EXPLORER DOG Himálajska maškrta s čučoriedkami XL
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594202818843 |
| Délka: | 2,50 cm |
| Šířka: | 16,00 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818843 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Podobné produkty
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Dentálne tyčinky zo syra so sušeným kokosom sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný...
Dentálna pochúťka pre psov. Zloženie: hovädzí kolagén 38,85 %, kuracie mäso 16 %, kukuričný škrob, rastlinný glycerín, uhličitan vápenatý, tapiokový...
Doplnkové krmivo a pochúťka pre psov s propolisom, ktoré pomáha odstraňovať zubný plak, pôsobí protizápalovo a je vhodné ako malá odmena.
Lahodné žuvacie kosti pre dospelé psy, pomáhajú redukovať plak a udržiavajú zuby čisté. Bez cukru, umelín a GMO.
Dentálne pochúťky pre psov s príchuťou šunky s chlorofylom, napomáhajú odstraňovaniu zubného povlaku a kameňa, prevencia proti zápalom ďasien.
Monge Gift Puppy a Junior Medium – Maxi Dog Bravčové s čertovým pazúrom je doplnkové krmivo pre rastúce šteňatá stredných a maxi plemien psov. Bolo...
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Doplnkové krmivo pre psov. AIKO SNACK obsahuje vitamíny a minerálne látky. Vyvážená pochúťka s plnou arómou a chuťou je perfektným doplnkom výživy....
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Lahodný uzol z byvolej kože, obalený kuracím mäsom, bez tuku. Podporuje zdravé zuby a svieži dych, zabáva psa na dlhú dobu.
Dentálne tyčinky zo syra s jahodami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
