Salač
Webová stránka značky: Salač
Ján Salač
Borek 40, Dřisy 277 14, Česká republika
krmiva.salac@centrum.cz
Výpis produktov
6,04 €
Jednotková cena:
24,16 € / 1 kg
Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín 28% min, hrubé tuky 4% max, hrubá vláknina 0,2%, vlhkosť 22% max, hrubý popol 4% max.Zloženie:...
Kód: PHARMAOBC012386
5,21 €
Jednotková cena:
20,84 € / 1 kg
Pamlsok Salač Kosť dentálna obalená kačacím plátkom 250 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý...
Kód: PHARMAOBC012382
10,11 €
Jednotková cena:
25,28 € / 1 kg
Pamlsok Salač Plátok kurací s kalciovou tyčkou 12 cm, 15 ks Analytické zložky: hrubý proteín 45% min, hrubé tuky 4%...
Kód: PHARMAOBC012381
18,79 €
Jednotková cena:
18,79 € / 1 kg
Pamlsok Salač Plátok kurací mäkký 1 kg Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín 45% min, hrubé...
Kód: PHARMAOBC012378
2,29 €
Jednotková cena:
22,90 € / 1 kg
Pamlsok Salač Plátok kurací mäkký 100 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín 45% min,...
Kód: PHARMAOBC012377
5,06 €
5,08 €
Jednotková cena:
20,24 € / 1 kg
Pamlsok Salač Twister kačací s plátkami z tresky 250 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín...
Kód: PHARMAOBC012352
4,77 €
Jednotková cena:
19,08 € / 1 kg
Pamlsok Salač Kosť dentálna syrová s kuracím mäsom 250 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý...
Kód: PHARMAOBC012349
2,29 €
Jednotková cena:
22,90 € / 1 kg
Pamlsok Salač Sendvič kačací mini 100 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín 30% min,...
Kód: PHARMAOBC012347
22,36 €
Jednotková cena:
22,36 € / 1 kg
Pamlsok Salač Sendvič kura treska rovný 250 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubé bielkoviny...
Kód: PHARMAOBC012341
5,18 €
Jednotková cena:
20,72 € / 1 kg
Analytické zložky: hrubé bielkoviny 28% min, hrubé tuky 4% max, hrubá vláknina 0,2% max, vlhkosť 22% max, hrubý popol 4% max.
Kód: PHARMAOBC012340
2,13 €
Jednotková cena:
21,30 € / 1 kg
Pamlsok Salač Rolka sushi králičia pečeň 100 g Doplnkové krmivo.Analytické zložky: hrubý proteín 35%,...
Kód: PHARMAOBC012319
2,24 €
Jednotková cena:
22,40 € / 1 kg
Pamlsok Salač Sendvič králičia pečeň treska mini 100 g Analytické zložky: hrubý proteín 35%, hrubé tuky 1%, hrubá...
Kód: PHARMAOBC012317
Ovládacie prvky výpisu
147 položiek celkom