Farmina Vet Life dog Hepatic konzerva pre psov 300 g

Neohodnotené
Značka: Farmina
Dietetické vlhké krmivo určené na podporu pečeňových funkcií. Balenie 300 g.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 9600
3,49 € –2 % 3,40 € / ks Jednotková cena: 11,33 € / 1 kg
Farmina Vet Life dog Hepatic konzerva pre psov 300 g
Neohodnotené
Značka: Farmina
Farmina Vet Life dog Hepatic konzerva pre psov 300 g 8606014106381
3,49 € –2 %

Farmina Vet Life dog Hepatic konzerva pre psov 300 g

Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že:

  1. Ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom
  2. Budete pravidelne absolvovať kontroly u veterinárneho lekára
  3. V prípade zhoršenia zdravotného stavu Vášho psa okamžite navštívite veterinárneho lekára

Farmina Vet Life Hepatic je kompletná veterinárna diéta pre psy, odporúčaná na podporu funkcie pečene. Toto krmivo obsahuje nižšie percento bielkovín s vysokou biologickou hodnotou, má vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín a dostatočné množstvo vysoko stráviteľných sacharidov. Komplex antioxidantov znížuje oxidačný stres buniek.

Kompletné dietetické krmivo pre psov na podporu funkcie pečene pri chronickom zlyhaní pečene a na redukciu medi v pečeni. Stredná hladina vybraných a vysoko stráviteľných bielkovín.

Zloženie: Vajcia natvrdo, batáty, kuracie filety, extrahované semienka quinoa, rybí tuk, hydrolyzovaný rybí proteín, kurací tuk, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, dihydrát síranu vápenatého, fruktooligosacharidy (0,15 %), kvasnicový extrakt (zdroj manno-oligo- sacharidy), chlorid sodný, hrachová vláknina, glukosamín, chondroitín sulfát, Yucca schidigera, sušené pivovarské kvasnice. Zdroje bielkovín: vajcia natvrdo, kuracie filety, extrahované semienka quinoa, hydrolyzovaný rybí proteín.

Doplnkové látky na 1 kg: Výživové doplnkové látky: Vitamín A 4560UI; vitamín D3 270UI; vitamín E 270 mg; Zinok (chelát zinku hydroxylovaného analógu metionínu): 47,3 mg; Mangán (chelát mangánu hydroxylovaného analógu metionínu): 17,9 mg; Železo [chelát glycínu hydrátu železa (II)]: 10,9 mg; Jód (bezvodý jodičnan vápenatý): 0,46 mg; Taurín 1000 mg; DL-metionín, technicky čistý 800 mg; L-lyzín monochlorid, technicky čistý 200 mg; L-tryptofán 200 mg; L-karnitín 35 mg.

Priemerné hodnoty: Hrubý proteín 5,30 %; hrubé tuky 4,80 %; hrubá vláknina 0,20 %; surový popol 1,80 %; vlhkosť 78,00 %; vápnik 0,20 %; fosfor 0,16 %; sodík 0,10 %; Draslík 0,20 %; Omega-6 mastné kyseliny 0,80 %; Omega-3 mastné kyseliny 0,35 %; EPA 0,10 %; DHA 0,10 %; celková meď 1,55 mg / kg.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 994 - Mj/Kg 4,16

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pečeň psa
Hmotnosť: 0.32 kg
EAN: 8606014106381
EAN: 8606014106381

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

MONGE VetSolution Dog Hepatic 12kg diétne suché krmivo pre psov na podporu funkcie pečene v prípade chronického zlyhania pečene
86,82 €
Jednotková cena: 7,23 € / 1 kg

Monge VetSolution Hepatic Canine je kompletné dietetické krmivo pre psov formulované na podporu funkcie pečene v prípadoch chronickej nedostatočnosti pečene...

Kód: COBBYS70081184
MONGE VetSolution Dog Hepatic 2kg diétne suché krmivo pre psov na podporu funkcie pečene v prípade chronického zlyhania pečene
25,08 €
Jednotková cena: 12,54 € / 1 kg

Monge VetSolution Hepatic Canine je kompletné dietetické krmivo pre psov formulované na podporu funkcie pečene v prípadoch chronickej nedostatočnosti pečene...

Kód: COBBYS70081177
Hills Diet l d Liver Care konzerva pre psy 370g 052742053189
3,83 €
4,20 € (–8 %)
Jednotková cena: 10,35 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov trpiacich chronickou hepatálnou insuficienciou. Balenie 370 g.

Kód: 30007
calibra vet diet dog konzerva hepatic 400 g 1
3,67 €
Jednotková cena: 9,17 € / 1 kg

Na podporu funkcie pečene v prípade chronickej pečeňovej nedostatočnosti. Balenie 400 g.

Kód: 261
Happy dog VET Hepatic 1000 g 4001967073546
6,80 €
Jednotková cena: 6,80 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo na podporu pri ochoreniach pečene. Balenie 1 kg.

Kód: 9911
royal canin vhn hepatic dog konzerva pre psy 420 g 9003579309469 1
4,10 €
Jednotková cena: 9,76 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov s chronickou hepatálnou insuficienciou. Balenie 420 g.

Kód: 11852
obc023814 1691143958
Novinka
19,76 €
Jednotková cena: 9,88 € / 1 kg

Krmivo bez obilnín pre dospelých psov s hepatálnou insuficienciou.Zloženie:žltý hrášok,vajcia,batáty,jablková dužina,pohánka,kurací tuk.protein 16 %, tuk 16...

Kód: PHARMAOBC023814
Hepatic HLD dog 400g
4,29 €
4,40 € (–2 %)
Jednotková cena: 10,73 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre psy s nedostatočnou fuknciou pečene. Balenie 400g.

Kód: 15158
royal canin dog hepatic granule pre psov na podporu chronickej pecenovej nedostatocnosti 206
100,70 €
Jednotková cena: 8,39 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre psov na podporu funkcie pečene pri chronickom zlyhaní. Balenie 12 kg.

Kód: 11879
OBC019856 1603433940
20,20 €
Jednotková cena: 10,10 € / 1 kg

Na podporu funkcie pečene v prípade chronickej pečeňovej nedostatočnosti. Balenie 2 kg.

Kód: 266
OBC024996 1730800313
3,60 €
3,67 € (–1 %)
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Mokré krmivo určené na podporu psov s chronickým zlyhávaním pečene. Obsahuje mierne množstvo kvalitných, ľahko stráviteľných bielkovín, ktoré nezaťažujú pečeň.

Kód: PHARMAOBC024996
Royal Canin VHN dog hepatic granule pre psy 7 kg 3182550947466
58,70 €
Jednotková cena: 8,39 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre psov na podporu funkcie pečene pri chronickom zlyhaní. Balenie 7 g.

Kód: 8289
brit veterinary diets gf dog hepatic 400 g konzerva 8595602536030
4,28 €
Jednotková cena: 10,70 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo s morkou pre psov s nedostatočnou funkciou pečene. Balenie 400g.

Kód: 1168
4Vets NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE HEPATIC 185g pre psov s ochoreniami pečene
3,10 €
Jednotková cena: 16,76 € / 1 kg

Kompletné, bezlepkové krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s ochorením, alebo poruchou pečene. Krmivo je určené pre jedince so zlyhávaním, zápalom, alebo...

Kód: COBBYS40494
royal canin vhn dog hepatic granule pre psy 1500 g 3182550771719
14,70 €
Jednotková cena: 9,80 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre psov na podporu funkcie pečene pri chronickom zlyhaní. Balenie 1,5 kg.

Kód: 11877
OBC022694 1674747020
17,32 €
18,06 € (–4 %)
Jednotková cena: 11,55 € / 1 kg

Ideálny produkt pre podporu pečene, vyrobený z kvalitných bielkovín, tukov a vlákniny. Kľúčové pre hepatálnu encefalopatiu a portálne skraty.

Kód: PHARMAOBC022694