Salač
Webová stránka značky: Salač
Ján Salač
Borek 40, Dřisy 277 14, Česká republika
krmiva.salac@centrum.cz
Výpis produktov
6,50 €
Jednotková cena:
13 € / 1 kg
Piškóty pre psy so zníženým obsahom cukru poslúžia ako chutná odmena alebo pochúťka počas výcviku. Balenie 500 g.
Kód: 2807
2,21 €
Jednotková cena:
22,10 € / 1 kg
Doplnkové krmivo.
Kód: 24470
5,50 €
5,90 €
(–6 %)
Jednotková cena:
22 € / 1 kg
Mäkká kalciová kosť s lahodným kačacím mäsom pre všetkých psov ideálna ako odmena. Balenie 250 g.
Kód: 3142
6,10 €
Jednotková cena:
24,40 € / 1 kg
Prírodná tyčinka z byvolej kože obalená kačacím mäsom pre psy, vhodná ako odmena na žuvanie. Balenie 250 g.
Kód: 21498
5,77 €
5,79 €
Jednotková cena:
23,08 € / 1 kg
Doplnkové krmivo.
Kód: 25300
6,35 €
Jednotková cena:
25,40 € / 1 kg
Sušené plnené králičie uši pre psy. Lahodná pochúťka s kačkou, ideálna ako odmena na žuvanie. Balenie 250 g.
Kód: 1151
2,14 €
2,15 €
Jednotková cena:
21,40 € / 1 kg
Analytické zložky: hrubý proteín 45%, hrubé tuky 4%, hrubá vláknina 1%, vlhkosť 23%.
Kód: PHARMAOBC017617
19,28 €
Jednotková cena:
19,28 € / 1 kg
Analytické zložky: hrubý proteín 40% min, hrubé tuky 1% max, hrubá vláknina 3% max, vlhkosť 23% max, hrubý popol 1% max.
Kód: PHARMAOBC012375
5,10 €
5,90 €
(–13 %)
Jednotková cena:
20,40 € / 1 kg
Doplnkové krmivo pre psy
Kód: 3191
2,22 €
2,50 €
(–11 %)
Jednotková cena:
11,10 € / 1 kg
Piškóty pre psov.
Kód: 1228
5,69 €
Jednotková cena:
22,76 € / 1 kg
Sušené plnené králičie uši pre psy. Lahodná pochúťka s kuraťom ideálna ako odmena na žuvanie. Balenie 250 g.
Kód: 1152
3,66 €
Jednotková cena:
36,60 € / 1 kg
Vysokoproteínový produkt s nízkym obsahom tuku a vlákniny. Ideálny na podporu svalov a výkonnosti s optimálnou vlhkosťou.
Kód: PHARMAOBC013599
Ovládacie prvky výpisu
148 položiek celkom