Savory Cat Snack Pillows Chicken&Cheese 60 g

Neohodnotené
Značka: Savory
Chrumkavé pochúťky vo forme vankúšikov na podporu vyberavých mačiek pri výbere pochúťok. Jemná náplň so zaujímavou kombináciou kuracieho mäsa a syra.Použitie len vybraných a čerstvých mäsových...
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2026
Kód: AQUAEL260583
1,72 € / ks. Jednotková cena: 28,67 € / 1 kg
Savory Cat Snack Pillows Chicken&Cheese 60 g
Neohodnotené
Značka: Savory
Chrumkavé pochúťky vo forme vankúšikov na podporu vyberavých mačiek pri výbere pochúťok. Jemná náplň so zaujímavou kombináciou kuracieho mäsa a syra.
Použitie len vybraných a čerstvých mäsových surovín dodáva pochúťkam jedinečnú chuť a vôňu - bez umelých zvýrazňovačov.

Plemená: Všetky plemená mačiek.

Vek: Dospelé mačky.

Hmotnosť: 60 g.

Metabolizovateľná energia: 4225 kcal/kg.

Výhody:

Chrumkavá textúra.

Chuťovky majú drsný povrch a žuvanie stimuluje mechanické čistenie zubov a posilňovanie ďasien.

S vitamínom E, ktorý chráni bunky. Antioxidant, ktorý podporuje celkovú harmóniu organizmu.

S taurínom na podporu zdravia srdca, ostrého zraku a harmonickej reprodukčnej funkcie.

Zloženie: produkty rastlinného pôvodu, mäso a produkty živočíšneho pôvodu (vrátane kuracieho mäsa 14 %), obilniny, oleje a tuky, rastlinné bielkovinové extrakty, mlieko a mliečne výrobky (4 % sušeného syra), minerálne látky.



Výživové látky: hrubé bielkoviny 29 % hrubý tuk 20 % hrubá vláknina 1,70 % hrubý popol 6 %.



Prísady na 1 kg: vitamín A6000 IU, vitamín D3400 IU, vitamín E100 mg, taurín 1000 mg.

Dodatočné parametre

Kategória: Sušienky pre mačky
Hmotnosť: 0.06 kg
EAN: 4820232631461
EAN: 4820232631461

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

LLC “Petmaster”,

Ukraine, 04112,

Kyiv city,

Telihy Oleny, building 6. office 307

Podobné produkty

vitakraft cat crispy crunch losos 60g
1,70 €
Jednotková cena: 24,29 € / 1 kg

Chrumkavé vankúšiky s lososovou náplňou.

Kód: 14455
felixgrill 4
1,36 €
1,60 € (–15 %)
Jednotková cena: 22,67 € / 1 kg

Doplnkové krmivo pre dospelé mačky s príchuťou hovädzieho, kurčaťa a lososa.

Kód: 22364
dreamies losos a syr
2,15 €
Jednotková cena: 35,83 € / 1 kg

Chrumkavé plnené pochúťky s lososom a syrom.

Kód: 15149
Dreamies Cat syr 180g 4008429092039
4,04 €
5,39 € (–25 %)
Jednotková cena: 22,44 € / 1 kg

Dreamies je lahodná maškrta pre Vašu mačku s jedinečnou príchuťou syra. Krémová náplň v chrumkavom obale je presne to pravé pre...

Kód: 4786
DUVO+ Tender Loving Care Mäkká pochúťka pre mačky s kuracím mäsom 50g
2,48 €
Jednotková cena: 49,60 € / 1 kg

Zloženie: Mäso a produkty živočíšneho pôvodu (72,1% kuracie), obilniny (12,7% ryža), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry, kvasnice,...

Kód: COBBYS65378608
493 36726 large
Novinka
1,94 €
2,21 € (–12 %)

Šťavnaté a mäsité pochúťky pre vašu mačku. Obsahujú mäso, kvasinky a minerály, ideálne pre extra šťavnatú odmenu.

Kód: PLACEK493-36730
dreamlos
1,80 €
2,15 € (–16 %)
Jednotková cena: 30 € / 1 kg

Chrumkavé plnené pochúťky s mäsom z lososa.

Kód: 19402
Dreamies Cat s catnipom 180g 5998749170502
3,48 €
4,99 € (–30 %)
Jednotková cena: 19,33 € / 1 kg

Dreamies Cat s catnipom 60 g sú obľúbené chrumkavé maškrty pre mačky s lahodnou náplňou a neodolateľnou príchuťou catnipu (kocúrnik obyčajný)....

Kód: 3655
OBC016663 1615731585
10,94 €
11,51 € (–4 %)
Jednotková cena: 21,88 € / 1 kg

Doplnkové krmivo pre dospelé mačky z mäsa, obilnín a rýb. Bohaté na minerály a vitamíny pre celkové zdravie.

Kód: PHARMAOBC016663
493 2428822 large
1,94 €
2,21 € (–12 %)
Jednotková cena: 4,85 € / 1 kg

Extra mäsité a šťavnaté pochúťky pre vašu mačku. Vyrobené z mäsa, pečene a klobásy. Doplnok stravy pre potešenie mačacích maškrtníkov.

Kód: PLACEK493-2428822
OBC024610 1711094855
3,55 €
Jednotková cena: 104,41 € / 1 kg

Pamlsok Inaba Juicy Bites cat Tuniak & Kura 3 x 11,30 gPamlsok pre mačky.Popis: Juicy Bites sú šťavnaté maškrty, ktorým vaša mačka neodolá. Jemné...

Kód: PHARMAOBC024610
8790026825635822183 1 999 dystrybucja 1240865810
1,72 €
Jednotková cena: 28,67 € / 1 kg

Nie všetky mačky majú rady alebo si nechajú čistiť zuby. U všetkých sa však časom vytvárajú usadeniny a zubný kameň. Aby ste tomu zabránili, existuje chutné...

Kód: AQUAEL260584
dreamchick
1,88 €
2,15 € (–12 %)
Jednotková cena: 31,33 € / 1 kg

Chrumkavé plnené pochúťky s kuracím mäsom.

Kód: 19401
MONGE GIFT Meat Minis Dental 50g mäsové pochúťky pre mačky králičie mäso s jablkom
3,71 €
Jednotková cena: 74,20 € / 1 kg

MONGE GIFT Meat Minis Dental lahodné mäsové pochúťky pre mačky s králičím mäsom a jablkom, so silou superpotraviny v podobe mäsových mini krokiet. Doplnkové...

Kód: COBBYS70085144
8732439906562121569 1 999 dystrybucja 375052041
1,80 €
Jednotková cena: 36 € / 1 kg

Je zásluhou každého majiteľa mačky, aby sa jeho miláčik cítil výnimočne - každý deň. MEAT FANCY PILLOWS sú pochúťky vytvorené práve na tento účel. Tieto...

Kód: AQUAEL274489
MONGE GIFT Kitten 60g chrumkavé a plnené pochúťky pre mačiatka pstruh s mliekom
2,24 €
Jednotková cena: 37,33 € / 1 kg

MONGE GIFT Kitten sú chrumkavé a plnené pochúťky špeciálne určené pre mačiatka s lahodným pstruhom a mliekom. Vďaka atraktívnej chuti sú ideálne ako malá...

Kód: COBBYS70085014