EXPLORER DOG Himálajska maškrta s kokosom XXL
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8594202818805 |
| Délka: | 3,00 cm |
| Šířka: | 18,50 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818805 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Podobné produkty
Dentálne tyčinky zo syra so sušeným kokosom sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný...
Žuvacia maškrta z byvolej kože obalená kačacími prsiami, podporuje zdravé zuby a čerstvý dych, posilňuje žuvacie svaly a zabaví na dlhý čas.
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
UPOZORNENIE! Obrázky sú len ilustračné! Nakoľko parohy sú čisto prírodné produkty, môžu mať mierne zemitú vôňu a líšia sa vo farbe, hmotnosti, tvare a...
Doplnkové krmivo pre dospelé psy. Doplnkové krmivo a pochúťka pre psov s kalciom Zábavným spôsobom napomáha k odstraňovaniu zubného povlaku a kameňa...
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií. Tieto...
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
100% prírodný produkt určený na žuvanie a okusovanie. Byvolí roh je extra tvrdý a neštípe sa. Žuvací byvolí roh je maškrta pre psov, ktorá je extrémne vhodná...
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
