Farmina N&D dog QUINOA (GF) adult mini, skin & coat, venison & coconut 2,5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s citlivou kožou. Balenie 2,5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: ABOV016093
33,98 € –16 % 28,50 € / ks Jednotková cena: 11,40 € / 1 kg
Farmina N&D dog QUINOA (GF) adult mini, skin & coat, venison & coconut 2,5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC020099 1614956545
33,98 € –16 %

Farmina N&D QUINOA GF skin and coat adult mini venison and coconut 2,5 kg

N&D Quinoa je nová línia funkčného krmiva spoločnosti Farmina na podporu zdravia psov so špeciálnymi nutričnými potrebami. Je bez obsahu obilnín a s viac ako 90%-ným obsahom bielkovín živočíšneho pôvodu z inovatívnych zdrojov. Obsahuje quinou, vzácnu surovinu s výnimočnými nutričnými vlastnosťami.

PREČO QUINOA?
✔ Podporuje trávenie, absorpciu živín a zdravie tráviaceho traktu.
✔ Bohatá na vzácne amino-kyseliny a prírodné antioxidanty.
✔ Má nízky glykemický index.
✔ Neobsahuje lepok.
✔ Má vyšší obsah živín ako obilniny.
✔ Je v biokvalite, pestovaná v Taliansku.

Špeciálne krmivo pri nežiaducej reakcii na potravu, užitočné pri navrátení a udržaní zdravia kože & srsti. Hlavné vlastnosti: 

• Jeden druh živočíšnych bielkovín
• Nízky obsah bielkovín
• Omega-3  s protizápalovým účinkom

 

PRÍRODNÉ pestovanie: Quinoa je prirodzene odolná zelenina, pri pestovaní nevyžaduje špeciálnu starostlivosť, vďaka čomu sa vypestuje zdravšia a prírodnejšia zeleninu.

VYSOKÝ OBSAH BIELKOVÍN: Quinoa je potravina, ktorá dokonale zapadá do filozofie nutričného systému pre mäsožravce spoločnosti Farmina, pretože obsahuje približne 13% bielkovín vysokej biologickej hodnoty, ktoré sú bohaté na vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín, čo je u zeleniny zriedkavosťou.

BIOLOGICKÁ HODNOTA PRIMÁRNYCH ZDROJOV BIELKOVÍN
  Bielkoviny % Biologická hodnota
vajcia 12,5 100
mäso 22 80
ryby 19 78
QUINOA 13,1 75


Natural & Delicious Quinoa, nové krmivo s vynikajúcimi technologickými vlastnosťami:
Trvanlivé vysokokvalitné vitamíny: Vďaka technológii vákuového vstrekovania pridáva spoločnosť Farmina vitamíny na konci výrobného procesu, po extrudovaní a sušení, čím chráni vitamíny pred mechanickým a tepelným znehodnotením a dodáva im dlhšiu trvanlivosť a vyššiu účinnosť.
Balené v ochrannej atmosfére: Používame dusík, ktorým sa nahrádza kyslík, čo predchádza oxidácii tukov a skazeniu produktu. Technologické riešenie sa využíva tiež v potravinárskom priemysle a zaručí ochranu živín vďaka úplnej izolácii granuly od vonkajšieho prostredia.

Zloženie: Srnčie mäso (20%), bielkoviny zo sušeného srnčieho mäsa (20%), hrachový škrob, rybí tuk (zo sleďov), semená quinoy (8%), ľanové semiačka, sušený kokos (2.5%), kurkuma (2.5%), inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), uhličitan vápenatý, hydrogénfosforečnan vápenatý, psýllium (semená a plevy), chlorid draselný, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, výťažok z aloe vera, glukozamín, chondroitín sulfát. Zdroje bielkovín: srnčie mäso, bielkoviny zo sušeného srnčieho mäsa. Zdroje sacharidov: hrachový škrob, semená quinoy. 

Doplnkové látky na 1 kg :
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 15000IU; (E671) vitamín D3 1500IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 150mg; (3a314) niacín 37.5mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 15mg; vitamín B2 7.5mg; (3a831) vitamín B6 6mg; (3a820) vitamín B1 4.5mg; (3a880) biotín 0.38mg; (3a316) kyselina listová 0.45mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 1000mg; (3a910) L-karnitín 300mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice) 0.00088mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 4000mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho. 
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov. 

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 23.00%; tuky a oleje 12.00%; vláknina 2.80%; vlhkosť 9.00%; popol 7.90%; vápnik 1.10%; fosfor 0.90%; Omega-6 mastné kyseliny 2.20%; Omega-3 mastné kyseliny 0.40%; DHA 0.20%; EPA 0.10%;  glukozamín 1200mg/kg; chondroitín sulfát 900mg/kg. 

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii.  Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie:

 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Sprostredkovateľ pre SR: PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. č. 11, 965 01 Žiar nad Hronom

Výrobca: SRB, Farmina Pet Food Srbija - Save Kovačevića bb 22320 Indjija Serbia

Balenie 2,5 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 2.7 kg
EAN: 8010276040091
EAN: 8010276040091

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC024156 1703072777
Novinka
66,14 €
71 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,45 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá stredných a veľkých plemien, gravidné alebo dojčiace feny.Zloženie: Jahňacie mäso, spirulina a čínsky kurkumín, rybí olej,...

Kód: PHARMAOBC024156
farmina n d quinoa grain free adult mini digestion lamb 2500 g 8010276040060
29,36 €
33,98 € (–13 %)
Jednotková cena: 11,74 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 16080
farmina n d pumpkin grain free adult medium a maxi lamb and blueberry 12 kg 8010276033369
81,03 €
86,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,75 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 2996
OBC024157 1703072519
Novinka
57,60 €
65,99 € (–12 %)
Jednotková cena: 8,23 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy stredných a veľkých plemien.Zloženie: sleď (24 %), dehydrované bielkoviny zo sleďa (23 %), sladké zemiaky, rybí olej (zo...

Kód: PHARMAOBC024157
OBC020088 1614956495
91,27 €
97,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,61 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy stredných a veľkých plemien, bohaté na bielkoviny a zdravé tuky pre optimálnu výživu a vitalitu.

Kód: PHARMAOBC020088
OBC018506 1562073094
13,04 €
13,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 16,30 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre dospelých psov malých plemien. Balenie 800 g.

Kód: 2921
farmina n d grain free adult mini chicken and pomegranate 2500 g 8010276021151
24,69 €
27,99 € (–11 %)
Jednotková cena: 9,88 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kuracím mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 24068
Farmina ND dog Tropical selection AG adult mediummaxi pork 10 kg 8010276042309
43,90 €
48,49 € (–9 %)
Jednotková cena: 4,39 € / 1 kg

Kompletné krmivo s bravčovým mäsom a tropickým ovocím pre dospelých psov. Balenie 10 kg.

Kód: 9123
OBC018502 1570095631
20,94 €
22,48 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,38 € / 1 kg

Kompletné odľahčené krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s nadváhou. Balenie 2,5 kg.

Kód: ABOV024963
Farmina ND dog WHITE GF adult mini sea bass spirulina fenel 2 kg 8010276041012
29,81 €
31,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 14,91 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých bielych plemien s rybacím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 9142
N D Farmina Quinoa Mini Senior Jagniecina 1 5 kg
52,43 €
56,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 10,49 € / 1 kg

Prémiové kompletné suché krmivo bez obilnín vyvinuté pre mini seniorov so špecifickými nutričnými potrebami a citlivým trávením. Obsahuje vysoko kvalitný...

Kód: PHARMAOBC026321
OBC013543 1475488906
11,50 €
12,99 € (–11 %)
Jednotková cena: 14,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.

Kód: ABOV003890
farmina n d lg ancestral adult mini lamb and blueberry 2500 g 8010276022103
20,94 €
22,48 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,38 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 21926
OBC019195 1587552530
57,75 €
61,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,25 € / 1 kg

Farmina N&D dog OCEAN PUMPKIN GF adult mini, codfish and orange je kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s tekvicou,...

Kód: 6630
OBC024154 1703148906
31,64 €
33,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,82 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá a dojčiace feny, vyrobené z jahňacieho mäsa, s prídavkom spiruliny, kurkumínu a rybieho oleja.

Kód: PHARMAOBC024154
farmina n d ocean adult mini cod and orange 7 kg 8010276036605
50,27 €
53,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov malých plemien s obsahom tresky. Balenie 7 kg.

Kód: 6724