FISH4DOGS Lososový olej pre psov Support+ 500ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oleje pre psa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| EAN: | 5056008808211 |
| Délka: | 8,00 cm |
| Šířka: | 8,00 cm |
| Hloubka: | 16,00 cm |
| Objem: | 640,00 cm3 |
| Nomenclature: | 15041099 |
| EAN: | 5056008808211 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Verm - X pre psov 325 gVerm-X® vytvára v črevách a tráviacom systéme prostredie, pomocou ktorého možno predchádzať rôznym ochoreniam a črevným...
Náhrada enzýmov pre lepšie trávenie pri pankreatickej insufiencii. Rastlinné zložky podporujú trávenie a upokojujú črevo.
Veterinárny prípravok pre psy a mačky na úpravu črevnej mikroflóry obsahujúci laktobacily. Balenie 140 g.
Žuvacie tablety s pre- a probiotikami na stabilizáciu trávenia počas a po hnačke. S obsahom kvasníc a prírodných surovín na podporu zdravia.
Beaphar IntestoPro tablety obsahujú prebiotiká mannán-oligosacharidy (MOS) a frukto-oligosacharidy (FOS), známe pre svoju schopnosť udržiavať prirodzenú...
Probiotické tablety na báze kozieho mlieka pre všetkých psov. Balenie obsahuje 30 ochutených tabliet.
Dietetická pasta pre psov a mačky na udržanie normálnej činnosti tráviaceho traktu.
Jedná sa o unikátny prípravok pre obnovu črevnej mikroflóry založený na kombinácii probiotík, prebiotík, postbiotík, vitamínov B1, B2, B3, B6, elektrolytov a...
Doplnkové krmivo pre mačky a psov je ideálne na podporu črevnej mikroflóry pri strese, nevhodnej strave a oslabenom imunite.
Podobné produkty
TropiDog Lososový a ľanový olej pre psov. LESKLÁ SRSŤ. Doplnkové krmivo pre psov. Nerafinovaný lososový a ľanový olej určený pre doplnenie diéty psov....
Zmes rybieho a rastlinného oleja pre správne fungovanie kĺbov a kĺbových chrupaviek. Balenie 250 ml
100% prírodný lososový olej Nobby vyrábaný výhradne z voľne žijúcich škótskych lososov. Objem: 500 ml.
Beaphar lososový olej je chutným doplnkom stravy pre psy, ktorý napomáhá tráveniu. Lososový olej obsahuje mastné kyseliny Omega 3 (24%) a Omega 6 (6%),...
Vysoko kvalitný rybí olej na zdravú srsť a vitalitu. Vyznačuje sa vysokým podielom nenasýtených omega-3 mastných kyselín a karotenoidov. Organizmus si...
100% prírodný lososový olej Nobby vyrábaný výhradne z voľne žijúcich škótskych lososov. Objem: 250 ml.
Tekutý ovčí tuk je prírodné a chutné doplnkové krmivo pre psy a mačky. Prispieva k zdravej a lesklej srsti a dodáva chuť bežnému jedlu. Ovčí tuk má navyše...
