Dog's Chef
Webová stránka značky: Dog's Chef
GILTRADE s .r. o.
Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
info@dogschef.sk
Výpis produktov
7,20 €
Jednotková cena:
14,40 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 500 g.
Kód: 11286
21 €
Jednotková cena:
10,50 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.
Kód: 11515
21 €
Jednotková cena:
10,50 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.
Kód: 12289
58 €
Jednotková cena:
9,67 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.
Kód: 11502
7,40 €
Jednotková cena:
14,80 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 500 g.
Kód: 19083
6,90 €
Jednotková cena:
13,80 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 500 g.
Kód: 11661
51 €
Jednotková cena:
8,50 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 6 kg.
Kód: 12073
6,60 €
Jednotková cena:
13,20 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 500 g.
Kód: 12706
65,50 €
Jednotková cena:
6,55 € / 1 kg
Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.
Kód: 7348
54 €
Jednotková cena:
9 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 6 kg.
Kód: 9063
23 €
Jednotková cena:
11,50 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.
Kód: 30045
84 €
Jednotková cena:
7 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 12 kg.
Kód: 11605
Ovládacie prvky výpisu
134 položiek celkom