Farmina Vet Life dog Struvite granule pre psy 2 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Dietetické krmivo pre psov, ktoré rozpúšťa struvitové kamene a znižuje opätovný výskyt. Balenie 2 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 10144
25,49 € –13 % 22 € / ks Jednotková cena: 11 € / 1 kg
Farmina Vet Life dog Struvite granule pre psy 2 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC007188 1382091767
25,49 € –13 %

Farmina Vet Life dog Struvite granule pre psy 2 kg

Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že:

  1. Ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom
  2. Budete pravidelne absolvovať kontroly u veterinárneho lekára
  3. V prípade zhoršenia zdravotného stavu Vášho psa okamžite navštívite veterinárneho lekára

 

Farmina Vet Life Struvite je kompletná veterinárna diéta pre psy, určená na rozpúšťanie struvitových kameňov a zníženie ich opakovanej tvorby. Krmivo s nízkym obsahom horčíka, fosforu a vápnika znižuje riziko zhlukovania a precipitácie kryštálov. Nižší podiel bielkovín. Síran vápenatý mierne okysľuje moč, čím sa znižuje riziko opakovaného výskytu struvitových kameňov. Doba podávania krmiva je doporúčená v trvaní 5 - 12 týždňov. V prípade opätovnej tvorby je podávanie možné predĺžiť až na dobu do 6 mesiacov. Predĺženie podávania krmiva konzultujte s veterinárnym lekárom.

Zloženie:

Ryža, bielkoviny zo sušeného kuracieho mäsa, kurací tuk, sladký zemiak, ovos, sušené vajcia, ľanové semiačka, bielkoviny z rýb - hydrolyzované, rybí tuk, chlorid draselný, síran vápenatý dihydrát, uhličitan vápenatý, chlorid sodný. Zdroje bielkovín: bielkoviny zo sušeného kuracieho mäsa, sušené vajcia, bielkoviny z rýb - hydrolyzované.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:

Doplnkové látky na 1 kg - Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 15000IU; (E671) vitamín D3 600IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 150mg; (3a314) niacín 38mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 15mg; vitamín B2 7.5mg; (3a831) vitamín B6 6mg; (3a820) vitamín B1 4.5mg; (3a880) biotín 0.4mg; (3a316) kyselina listová 0.45mg; vitamín B12 0.06mg; (3a890) cholín chlorid 2000mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 1000mg; (3a910) L-karnitín 250mg. Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 174.6mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 68mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 43.1mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 8.1mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice): 0.14960mg; (3b202) jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 1.56mg. Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 3300mg. Technologické doplnkové látky: (E 460) mikrokryštalická celulóza; (11.1.10) síran vápenatý dihydrát 5g; Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov 10mg.

Analytické zložky v sušine*:

Bielkoviny 19.50%; tuky 19.00%; vláknina 1.30%; popol 5.40%; vápnik 0.80%; fosfor 0.50%; sodík 0.25%; draslík 0.60%; horčík 0.06%; chloridy 0.60%, síra 0.55%, Omega-3 mastné kyseliny 0.35%; Omega-6 mastné kyseliny 2.70%; EPA 0.10%; DHA 0.15%. Látky okysľujúce moč: Síran vápenatý dihydrát (5g/kg).

*Živiny po odstránení vlhkosti z krmiva. 

Energetická hodnota:

EM Kcal/Kg 3953 - Mj/Kg 16,54

Dávkovanie:

Hmotnosť dospelého

psa v kg

Min./max. odporúčané
denné množstvo v g/deň
2 30 - 55
5 60 - 110
10 100 - 185
20 170 - 310
30 230 - 420
40 280 - 520
50 335 - 620
>60 6,5 - 11,5 g/kg ž.hm

Zabezpečte psovi stály prístup k pitnej vode

Krmivo podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke

 

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Dodatočné parametre

Kategória: Močové cesty a obličky psa
Hmotnosť: 2.1 kg
EAN: 8010276025227
EAN: 8010276025227

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC023300 1679414014
27,90 €
29,78 € (–6 %)
Jednotková cena: 13,95 € / 1 kg

kompletné diétne krmivo pre dospelé psy odporúčané na rozpúšťanie struvitových kameňov a prevenciu opakovanej tvorby.bielkoviny 22,00%; tuky 16,00%; vláknina...

Kód: PHARMAOBC023300
specific ckw heart and kidney support pre psov 300 g 5701170820324
3 €

Kompletná a nutrične vyvážená konzerva pri ochoreniach obličiek a srdca pre psov. Balenie 300 g.

Kód: 10788
OBC025440 1730303190
2,30 €
Jednotková cena: 11,79 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo so zníženým obsahom kvalitných bielkovín a fosforu pre dospelých psov určené na podporu funkcie obličiek v prípade chronickej...

Kód: PHARMAOBC025440
OBC007184 1382091766
22,40 €
25,49 € (–12 %)
Jednotková cena: 11,20 € / 1 kg

Kompletné dietetické krmivo pre psov s akútnou alebo chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 2 kg.

Kód: 10141
specific ccd struvite management granule pre psov 2 kg 5701170110111 5
19,50 €
Jednotková cena: 9,75 € / 1 kg

Dietetické krmivo na prevenciu vzniku močových kameňov pre dospelých psov. Balenie 2 kg.

Kód: 10759
royal canin vhn dog renal granule pre psov 2 kg 3182550710992 1
16,80 €
Jednotková cena: 8,40 € / 1 kg

Dietetické kompletné krmivo pre psov s chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 2 kg.

Kód: 11912
OBC004780 1465475785
3,68 €
3,86 € (–4 %)
Jednotková cena: 9,95 € / 1 kg

Produkt znižuje tvorbu struvitových a kalcium fosfátových kameňov. Má nízky obsah bielkovín a tukov, je ideálny pre udržanie zdravého močového systému.

Kód: PHARMAOBC004780
royal canin dog renal special granule pre psov na podporu funkcie obliciek v pripade chronickej oblickovej nedostatocnosti 512
75,77 €
Jednotková cena: 7,58 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre psov a anorexiou, ktoré pomáha k detoxikácii a správnej funkcii obličiek. Balenie 10 kg.

Kód: 11917
MONGE VetSolution Dog Renal and Oxalate 12kg diétne suché krmivo pre psov na podporu funkcie obličiek v prípade chronického zlyhania obličiek
91,54 €
Jednotková cena: 7,63 € / 1 kg

Monge VetSolution Renal and Oxalate Canine je kompletné diétne krmivo pre psov, špeciálne vyvinuté na podporu funkcie obličiek v prípadoch chronického alebo...

Kód: COBBYS70081146
OBC022279 1655121168
3,56 €
Jednotková cena: 8,90 € / 1 kg

Kompletné vlhké diétne krmivo na okyslenie moču a rozpustenie stuvitových kameňov. Balenie 400g.

Kód: 11435
royal canin vhn small dog urinary granule pre psy 15 kg 3182550780940
16,90 €
Jednotková cena: 11,27 € / 1 kg

Diéta okysľujúca moč pre psov do 10 kg s cystitídou a proti tvorbe močových kameňov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 11926
royal canin dog urinary s o small granule pre psy malych plemien na rozpustenie struvitovych kamenov a obmedzenie ich tvorby 221
77,20 €
Jednotková cena: 9,65 € / 1 kg

Diéta okysľujúca moč pre psov do 10 kg s cystitídou a proti tvorbe močových kameňov. Balenie 8 kg.

Kód: 11928
royal canin vhn dog urinary granule pre psy 2 kg 3182550711036
18,50 €
Jednotková cena: 9,25 € / 1 kg

Diéta okysľujúca moč pre psov s cystitídou a proti tvorbe močových kameňov. Balenie 2 kg.

Kód: 11924
royal canin dog urinary s o granule pre psov na rozpustenie struvitovych kamenov a obmedzenie ich tvorby 374
94 €
Jednotková cena: 7,23 € / 1 kg

Diéta okysľujúca moč pre psov s cystitídou a proti tvorbe močových kameňov. Balenie 13 kg.

Kód: 11923
OBC022340 1653914963
20,49 €
Jednotková cena: 13,66 € / 1 kg

Diétne krmivo pre psy na podporu obličiek a srdca, efektívne pri renálnej leishmanióze. Kvalitné a vyvážené zloženie pre optimálne zdravie.

Kód: PHARMAOBC022340
Royal Canin VHN dog renal special konzerva pre psy 410 g
4,30 €
Jednotková cena: 10,49 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre anorektických psov s chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 410 g.

Kód: 11863