Dog’s Chef Chicken with Sweet potato and Herbs ADULT 12 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 11605
84 € / ks Jednotková cena: 7 € / 1 kg
Dog’s Chef Chicken with Sweet potato and Herbs ADULT 12 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Jemné bylinkové kura starej mamy, so sladkými zemiakmi, je tou pravou voľbou pre psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je veľmi ľahko stráviteľné, obsahuje množstvo vitamínov, bielkovín a málo tuku. Blahodárne ovplyvňuje správnu funkciu nervov a svalov. Receptúra je doplnená o zmes byliniek ako majoránka, bazalka, oregano, šalvia, tymian a petržlen, ktoré zvyšujú jej chutnosť a liečivo pôsobia na organizmus. Túto ľahkú, zároveň veľmi zdravú a chutnú receptúru, ocení každý chlpáč. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: kuracie mäso 55% (čerstvé kuracie mäso 31%, sušené kuracie mäso 21% a kurací vývar 3%), sladké zemiaky, hrášok, zemiaky, repná dreň, ľanové semienka, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, majoránka, bazalka, oregano, šalvia, tymian, petržlen, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 27%, surové oleje a tuky 14%, surová vláknina 4%, surový popol 7,5%, vlhkosť 8%, *NFE 39,5%, vápnik 1,4%, fosfor 1%, omega3 1,3%, omega6 2,3% *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 366 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 145


10 - 20 kg
145 - 245


20 - 30 kg
245 - 330


30 - 40 kg
330 - 405


   40 +
    405 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 12 kg.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 12.4 kg
EAN: 8588007416816
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
EAN: 8588007416816
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Chicken Turkey Salmon with Sweet potato and Carrot for ALL PUPPIES 15 kg 8588007416045 1
109 €
Jednotková cena: 7,27 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s kuracím mäsom na hrášku. Balenie 15 kg.

Kód: 11528
Dogs Chef Duck with Sweet potato Orange ADULT 12 kg 8588007416755
87 €
Jednotková cena: 7,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 12225
dogs chef pork chops with apple puree adult 6 kg 8588007416519
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 6 kg.

Kód: 12006
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 500 g 8588007416298
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 500 g.

Kód: 11580
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg Small breed 8588008528327
48,90 €
Jednotková cena: 7,89 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7326
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 10kg pre dospelych psov 8588008528389
65,50 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7348
dogs chef diet loch trout salmon with asparagus senior light 6 kg 8588007416274
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 6 kg.

Kód: 11518
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg All puppies
48,90 €
Jednotková cena: 8,15 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je určené pre šteňatá malých a stredných plemien. Morčacie mäso poskytuje kvalitné bielkoviny a...

Kód: 7337
Dogs Chef Salmon Haddock with Sweet potato and Asparagus ALL PUPPIES 6kg 8588008528204
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 6 kg.

Kód: 9063
dogs chef grandmas fine herb chicken for small breed 2 kg 8588007416380
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11630
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528761
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7351
schsalmonsb
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s lososom.

Kód: 7700
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 2kg pre dospelych psov 8588008528259
19 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s rybou a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7346
Dogs Chef Venison Salmon with Sweet potato Mulberry ADULT 500 g 8588007416458
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s divinovým steakom. Balenie 500 g.

Kód: 11770
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 2 kg 8588007416427
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11660
dogs chef diet loch trout and salmon with asparagus senior light 12 kg 8588007416786
87 €
Jednotková cena: 7,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 12 kg.

Kód: 11508