Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry LARGE BREED 12 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov veľkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 12727
88 € / ks Jednotková cena: 7,33 € / 1 kg
Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry LARGE BREED 12 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Tradičná morka, pripravovaná na brusniciach, so sladkými zemiakmi. Delikátne spojenie vône a chuti, ktorému žiaden psík neodolá. Morčacie mäso je veľmi kvalitným a zároveň ľahko stráviteľným mäsom. Obsahuje veľa minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov v prírodnej forme, čím zabezpečuje správny vývoj a podporuje imunitu. Brusnice sú malé zázračné guľôčky, ktoré obsahujú množstvo rozličných živín, organických kyselín, vitamínov a provitamínov. Fungujú ako výborný antioxidant a blahodárne vplývajú na močové cesty. Jedinečné zdravé spojenie, v tejto receptúre, svojou vôňou presvedčí o kvalite každého psieho maškrtníka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru. V tejto receptúre nemôže chýbať ani kĺbová výživa v podobe Glukosamínu, MSM a Chondroitínu, ktorých kombinácia udržuje zdravý pohybový aparát psíka.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: morka 50% (čerstvo pripravené morčacie mäso 28%, sušené morčacie mäso 18%, morčací tuk 2%, morčací vývar 2%), sladké zemianky, hrášok, zemiaky, repná dreň, ľanové semienka, minerály, vitamíny, doplnok omega 3,  zeleninový vývar, brusnice, glukosamín (170 mg/kg), metylsulfonylmetán - MSM (170 mg/kg), chondroitín sulfát (125 mg/kg) FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 29%, surové oleje a tuky 13%, surová vláknina 3%, surový popol 8%, *NFE 39%, vlhkosť 8%, vápnik 1,4%, fosfor 1,1%, omega3 0,5%, omega6 2,3%., *NFE - celkový podieľ sacharidov

Metabolizovateľná energia: 367 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa.




Váha psa
Gramy na deň


15 - 25 kg
195 - 285


25 - 35 kg
285 - 365


35 - 45 kg
365 - 440


45 - 55 kg
440 - 515


    55 +
    515 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 12 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 12.4 kg
EAN: 8588007416878
Veľkosť plemena: veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416878
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
63 €
Jednotková cena: 6,30 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je špeciálne navrhnuté pre dospelé psy. Morčacie mäso je ľahko stráviteľný zdroj bielkovín a minerálov,...

Kód: 9989
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg All puppies
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je určené pre šteňatá malých a stredných plemien. Morčacie mäso poskytuje kvalitné bielkoviny a vitamíny,...

Kód: 7336
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 12kg 1
94 €
Jednotková cena: 7,83 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7352
Dogs Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 6 kg 8588007416557
50,50 €
Jednotková cena: 8,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12718
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 2 kg 8588007416663
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 11505
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 500g
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7353
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 12 kg 8588007416892
89 €
Jednotková cena: 7,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 11503
Dogs Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 12 kg 8588007416861
85 €
Jednotková cena: 7,08 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 12630
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SMALL BREED 500 g 8588007416175
7,20 €
Jednotková cena: 14,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 500 g.

Kód: 11286
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg Small breed
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Morčacie mäso s bielou ryžou a morskými riasami je ideálne krmivo pre malé plemená psov, vrátane tých, ktoré majú sklon k nadváhe. Obsahuje 32 % morčacieho...

Kód: 7325
Dogs Chef Lamb with Sweet potato Mint SMALL BREED 6 kg 8588007416625
56 €
Jednotková cena: 9,03 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 6 kg.

Kód: 11700
Dogs Chef Rabbit Turkey with Sweet potato and Blackberry 6 kg pre dospelych psov 8588008528563
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 19085
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 12kg
95 €
Jednotková cena: 7,92 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7698
Dogs Chef Chicken Turkey Salmon with Sweet potato and Carrot for ALL PUPPIES 15 kg 8588007416045 1
109 €
Jednotková cena: 7,27 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s kuracím mäsom na hrášku. Balenie 15 kg.

Kód: 11528
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 2kg pre dospelych psov 8588008528273
18,50 €
Jednotková cena: 9,25 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7350
Dogs Chef Chicken with Sweet potato and Herbs ADULT 2 kg 8588007416342
20 €
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11611