EXPLORER DOG Himálajska maškrta s mätou M
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8594202818928 |
| Délka: | 2,00 cm |
| Šířka: | 14,00 cm |
| Hloubka: | 2,50 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818928 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Podobné produkty
Chrumkavé, rybacie pochúťky pre psov v tvare uzlíkov. Bez obilnín. Balenie 100g.
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
Dentálne zubné kefky pre dospelých psov na ústnu hygienu, zabezpečia svieži dych, pomáhajú pri odstraňovaní zubného povlaku. Receptúra bez obilnín a na...
Štýlová maškrta pre psy z byvolej kože s kuracím mäsom. Bez tuku, udržuje zuby zdravé, svieži dych a posilňuje žuvacie svaly.
prírodné odmeny pre redukciu plaku a zubného kameňa Odmeny pre psy, ProDen PlaqueOff Dental Bites 150g je.
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Dentálne pochúťky pre psov s príchuťou šunky s chlorofylom, napomáhajú odstraňovaniu zubného povlaku a kameňa, prevencia proti zápalom ďasien.
Dentálne tyčinky zo syra so sušeným kokosom sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný...
Pochúťka pre dospelé psy, ktorá účinne odstraňuje zubný kameň a povlak a má hojivé a protizápalové účinky vďaka chlorofylu.
Pamlsok pre malé psy Nobby StarSnack Barbecue Mini Top Mix. Balenie 180g
Dentálne tyčinky zo syra s čučoriedkami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Doplnkové krmivo pre psov z hovädzej kože a kuracieho mäsa s čistiacimi minerálmi, ktoré pomáha odstraňovať zubný povlak.
