Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 500 g

Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 500 g.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 12706
6,60 € / ks Jednotková cena: 13,20 € / 1 kg
Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 500 g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
Značka: Dog's Chef
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie

Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 500 g

Tradičná morka pripravovaná na brusniciach, so sladkými zemiakmi, je delikátnym spojením vône a chuti, ktorému žiaden psík neodolá. Morčacie mäso je veľmi kvalitným a zároveň ľahko stráviteľným mäsom. Obsahuje veľa minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov v prírodnej forme, čím zabezpečuje správny vývoj a podporuje imunitu. Brusnice sú malé zázračné guľôčky, ktoré obsahujú množstvo rozličných živín, organických kyselín, vitamínov a provitamínov. Fungujú ako výborný antioxidant a blahodárne vplývajú na močové cesty. Jedinečné zdravé spojenie, v tejto receptúre, svojou vôňou presvedčí o kvalite každého psieho maškrtníka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systémproti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 

  • posilňuje imunitný systém
  • zabezpečuje zdravú kožu a srsť
  • vhodné pre psy s citlivým trávením
  • podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
  • zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
  • pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu

Zloženie: morka 50% (čerstvo pripravené morčacie mäso 28%, sušené morčacie mäso 20%, morčací vývar 2%), sladké zemianky, hrášok, zemiaky, repná dreň, ľanové semienka, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, brusnice, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 26%, surové oleje a tuky 11%, surová vláknina 3%, surový popol 8%, *NFE 44%, vlhkosť 8%, vápnik 1,5%, fosfor 1,1%, omega3 1,1%, omega6 2%., *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 357 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg, seleničitan sodný 0,3 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa.

Váha psa Gramy na deň
1 - 5 kg 25 - 85
5 - 10 kg 85 - 145
10 - 20 kg 145 - 250
20 - 30 kg 250 - 335
30 - 40 kg 335 - 415
   40 +     415 +


Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 0.7 kg
EAN: 8588007416533
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416533
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot ACTIVE DOGS 2 kg 8588007416977
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12184
dogs chef herdwick minty lamb chops for small breed 2 kg 8588007416625
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 30045
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 15 kg 8588007416281
107 €
Jednotková cena: 7,13 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 15 kg.

Kód: 11514
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 10kg pre dospelych psov 8588008528389
65,50 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7348
DOGS CHEF Farmers Tasty Rabbit with Turkey Blackberry 2kg pre dospelych psov
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 19084
dogs chef delicious turkey with duck and camomile small breed 2 kg 8588008528082
23,50 €
Jednotková cena: 11,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá a dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 13283
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528761
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7351
dogs chef roasted scottish beef with carrots adult 6 kg 8588007416700
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12073
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 500g 8588008528631
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s lososom.

Kód: 7701
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 6 kg 8588007416434
52,50 €
Jednotková cena: 8,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 6 kg.

Kód: 11678
Dogs Chef Chicken with Sweet potato and Herbs SMALL BREED 500 g 8588007416373
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 500 g.

Kód: ABOV011638
Dogs Chef Angus Beef with Sweet potato Carrot ADULT 500 g 8588007416717
6,70 €
Jednotková cena: 13,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 12062
DOGS CHEF Traditional French Duck a lOrange SMALL BREED 2kg 8588008528303
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 9108
Dogs Chef Fresh Salmon with Haddock Vegetables ALL PUPPIES 500g 8588008528242 1
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 2 kg.

Kód: 9064
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 12kg 1
94 €
Jednotková cena: 7,83 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7352
Dogs Chef Lamb with Sweet potato Mint SMALL BREED 500 g 8588007416618
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 500 g.

Kód: 11688