Salač
Webová stránka značky: Salač
Ján Salač
Borek 40, Dřisy 277 14, Česká republika
krmiva.salac@centrum.cz
Výpis produktov
2,58 €
Jednotková cena:
25,80 € / 1 kg
Pamlsok Salač Rolka kura treska 100 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín 28%, hrubé...
Kód: PHARMAOBC012314
2,03 €
Jednotková cena:
20,30 € / 1 kg
Pamlsok Salač Rolka sushi losos treska 100 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý...
Kód: PHARMAOBC012311
2,27 €
2,28 €
Jednotková cena:
22,70 € / 1 kg
Pamlsok Salač Sendvič kura a treska mini 2 cm,100 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín...
Kód: PHARMAOBC012305
10,88 €
10,92 €
Jednotková cena:
21,76 € / 1 kg
Pamlsok Salač Plátok kurací mäkký 500 g Analytické zložky: hrubý proteín 40%, hrubé tuky 1%, hrubá vláknina 3%,...
Kód: PHARMAOBC012303
2,50 €
Jednotková cena:
25 € / 1 kg
Pamlsok Salač Rybičky sušené 100 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín 55% min, hrubé...
Kód: PHARMAOBC012297
2,21 €
Jednotková cena:
22,10 € / 1 kg
Pamlsok Salač Sendvič jahňací s treskou mini 100 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín...
Kód: PHARMAOBC012293
22,12 €
22,19 €
Jednotková cena:
22,12 € / 1 kg
Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín 35% min, hrubé tuky 4% max, hrubá vláknina 1% max, vlhkosť 22% max, hrubý popol 4% max.Zloženie:...
Kód: PHARMAOBC012288
2,15 €
Jednotková cena:
21,50 € / 1 kg
Pamlsok Salač Sendvič kurací mini 100 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín 35% min,...
Kód: PHARMAOBC012287
5,39 €
5,42 €
Jednotková cena:
21,56 € / 1 kg
Analytické zložky: hrubé proteíny 45% min, tuk 4%, vláknina 1%, vlhkosť 22% max.
Kód: PHARMAOBC012278
5,60 €
Jednotková cena:
22,40 € / 1 kg
Pamlsok Salač Plátok kurací sušený polomäkký 250 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín...
Kód: PHARMAOBC012273
Pamlsok Salač Stehno s byvolej kože obalené kačacím mäsom 12 cm, 2 ks Doplnkové krmivo.Analytické zložky:...
Kód: PHARMAOBC012272
5,41 €
Jednotková cena:
21,64 € / 1 kg
Pamlsok Salač Plátok kurací sušený 250 gDoplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín 55% min, hrubé tuky 4% max, hrubá vláknina 0,2%...
Kód: PHARMAOBC012266
Ovládacie prvky výpisu
147 položiek celkom