Dog's Chef
Webová stránka značky: Dog's Chef
GILTRADE s .r. o.
Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
info@dogschef.sk
Výpis produktov
88 €
Jednotková cena:
7,33 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov veľkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 12 kg.
Kód: 13264
88 €
Jednotková cena:
7,33 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov veľkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.
Kód: 12727
109 €
Jednotková cena:
7,27 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov veľkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 15 kg.
Kód: 11111
21,50 €
Jednotková cena:
10,75 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s kuracím mäsom na hrášku. Balenie 2 kg.
Kód: 11530
51 €
Jednotková cena:
8,50 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 6 kg.
Kód: 12325
23,50 €
Jednotková cena:
11,75 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre šteňatá a dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 2 kg.
Kód: 13283
52,50 €
Jednotková cena:
8,75 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.
Kód: 11507
7,20 €
Jednotková cena:
14,40 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 500 g.
Kód: 9065
22 €
Jednotková cena:
11 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s divinovým steakom. Balenie 2 kg.
Kód: 11737
63 €
Jednotková cena:
10,50 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 6kg.
Kód: 18018
5,80 €
Jednotková cena:
11,60 € / 1 kg
Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.
Kód: 7343
45 €
Jednotková cena:
7,26 € / 1 kg
Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.
Kód: 7341
Ovládacie prvky výpisu
134 položiek celkom