Dog's Chef
Webová stránka značky: Dog's Chef
GILTRADE s .r. o.
Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
info@dogschef.sk
Výpis produktov
21,50 €
Jednotková cena:
10,75 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 2 kg.
Kód: 11505
23 €
Jednotková cena:
11,50 € / 1 kg
Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.
Kód: 9108
21 €
Jednotková cena:
10,50 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 2 kg.
Kód: 11979
19 €
Jednotková cena:
9,50 € / 1 kg
Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.
Kód: 7327
21,50 €
Jednotková cena:
10,75 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.
Kód: 11630
7,40 €
Jednotková cena:
14,80 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 500 g.
Kód: 11688
22,50 €
Jednotková cena:
11,25 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.
Kód: 11242
23,50 €
Jednotková cena:
11,75 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2kg.
Kód: 18021
89 €
Jednotková cena:
7,42 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 12 kg.
Kód: 11658
46,50 €
Jednotková cena:
7,50 € / 1 kg
Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.
Kód: 7349
56 €
Jednotková cena:
9,33 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 6 kg.
Kód: 19085
89 €
Jednotková cena:
7,42 € / 1 kg
Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.
Kód: 11503
Ovládacie prvky výpisu
134 položiek celkom