Dog’s Chef Duck with Sweet potato & Orange ADULT 500 g

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 500 g.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2026
Kód: ABOV012290
6,70 € / ks Jednotková cena: 13,40 € / 1 kg
Dog’s Chef Duck with Sweet potato & Orange ADULT 500 g
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Tradičná francúzska kačka na pomarančoch, so sladkými zemiakmi, je skvelá chrumkavá voľba pre tých najnáročnejších psích stravníkov. Kačacie mäso obsahuje množstvo kvalitných bielkovín, ktoré sú nevyhnutné pre bunky, tkanivá, enzýmy aj hormóny. Pomáhajú pri regenerácii a raste svalovej hmoty. Pridaný pomaranč, za pomoci vysokého obsahu vitamínu C, podporuje imunitný systém a chráni bunky pred radikálmi, detoxikuje a má antiseptické účinky. Táto receptúra je obohatená aj o brusnice, ktoré sú výborným antioxidantom a blahodárne vplývajú na močové cesty. Kombinácia kačacieho mäsa a sladkého ovocia, sa vďaka svojej jedinečnej vôni a chuti, stáva pre psíky neodolateľnou. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: Kačka 50% (čerstvo pripravené kačacie mäso 28%, sušené kačacie mäso 20%, kačací vývar 2%), sladké zemiaky, hrášok, zemiaky, repná dreň, ľanové semienka, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, pomaranč, brusnice, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 26%, surové oleje a tuky 14%, surová vláknina 3%, surový popol 8%, vlhkosť 8%, *NFE 41%, vápnik 1,8%, fosfor 1,1%, omega3 1%, omega6 2,2%, *NFE - celkovy podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 371 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 145


10 - 20 kg
145 - 240


20 - 30 kg
240 - 325


30 - 40 kg
325 - 400


   40kg +
    400 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 500 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 0.7 kg
EAN: 8588007416137
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416137
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

dogs chef horse with sweet potato and pomegranate 2 kg pre dospelych psov 8588008528518
25,50 €
Jednotková cena: 12,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 18017
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 2kg Small breed 8588008528334
19 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7327
Dogs Chef Chicken with Sweet potato and Herbs ADULT 2 kg 8588007416342
20 €
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11611
schsalmonsb
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s lososom.

Kód: 7700
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 12kg 8588008528525
104 €
Jednotková cena: 8,67 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 12kg.

Kód: 18019
dogs chef roasted scottish beef with carrots adult 2 kg 8588007416694
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12014
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 500g 8588008528549
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18016
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 12 kg 8588007416793
93 €
Jednotková cena: 7,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 12 kg.

Kód: 11559
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg pre dospelych psov 8588008528167
45 €
Jednotková cena: 7,26 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7341
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 6 kg 8588007416670
52,50 €
Jednotková cena: 8,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 11507
Dogs Chef Salmon Haddock with Sweet potato and Asparagus ALL PUPPIES 15kg
112 €
Jednotková cena: 7,47 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 15 kg.

Kód: 9059
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot small ACTIVE breed 500g 8588008528488
7,60 €
Jednotková cena: 15,20 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18020
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528778
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s rybou a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7347
Dogs Chef Tuna Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 2 kg 8588007416229
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 2 kg.

Kód: 11451
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g All puppies 8588008528396
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre šteniatka všetkých plemien psov.

Kód: 7339
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 500g
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7353