Pamlsok Inaba Churu Cat Kura 6 príchutí 60 túb 840 g

Neohodnotené
Značka: Inaba
Kvalitné krmivo pre domácich miláčikov s kuracím mäsom, tapiokou a prídavkami ako lastúry, syr, hovädzie mäso a extrakty. Ideálne pre vyváženú stravu.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: PHARMAOBC024587
40,23 € / ks Jednotková cena: 47,89 € / 1 kg
Pamlsok Inaba Churu Cat Kura 6 príchutí 60 túb 840 g
Neohodnotené
Značka: Inaba
Pamlsok Inaba Churu cat Kura 6 príchutí 60 túb 840 g
Pamlsok pre mačky v 6 variantoch.
Popis: Maškrty Churu predstavujú 100% prírodné a zdravé maškrtenie pre mačky všetkých vekových kategórií. S nízkym obsahom kalórií, bez konzervantov, chemických aróm, farbív a umelých dochucovadiel.
Zloženie:
Kuracia pochúťka: Kuracie mäso (30,0 %), tapioka (sušená), extrakt z hrebenatky (1,1 %), kolagén.
Kuracia pochúťka s hrebenatkami: Kuracie mäso (28,2 %), tapioka (sušená), hrebenatky (1,8 %), extrakt z hrebenatky (1,1 %), kolagén.
Kuracia pochúťka so syrom: Kuracie mäso (27,9 %), tapioka (sušená), syr (2,1 %), extrakt z kuracieho mäsa (0,9 %), kolagén.
Kuracia pochúťka s hovädzím mäsom: Kuracie mäso (28,2 %), tapioka (sušená), hovädzie mäso (1,8 %), extrakt z kuracieho mäsa (0,9 %), kolagén.
Kuracia pochúťka so syrom a hovädzím mäsom: Kuracie mäso (26,0 %), syr (2,2 %), tapioka (sušená), hovädzie mäso (1,8 %), extrakt z kuracieho mäsa (0,9 %), kolagén.
Kuracia pochúťka s lososom: Kuracie mäso (28,2 %), tapioka (sušená), losos (1,9 %), extrakt z hrebenatky (1,1 %), kolagén.
Analytické zložky: Bielkoviny 8,5 % , Tuky 0,5 % , vláknina 0,1 % , popol 1,5 %, vlhkosť 88%.
Doplnkové látky na 1 kg: Guárová guma ,Dochucovadlá: Camellia thea ,Vitamín E 574 mg.
Energetická hodnota: 440 kcal/kg.
Návod na použitie: Podávajte mačke ako pamlsok. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do nasledujúceho dňa. Dbajte na neustály prísun čerstvej vody.
Skladovanie : Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.
Bezpečnostné pokyny: Mačke nedovoľte žuvať a prehĺtať obalový materiál. Pri manipulácii s krmivom postupujte so zvýšenou opatrnosťou. Min. trvanlivosť do: na obale. Hmotnosť: na obale. Č. výrobnej šarže: na obale.
Výrobca: Thai Inaba Foods Company Limited, Thajsko, Thajsko. Sprostredkovateľ pre EU : INABA-FOODS (EUROPE) GmbH, Berliner Allee 29, 40212 Düsseldorf, Nemecko.
Sprostredkovateľ pre SR : PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. Č.11, 965 01 Žiar nad Hronom. Registračné číslo SK300410

Dodatočné parametre

Kategória: Pre mlsné jazýčky mačiek
Hmotnosť: 0.9 kg
EAN: 4262365731623
EAN: 4262365731623

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

INABA-FOODS (EUROPE) GmbH

Berliner Allee 29, 40212 Düsseldorf, Nemecko

hello@inabafoods-europe.com

Výrobná spoločnosť : INABA-FOODS (EUROPE) GmbH
Adresa : Berliner Allee 29, 40212 Düsseldorf, Nemecko
E-mail : hello@inabafoods-europe.com

Podobné produkty

Pamlsok Inaba Churu Pyre cat kura so syrom a hovadzim masom 4 x 14g
2,92 €
Jednotková cena: 48,67 € / 1 kg

Šťavnaté mini kapsičky s kuraťom, hovädzím a syrom pre mačky. Balenie obsahuje 4 kapsičky.

Kód: 7775
OBC024579 1711094854
25,15 €
33,52 € (–24 %)
Jednotková cena: 35,93 € / 1 kg

Vyrobené z kuracieho mäsa a tapioky, tieto doplnkové zložky ako lastúry, krevety, syr či krab zvyšujú výživovú hodnotu pre vašu mačku.

Kód: PHARMAOBC024579
213 52313 large
1,50 €
Jednotková cena: 15 € / 1 kg

Lahodná pasta z kuracieho mäsa pre dospelé mačky. Vysoko chutná, výživná a vhodná ako desiata. Obohatená o vitamíny na podporu zdravia.

Kód: PLACEK213-52313
213 52708 large
Pasta Ontario Kitten tuniak 90g
Skladom u dodávateľa
1,49 €
Jednotková cena: 14,90 € / 1 kg

Lahodná pasta z čerstvého kuracieho mäsa a tuniaka, bohatá na vitamíny a taurín, ideálna ako desiata alebo doplnkové krmivo pre mačiatka.

Kód: PLACEK213-52708
OBC024575 1711094854
33,52 €
Jednotková cena: 47,89 € / 1 kg

Ponuka krmiva pre mačky obsahuje kombináciu tuniaka s tapiokou, kuraťom, lastúrami a lososom. Výživné a lákavé pre všetky mačky.

Kód: PHARMAOBC024575
OBC027324 1781077911
Novinka
3,08 €

Analytické zložky: Bielkoviny 10%; tuk 0,5%; vláknina 0,1%; popol 1,5%; vlhkosť 86%; Energetická hodnota 15,8 Kcal.

Kód: PHARMAOBC027324
OBC024606 1713605508
Pamlsok Inaba Churu Rolls cat Kura & Tuniak s hrebenatkou 4 tuby 40 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
3,57 €
Jednotková cena: 89,25 € / 1 kg

Prémiové krmivo pre mačky s kuracím mäsom a tuniakom, obohatené o proteíny a extrakty, podporuje zdravie a vitalitu vašej mačky.

Kód: PHARMAOBC024606
Dokas Kuracia rolka s naplnou tuniaka 10 g pre macky 4251276204869
0,90 €
Jednotková cena: 5,77 € / 1 kg

Doprajte svojej mačke neodolateľný chuťový zážitok s mäkkými rolkami od značky Dokas. Táto šťavnatá pochúťka kombinuje jemné kuracie prsia s lahodnou náplňou...

Kód: 2003
493 2459471 large
3,23 €
3,40 € (–5 %)
Jednotková cena: 35,89 € / 1 kg

Lahodné želé vhodné ako doplnkové krmivo pre mačky. Obsah balenia: 3x lososové želé, 3x želé s treskou. Balenie 90 g.

Kód: 2171
snack chicken flo 150
Novinka
1,90 €
Jednotková cena: 31,67 € / 1 kg

Mačacie maškrty vo forme krémovej maškrty obsahujú 31 % čerstvého kuracieho mäsa, ktoré je zdrojom ľahko stráviteľných bielkovín a má nízky obsah tuku....

Kód: 4820269144767
OBC025271 1746777266
1,99 €
2,68 € (–25 %)
Jednotková cena: 24,88 € / 1 kg

Vývar z tuniaka, tuniak (20,0 %), kuracie mäso (20,0 %).pre mačky

Kód: PHARMAOBC025271
Pamlsok Inaba Churu Pyre cat hairball kura 4 x 15g 4262365730565
2,92 €
Jednotková cena: 41,71 € / 1 kg

Šťavnaté a extra lahodné mini kapsičky s kuraťom pre mačky. Balenie 60 g obsahuje 4 kapsičky.

Kód: 8360
Vitakraft Cat Liquid Snack multipack kura a hovadzie 16x15g 240g 4008239585547
5,33 €
6,20 € (–14 %)
Jednotková cena: 22,21 € / 1 kg

Tekutý snack pre mačky s kuracím mäsom a taurínom a hovädzím mäsom. Balenie 240g.

Kód: 11409
Felix Play Tubes kuracie a pečeň 50g
Felix Play Tubes kuracie a pečeň 50g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
1,40 €
1,60 € (–12 %)
Jednotková cena: 28 € / 1 kg

Pochúťka pre mačky.

Kód: 7473
Pamlsok Inaba Churu Pyre cat hairball tuniak 4 x 15g 4262365730558
2,92 €
Jednotková cena: 41,71 € / 1 kg

Šťavnaté a extra lahodné mini kapsičky s tuniakom pre mačky. Balenie 60 g obsahuje 4 kapsičky.

Kód: 8359
OBC026980 1773827250
1,79 €
2,32 € (–22 %)
Jednotková cena: 25,57 € / 1 kg

Mokré krmivo ako doplnok s japonskou príchuťou Dashi Umami s kuracím mäsom a s tuniakom. Balenie 70g.

Kód: PHARMAOBC026980