Pamlsok Inaba Churu cat Tuniak 4 príchute 20 túb 280 g

Neohodnotené
Značka: Inaba
Lahodné pochúťky pre mačky z tuniaka, kuraťa, čerstvých lastúr a syra, obohatené o tapioku a prírodné extrakty.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
7.10.2026
Kód: PHARMAOBC024576
13,59 € / ks Jednotková cena: 48,54 € / 1 kg
Pamlsok Inaba Churu cat Tuniak 4 príchute 20 túb 280 g
Neohodnotené
Značka: Inaba
Pamlsok Inaba Churu cat Tuniak 4 príchute 20 túb 280 g
Pamlsok pre mačky v 4 variantách.
Popis: Maškrty Churu predstavujú 100% prírodné a zdravé maškrtenie pre mačky všetkých vekových kategórií. S nízkym obsahom kalórií, bez konzervantov, chemických aróm, farbív a umelých dochucovadiel.
Zloženie:
Tuniaková pochúťka: Tuniak (30,0 %), tapioka (sušená), extrakt z tuniaka (0,6 %), kolagén.
Tuniaková pochúťka s kuracím mäsom: Tuniak (15,0 %), kuracie mäso (15,0 %), tapioka (sušená), extrakt z tuniaka (0,6 %), kolagén.
Tuniaková pochúťka s hrebenatkami: Tuniak (28,2 %), tapioka (sušená), hrebenatky (1,8 %), extrakt z hrebenatky (1,2 %), kolagén.
Tuniaková pochúťka so syrom: Tuniak (27,9 %), syr (2,1 %), tapioka (sušená), extrakt z tuniaka (0,6 %), kolagén.
Analytické zložky: Bielkoviny 8,5 % , Tuky 0,5 % , vláknina 0,1 % , popol 1,5 %, vlhkosť 88%.
Doplnkové látky na 1 kg: Guárová guma ,Dochucovadlá: Camellia thea ,Vitamín E 574 mg.
Energetická hodnota: 440 kcal/kg.
Návod na použitie: Podávajte mačke ako pamlsok. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do nasledujúceho dňa. Dbajte na neustály prísun čerstvej vody. Skladovanie : Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Bezpečnostné pokyny: Mačke nedovoľte žuvať a prehĺtať obalový materiál. Pri manipulácii s krmivom postupujte so zvýšenou opatrnosťou. Min. trvanlivosť do: na obale. Hmotnosť: na obale. Č. výrobnej šarže: na obale.
Výrobca: Thai Inaba Foods Company Limited, Thajsko, Thajsko. Sprostredkovateľ pre EU : INABA-FOODS (EUROPE) GmbH, Berliner Allee 29, 40212 Düsseldorf, Nemecko.
Sprostredkovateľ pre SR : PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. Č.11, 965 01 Žiar nad Hronom. Registračné číslo SK300410

Dodatočné parametre

Kategória: Pre mlsné jazýčky mačiek
Hmotnosť: 0.3 kg
EAN: 4262365731241
EAN: 4262365731241

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

INABA-FOODS (EUROPE) GmbH

Berliner Allee 29, 40212 Düsseldorf, Nemecko

hello@inabafoods-europe.com

Výrobná spoločnosť : INABA-FOODS (EUROPE) GmbH
Adresa : Berliner Allee 29, 40212 Düsseldorf, Nemecko
E-mail : hello@inabafoods-europe.com

Podobné produkty

213 55713 large
Drink Ontario losos 135g
Skladom u dodávateľa
1,21 €
Jednotková cena: 8,96 € / 1 kg

Nápoj pre dospelé mačky v plechovke, plný lahodnej šťavy s kúskami kurčaťa a lososa, podporuje hydratáciu a predchádza vzniku ľadvinových kameňov.

Kód: PLACEK213-55713
OBC025216 1730359035
1,09 €
1,43 € (–23 %)
Jednotková cena: 27,25 € / 1 kg

Vývar z kuracie mäso (68.0%), kuracie mäso (15.0%), tuniak (15,0 %), tapioka (sušená).pre mačky

Kód: PHARMAOBC025216
213 53718 large
2,20 €
Jednotková cena: 27,50 € / 1 kg

Šťavnaté a extra lahodné mini kapsičky s tuniakom a lososom pre mačky. Balenie obsahuje 5 kapsičiek.

Kód: 7813
OBC025264 1728892043
1,21 €
1,43 € (–15 %)
Jednotková cena: 30,25 € / 1 kg

Natrhané kuracie mäso v lahodnom kuracom vývare s lososom. Vyrobené zo 100% čistého kuravieho prsa, bez obilovín, konzervantov, umelých farbívKurací vývar...

Kód: PHARMAOBC025264
Pamlsok Inaba Churu Pyre cat skin Coat Kura 4 tuby 56 g 4262365736727
2,92 €
Jednotková cena: 48,67 € / 1 kg

Šťavnaté a extra lahodné mini kapsičky s kuraťom pre mačky. Balenie obsahuje 4 kapsičky.

Kód: 7871
OBC026986 1773827250
1,81 €
2,32 € (–21 %)
Jednotková cena: 25,86 € / 1 kg

Mokré krmivo ako doplnok s japonskou príchuťou Dashi Umami a s bonito vločkami. Balenie 70g.

Kód: PHARMAOBC026986
OBC024579 1711094854
25,15 €
33,52 € (–24 %)
Jednotková cena: 35,93 € / 1 kg

Vyrobené z kuracieho mäsa a tapioky, tieto doplnkové zložky ako lastúry, krevety, syr či krab zvyšujú výživovú hodnotu pre vašu mačku.

Kód: PHARMAOBC024579
OBC025234 1730301775
2,92 €
Jednotková cena: 52,14 € / 1 kg

mäsové pyré z kuraťa z farmárskeho chovu a s krevetami, nízky obsah kalórií, bez obilovín, konzervantov, umelých farbív, vyskoký obsah vody, krémová...

Kód: PHARMAOBC025234
OBC026980 1773827250
1,79 €
2,32 € (–22 %)
Jednotková cena: 25,57 € / 1 kg

Mokré krmivo ako doplnok s japonskou príchuťou Dashi Umami s kuracím mäsom a s tuniakom. Balenie 70g.

Kód: PHARMAOBC026980
OBC025227 1728896817
3,08 €
Jednotková cena: 102,67 € / 1 kg

mäkké kuracie vankúšiky s tuniakom, nízky obsah kalórií, bez obilovín, konzervantov, umelých farbív, vyskoký obsah vody, krémová konzisteniakura 41,6 %,...

Kód: PHARMAOBC025227
OBC027324 1781077911
Novinka
3,08 €

Analytické zložky: Bielkoviny 10%; tuk 0,5%; vláknina 0,1%; popol 1,5%; vlhkosť 86%; Energetická hodnota 15,8 Kcal.

Kód: PHARMAOBC027324
Pamlsok Inaba Churu Pyre cat tuniak s 4x 14g 8859387700674
2,92 €
Jednotková cena: 3,24 € / 1 kg

Šťavnaté a extra lahodné mini kapsičky s tuniakom pre mačky. Balenie 56g obsahuje 4 kapsičky.

Kód: 11465
Pamlsok Inaba Churu Meal Topper cat Kura 4 tuby 56 g 4262365730695
Pamlsok Inaba Churu Meal Topper cat Kura 4 tuby 56 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
2,92 €
Jednotková cena: 48,67 € / 1 kg

Chutný kurací tekutý toping, ktorý si vaša mačka zamiluje. Perfektný na dozdobenie jedla a podporu hydratácie.

Kód: 7440
213 52708 large
Pasta Ontario Kitten tuniak 90g
Skladom u dodávateľa
1,49 €
Jednotková cena: 14,90 € / 1 kg

Lahodná pasta z čerstvého kuracieho mäsa a tuniaka, bohatá na vitamíny a taurín, ideálna ako desiata alebo doplnkové krmivo pre mačiatka.

Kód: PLACEK213-52708
OBC026985 1773827250
1,93 €
2,32 € (–16 %)
Jednotková cena: 27,57 € / 1 kg

Kuracie mäso so syrom a jemné tuniakové vločky v lahodnom vývare Dashi. Balenie 70g.

Kód: PHARMAOBC026985
OBC025228 1730747556
1,09 €
1,43 € (–23 %)
Jednotková cena: 27,25 € / 1 kg

Natrhané kuracie mäso v lahodnom kuracom vývare s hrebenatkou. Vyrobené zo 100% čistých kuracacích pŕs, bez obilovín, konzervantov, umelých farbívKurací...

Kód: PHARMAOBC025228