Savory Cat Snack Pillows Hairball Contr.60 g

Neohodnotené
Značka: Savory
Intenzívne línanie, dlhá srsť, nedostatočná starostlivosť, gastrointestinálne poruchy sú len najčastejšie faktory, ktoré spôsobujú tvorbu chlpových guličiek v mačacom žalúdku. Aby ste tomu zabránili,...
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2026
Kód: AQUAEL260585
1,72 € / ks. Jednotková cena: 28,67 € / 1 kg
Savory Cat Snack Pillows Hairball Contr.60 g
Neohodnotené
Značka: Savory
Intenzívne línanie, dlhá srsť, nedostatočná starostlivosť, gastrointestinálne poruchy sú len najčastejšie faktory, ktoré spôsobujú tvorbu chlpových guličiek v mačacom žalúdku. Aby ste tomu zabránili, existuje chutné a príjemné riešenie - odčervovacie pochúťky! Obsahujú rastlinnú vlákninu a slad, zlepšujú peristaltiku čriev, šetrne odstraňujú prehltnuté chlpy prirodzeným spôsobom a minimalizujú tvorbu bezoárov. Chrumkavé pamlsky zlepšujú prekrvenie ďasien a mechanicky čistia zubný povlak. Sú vhodné aj pre staršie domáce zvieratá a zvieratá s citlivosťou zubov.

Použitie iba vybraných a čerstvých mäsových surovín dodáva pamlskom jedinečnú chuť a vôňu - žiadne umelé zvýrazňovače!

Plemená: Všetky plemená mačiek.

Vek: Dospelé mačky.

Hmotnosť: 60 g.

Metabolizovateľná energia: 4130 kcal/kg.

Výhody:

Chrumkavá textúra.

Chuťovky majú drsný povrch a žuvanie stimuluje mechanické čistenie zubov a posilňovanie ďasien.

S vitamínom E, ktorý chráni bunky. Antioxidant, ktorý podporuje celkovú harmóniu organizmu.

S taurínom na podporu zdravia srdca, ostrého zraku a harmonickej reprodukčnej funkcie.

Zloženie: rastlinné produkty (vrátane 4 % rastlinnej vlákniny), mäso a živočíšne produkty (vrátane 14 % kuracieho mäsa), obilniny (vrátane 0,5 % sladu), oleje a tuky, rastlinný bielkovinový extrakt, minerálne látky.

Analytické zložky: hrubý proteín - 29 %, hrubý tuk - 20 %, hrubá vláknina - 3,6 %, hrubý popol - 6 %.

Prísady na 1 kg: vitamín A - 6000 IU, vitamín D3 - 400 IU, vitamín E - 100 mg, taurín - 1000 mg.

Dodatočné parametre

Kategória: Sušienky pre mačky
Hmotnosť: 0.06 kg
EAN: 4820232631485
EAN: 4820232631485

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

LLC “Petmaster”,

Ukraine, 04112,

Kyiv city,

Telihy Oleny, building 6. office 307

Podobné produkty

dreamlos
1,80 €
2,15 € (–16 %)
Jednotková cena: 30 € / 1 kg

Chrumkavé plnené pochúťky s mäsom z lososa.

Kód: 19402
MONGE GIFT Meat Minis Kitten 50g mäsové pochúťky pre mačiatka pstruh s čučoriedkami
3,71 €
Jednotková cena: 74,20 € / 1 kg

MONGE GIFT Meat Minis Kitten sú malé mäsové pochúťky pre mačiatka s pstruhom a čučoriedkami. Vďaka drobnej veľkosti sú vhodné ako chutná odmena, maškrta...

Kód: COBBYS70085151
DUVO+ Tender Loving Care Mäkká pochúťka pre mačky s kuracím mäsom 50g
2,48 €
Jednotková cena: 49,60 € / 1 kg

Zloženie: Mäso a produkty živočíšneho pôvodu (72,1% kuracie), obilniny (12,7% ryža), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry, kvasnice,...

Kód: COBBYS65378608
8732439906562121569 1 999 dystrybucja 375052041
1,80 €
Jednotková cena: 36 € / 1 kg

Je zásluhou každého majiteľa mačky, aby sa jeho miláčik cítil výnimočne - každý deň. MEAT FANCY PILLOWS sú pochúťky vytvorené práve na tento účel. Tieto...

Kód: AQUAEL274489
Dreamies Cat syr 180g 4008429092039
4,04 €
5,39 € (–25 %)
Jednotková cena: 22,44 € / 1 kg

Dreamies je lahodná maškrta pre Vašu mačku s jedinečnou príchuťou syra. Krémová náplň v chrumkavom obale je presne to pravé pre...

Kód: 4786
vitakraft cat crispy crunch losos 60g
1,70 €
Jednotková cena: 24,29 € / 1 kg

Chrumkavé vankúšiky s lososovou náplňou.

Kód: 14455
dreamies pochutka syrova pre macky 60 g 5998749130971
1,88 €
2,15 € (–12 %)
Jednotková cena: 31,33 € / 1 kg

Chutné chrumkavé pochúťky pre mačky s krémovou náplňou s príchuťou syra. Balenie 60 g.

Kód: 19403
digital pss 000000000000035821 de
1,94 €
2,21 € (–12 %)
Jednotková cena: 48,50 € / 1 kg

Doplnkové krmivo pre mačky

Kód: 14487
felix party mix picnic 60g mix chrumkavych pochutok pre macky 7613034590695 1
1,49 €
1,60 € (–6 %)
Jednotková cena: 21,29 € / 1 kg

Farebný mix mäsových pochúťok. Obsahujú bielkoviny, vitamíny a omega-6 mastné kyseliny. Balenie 60 g.

Kód: 22363
MONGE GIFT Fussy cat 60g chrumkavé a plnené pochúťky pre mačky s bravčovým mäsom a so syrom
2,24 €
Jednotková cena: 37,33 € / 1 kg

MONGE GIFT Fussy Cat sú chrumkavé a plnené pochúťky pre mačky s lahodným bravčovým mäsom a syrom. Sú ideálne ako chutná odmena alebo spestrenie jedálnička...

Kód: COBBYS70085021
7882914282166781481 1 999 dystrybucja 1469376959
1,72 €
Jednotková cena: 28,67 € / 1 kg

Chrumkavé pochúťky vo forme vankúšikov na podporu vyberavých mačiek pri výbere pochúťok. Jemná náplň so zaujímavou kombináciou kuracieho mäsa a syra.Použitie...

Kód: AQUAEL260583
MONGE GIFT Kitten 60g chrumkavé a plnené pochúťky pre mačiatka pstruh s mliekom
2,24 €
Jednotková cena: 37,33 € / 1 kg

MONGE GIFT Kitten sú chrumkavé a plnené pochúťky špeciálne určené pre mačiatka s lahodným pstruhom a mliekom. Vďaka atraktívnej chuti sú ideálne ako malá...

Kód: COBBYS70085014
213 5400 large
2,52 €
Jednotková cena: 33,60 € / 1 kg

Extrudovaná pochúťka z obilnín a mäsa, ideálna pre mačky aj fretky. Obsahuje vitamíny A, D3 a E. Prevencia tvorby chlpových bezoárov.

Kód: PLACEK213-5839
9007582831073409777 1 999 dystrybucja 2140955676
1,80 €
Jednotková cena: 36 € / 1 kg

Je zásluhou každého majiteľa mačky, aby sa jeho miláčik cítil výnimočne - každý deň. MEAT FANCY PILLOWS sú pamlsky určené práve na to. Tieto ľahké, chrumkavé...

Kód: AQUAEL274488
Dreamies Cat hovadzie 60g 5998749130957
1,95 €
2,15 € (–9 %)
Jednotková cena: 32,50 € / 1 kg

Maškrta, ktorej neodolá žiadna mačka! Dreamies Cat – hovädzie sú chrumkavé vankúšiky plnené jemnou mäsovou náplňou s neodolateľnou vôňou hovädzieho...

Kód: 7932
MONGE GIFT Meat Minis Fussy Cat 50g mäsové pochúťky pre mačky bravčové mäso s ananásom
3,71 €
Jednotková cena: 74,20 € / 1 kg

Monge Gift Fussy Cat s čerstvým bravčovým mäsom, ananásom a syrom je doplnkové krmivo špeciálne vyvinuté pre dospelé mačky. Podporuje pohodu vašej mačky...

Kód: COBBYS70085168