Farmina N&D dog QUINOA (GF) adult medium & maxi, neutered, duck, broccoli & asparagus 12 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé stredné a veľké kastrované plemená psov. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 16098
116,99 € –6 % 108,97 € / ks Jednotková cena: 9,08 € / 1 kg
Farmina N&D dog QUINOA (GF) adult medium & maxi, neutered, duck, broccoli & asparagus 12 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC020109 1614956601
116,99 € –6 %

Farmina N&D QUINOA GF neutered medium a maxi duck and broccoli 12 kg

N&D Quinoa je nová línia funkčného krmiva spoločnosti Farmina na podporu zdravia psov so špeciálnymi nutričnými potrebami. Je bez obsahu obilnín a s viac ako 90%-ným obsahom bielkovín živočíšneho pôvodu z inovatívnych zdrojov. Obsahuje quinou, vzácnu surovinu s výnimočnými nutričnými vlastnosťami.

PREČO QUINOA?
✔ Podporuje trávenie, absorpciu živín a zdravie tráviaceho traktu.
✔ Bohatá na vzácne amino-kyseliny a prírodné antioxidanty.
✔ Má nízky glykemický index.
✔ Neobsahuje lepok.
✔ Má vyšší obsah živín ako obilniny.
✔ Je v biokvalite, pestovaná v Taliansku.

PRÍRODNÉ pestovanie: Quinoa je prirodzene odolná zelenina, pri pestovaní nevyžaduje špeciálnu starostlivosť, vďaka čomu sa vypestuje zdravšia a prírodnejšia zeleninu.

VYSOKÝ OBSAH BIELKOVÍN: Quinoa je potravina, ktorá dokonale zapadá do filozofie nutričného systému pre mäsožravce spoločnosti Farmina, pretože obsahuje približne 13% bielkovín vysokej biologickej hodnoty, ktoré sú bohaté na vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín, čo je u zeleniny zriedkavosťou.

BIOLOGICKÁ HODNOTA PRIMÁRNYCH ZDROJOV BIELKOVÍN
  Bielkoviny % Biologická hodnota
vajcia 12,5 100
mäso 22 80
ryby 19 78
QUINOA 13,1 75


Natural & Delicious Quinoa, nové krmivo s vynikajúcimi technologickými vlastnosťami:
Trvanlivé vysokokvalitné vitamíny: Vďaka technológii vákuového vstrekovania pridáva spoločnosť Farmina vitamíny na konci výrobného procesu, po extrudovaní a sušení, čím chráni vitamíny pred mechanickým a tepelným znehodnotením a dodáva im dlhšiu trvanlivosť a vyššiu účinnosť.
Balené v ochrannej atmosfére: Používame dusík, ktorým sa nahrádza kyslík, čo predchádza oxidácii tukov a skazeniu produktu. Technologické riešenie sa využíva tiež v potravinárskom priemysle a zaručí ochranu živín vďaka úplnej izolácii granuly od vonkajšieho prostredia.

Zloženie: Kačacie mäso bez kostí (20%), bielkoviny zo sušeného kačacieho mäsa (20%), sladký zemiak, sušená repná dužina, sušené vajcia, semená quinoy (8%), kurací tuk, bielkoviny zo sušených sleďov, hrachová vláknina, ľanové semiačka, rybí tuk (zo sleďov), sušená brokolica (2.5%), sušená špargľa (2.5%), frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), prášková celulóza, sušené pivovarské kvasnice, psýllium (semená a plevy), síran vápenatý dihydrát, chlorid draselný, chlorid sodný, glukozamín, chondroitín sulfát. 

Doplnkové látky na 1 kg :
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 18000IU; (E671) vitamín D3 1200IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 300mg; (3a314) niacín 150mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 50mg; vitamín B2 20mg; (3a831) vitamín B6 8.1mg; (3a820) vitamín B1 10mg; (3a880) biotín 1.5mg; (3a316) kyselina listová 1.5mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 3000mg; [3a160(a)] betakarotén 5mg; (3a370) taurín 2000mg; (3a910) L-karnitín 350mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 174.60mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 68mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 43.10mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 12.20mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice) 0.14960mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3.2.3) L-Lyzín monohydrochlorid, technicky čistý 1500mg; (3c301) DL-metionín, technicky čistý 3500mg.
Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov. 

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 30.00%; tuky 11.00%; vláknina 5.70%; vlhkosť 9.00%; popol 7.80%; vápnik 1.20%; fosfor 0.90%; Omega-6 mastné kyseliny 2.00%; Omega-3 mastné kyseliny 0.30%; DHA 0.10%; EPA 0.05%;  glukozamín 1200mg/kg; chondroitín sulfát 900mg/kg. 

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii.  Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Dávkovanie:

Hmotnosť psa (kg) 10 kg 15 kg 20 kg 25 kg 30 kg 35 kg 40 kg 50 kg 60 kg
Množstvo krmiva
min-max (g)
92-170 g 125-230 g 155-285 g 180-335 g 210-390 g 235-425 g 258-480 g 305-570 g 350-650 g


Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 8010276040176
EAN: 8010276040176

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

farmina n d lg ancestral puppy mini chicken and pomegranate 2500 g 8010276021922 3
22,82 €
24,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,13 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 2,5 kg.

Kód: 23500
OBC024172 1703061377
33,80 €
36,29 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,76 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy malých plemien.Zloženie: Losos (20%), dehydratovaný protein z lososa (20%), špalda (12%), ovos (12%), rybí olej (zo sleďa),...

Kód: PHARMAOBC024172
farmina n d ocean adult medium a maxi cod and orange 12 kg 8010276036636
73,58 €
78,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,03 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s obsahom tresky. Balenie 12 kg.

Kód: 24691
OBC023750 1691564220
47,95 €
51,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 4,80 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých psov. Balenie 10 kg.

Kód: 9122
farmina n d quinoa grain free adult mini neutered duck broccoli asparagus 2500 g 8010276038630 1
31,64 €
33,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 12,66 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre kastrovaných dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 1260
OBC018502 1570095631
20,94 €
22,48 € (–6 %)
Jednotková cena: 8,38 € / 1 kg

Kompletné odľahčené krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s nadváhou. Balenie 2,5 kg.

Kód: ABOV024963
OBC021499 1636389734
12,84 €
13,79 € (–6 %)
Jednotková cena: 16,05 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov mslých plemien. Balenie 0,8 kg.

Kód: 1079
OBC007300 1411489513
19,09 €
22,48 € (–15 %)
Jednotková cena: 7,64 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: ABOV023593
OBC019001 1579098376
40,05 €
42,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: ABOV004425
716 00 nd pumpkin puppy mini chicken pomegranate [400x600pxl]@img farmina site
28,88 €
31 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 2,5 kg.

Kód: ABOV016135
OBC024171 1703061136
47,95 €
51,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 4,80 € / 1 kg

Kompletné krmivo s lososom a tropickým ovocím pre psov stredných/veľkých plemien. Balenie 10 kg.

Kód: 8134
farmina n d ocean pumpkin grain free puppy medium maxi cod and cantaloupe melon 12 kg 8010276038821 3
85,70 €
91,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,14 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre šteňatá stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 16099
OBC013059 1564132056
50,27 €
53,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s mäsom z diviaka pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: ABOV005016
farmina n d quinoa grain free digestion adult all breeds lamb and fennel 7 kg 8010276035639
65,19 €
69,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov všetkých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: 6599
farmina n d quinoa grain free weight management adult all breeds lamb 2500 g 8010276035585
Akcia
28 €
33,98 € (–17 %)
Jednotková cena: 11,20 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov so sklonom k nadváhe. Balenie 2,5 kg.

Kód: 5488
farmina n d quinoa grain free adult mini digestion lamb 2500 g 8010276040060
29,36 €
33,98 € (–13 %)
Jednotková cena: 11,74 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 16080