Pamlsok Inaba Churu Pyre cat tuniak s lososom 4 x 14g

Neohodnotené
Značka: Inaba
Šťavnaté a extra lahodné mini kapsičky s tuniakom a lososom pre mačky. Balenie 56g obsahuje 4 kapsičky.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
7.10.2026
Kód: 12238
2,92 € / ks Jednotková cena: 3,24 € / 1 kg
Pamlsok Inaba Churu Pyre cat tuniak s lososom 4 x 14g
Neohodnotené
Značka: Inaba
Lahodné pamlsky Churu, ktorým neodolá žiadna mačka. Churu pyré sú chutné mini kapsičky krémovej konzistencie. Kapsičky neobsahujú konzervanty ani umelé farbivá. Majú nízky obsah kalórií a neobsahujú obilniny. Vhodné pre všetky vekové kategórie mačiek.


Zloženie: Tuniak ( 28,2 % ), losos ( 1,8% ), Tapioka, výťažok z tuniaka, kolagén, extrakt zo zeleného čaju. 

Analytické zložky: bielkoviny 8,5%, obsah tuku 0,5%, popol 1,5%, hrubá vláknina 0,1%, vlhkosť 88%. 

Doplnkové látky na 1 kg: guarová guma 9,0 g, aromatické zlúčeniny 12,8 g, vitamín E 310 IU. Energetická hodnota : 6,0 kcal/tuba. 

Dávkovanie:  Podávajte ako pamlsok. Nie je náhradou bežnej stravy. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte čo najskôr. Dbajte na neustály prísun čerstvej vody. 

Skladovanie : Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. 

Sprostredkovateľ pre EU: INABA-FOODS ( Europe), GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Dusseldorf, Nemecko 

Dodávateľ: Pharmacopola s.r.o., Svätokrížske námestie č. 11, 96501 Žiar nad Hronom

Balenie: 56g.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre mlsné jazýčky mačiek
Hmotnosť: 0.1 kg
EAN: 8859387700728
EAN: 8859387700728

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

INABA-FOODS (EUROPE) GmbH

Berliner Allee 29, 40212 Düsseldorf, Nemecko

hello@inabafoods-europe.com

Výrobná spoločnosť : INABA-FOODS (EUROPE) GmbH
Adresa : Berliner Allee 29, 40212 Düsseldorf, Nemecko
E-mail : hello@inabafoods-europe.com

Podobné produkty

OBC027326 1781077911
Novinka
2,94 €
3,08 € (–4 %)

Analytické zložky: Bielkoviny 10%; tuk 0,5%; vláknina 0,1%; popol 1,5%; vlhkosť 86%; Energetická hodnota 15,8 Kcal.

Kód: PHARMAOBC027326
OBC025264 1728892043
1,19 €
1,43 € (–16 %)
Jednotková cena: 29,75 € / 1 kg

Natrhané kuracie mäso v lahodnom kuracom vývare s lososom. Vyrobené zo 100% čistého kuravieho prsa, bez obilovín, konzervantov, umelých farbívKurací vývar...

Kód: PHARMAOBC025264
vitakraft cat jeelly lovers kura s morkou 6 x 15 g 4008239594709
2,90 €
Jednotková cena: 3,22 € / 1 kg

Lahodné želé vhodné ako doplnkové krmivo pre mačky. Obsah balenia: 3x kuracie želé, 3x morčacie želé. Balenie 90 g.

Kód: 2170
OBC025249 1744622650
2,41 €
Jednotková cena: 24,10 € / 1 kg

grilované filé z tuniaka, bohaté na proteíny, balené v lahodnom vývare, nízky obsah kalórií, bez obilovín, konzervantov, umelých farbívtuniak 88,2 %, prášok...

Kód: PHARMAOBC025249
Pamlsok Inaba Churu Pops cat Tuniak s kuraťom 4 tuby 60 g
2,92 €
Jednotková cena: 29,20 € / 1 kg

mäsové lízatká z kuraťa z farmárskeho chovu a s tuniakom, nízky obsah kalórií, bez obilovín, konzervantov, umelých farbív, vyskoký obsah vody, krémová...

Kód: PHARMAOBC025263
OBC024486 1711094854
2,92 €
Jednotková cena: 52,14 € / 1 kg

Prémiový krmivo pre mačky s kuracím mäsom, hrebenatkou a tapiokou. Obsahuje prírodné extrakty pre zdravie a vitalitu vašej mačky.

Kód: PHARMAOBC024486
OBC024577 1711094854
26,89 €
Jednotková cena: 48,02 € / 1 kg

Prémiový mačací pokrm s tuniakom, tapiokou a prídavnými proteínmi ako hovädzie mäso, vločky bonito a extrakty z morských plodov.

Kód: PHARMAOBC024577
ente
3,10 €
Jednotková cena: 34,44 € / 1 kg

Tekutý snack s kačacím mäsom.

Kód: 18905
Dokas Kuracia rolka s naplnou tuniaka 10 g pre macky 4251276204869
0,90 €
Jednotková cena: 5,77 € / 1 kg

Doprajte svojej mačke neodolateľný chuťový zážitok s mäkkými rolkami od značky Dokas. Táto šťavnatá pochúťka kombinuje jemné kuracie prsia s lahodnou náplňou...

Kód: 2003
multi
3,10 €
Jednotková cena: 34,44 € / 1 kg

Doplnkové krmivo pre mačky multivitamín.

Kód: 22947
OBC025254 1749455194
2,92 €
Jednotková cena: 52,14 € / 1 kg

Krémová maškrta Inaba Churu Kitten s tuniakom 4 tuby / 56 g – ideálna pre mačiatka.

Kód: ABOV006034
Felix Play Tubes kuracie a pečeň 50g
Felix Play Tubes kuracie a pečeň 50g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
1,40 €
1,60 € (–12 %)
Jednotková cena: 28 € / 1 kg

Pochúťka pre mačky.

Kód: 7473
Pamlsok Inaba Churu Pops cat kura 4x15g 8859387701008
2,92 €
Jednotková cena: 3,24 € / 1 kg

Extra chutné mäsové lízatka s kuracím mäsom pre mačky. Balenie 60g obsahuje 4 lízatka.

Kód: 12236
OBC024608 1711094855
2,44 €
Jednotková cena: 162,67 € / 1 kg

Krmivo pre mačky s vysokým podielom tuniaka a extraktom z morských rias, ktoré podporuje zdravie a vitalitu vašej mačky.

Kód: PHARMAOBC024608
OBC026986 1773827250
1,94 €
2,32 € (–16 %)
Jednotková cena: 27,71 € / 1 kg

Mokré krmivo ako doplnok s japonskou príchuťou Dashi Umami a s bonito vločkami. Balenie 70g.

Kód: PHARMAOBC026986
393 77367 large
Drink Kattovit Gastro kura 135ml
Skladom u dodávateľa
1,61 €
2,73 € (–41 %)
Jednotková cena: 11,93 € / 1 l

Doplnkové krmivo pre mačky s jemnými kúskami mäsa, podporuje hydratáciu a trávenie, ideálne pri gastrointestinalnych problémoch.

Kód: PLACEK393-77367