TropiDog Lososový a ľanový olej pre psov 750ml

Neohodnotené
Značka: TROPIDOG
TropiDog Lososový a ľanový olej pre psov. LESKLÁ SRSŤ. Doplnkové krmivo pre psov. Nerafinovaný lososový a ľanový olej určený pre doplnenie diéty psov. Odporúčaný v období výmeny srsti. Jeho výnimočné zloženie:...
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
12.10.2026
Kód: COBBYS6954033
40,98 € / ks Jednotková cena: 54,64 € / 1 l
TropiDog Lososový a ľanový olej pre psov 750ml
Neohodnotené
Značka: TROPIDOG
TropiDog Lososový a ľanový olej pre psov. LESKLÁ SRSŤ. Doplnkové krmivo pre psov. Nerafinovaný lososový a ľanový olej určený pre doplnenie diéty psov. Odporúčaný v období výmeny srsti. Jeho výnimočné zloženie: pomáha udržať peknú a lesklú srsť, zmierňuje problémy so šúpaním a vysúšaním kože, zmierňuje podráždenie kože. Olej sa používa za studena ako dokonalé doplnenie alebo obohatenie diéty. Dávkovanie (1 krát denne): psy do 20 kg - 1/2 kávovej lyžičky; psy viac ako 20 kg - 1 kávová lyžička; psy viac ako 40 kg - 2 kávové lyžičky; psy viac ako 60 kg - 1 polievková lyžica. V prvých 3 dňoch diéty zmenšite štandardné dávkovanie oleja TropiDog o polovicu. Zloženie: ľanový olej 50%, lososový olej 40%, rybie oleje 10%. Analytické zložky/100 ml: energetická hodnota 3363 kJ/ 891 kcal, obsah tuku 99 g. Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste. Po otvorení fľaše skladujte v chladničke. Usadenina na dne fľaše je prirodzeným javom. Dátum spotreby: vyznačené na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Oleje pre psa
Hmotnosť: 0.75 kg
EAN: 5900469540336
EAN: 5900469540336

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výrobná spoločnosť : TROPICAL Tadeusz Ogrodnik
Adresa : Opolska St. 25 41-500 Chorzów, Polska
E-mail : tropical@tropical.pl

Podobné produkty

zeus olej z norskeho lososa pre psov a macky 1000 ml
15,90 €
Jednotková cena: 15,90 € / 1 l

Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 1000 ml.

Kód: 10226
244 13682 large
Olej Beaphar ľanový 430ml
Skladom u dodávateľa
13,50 €
13,95 € (–3 %)
Jednotková cena: 31,40 € / 1 l

Ľanový olej slúži ako doplnok stravy pre psov a mačky, ktorý je 100% prírodným zdrojom energie na doplnenie každodenného kŕmenia. Je zároveň dobrou vegánskou...

Kód: PLACEK244-13682
OBC005141 1441972893
9,25 €
Jednotková cena: 37 € / 1 l

Vysoko kvalitný rybí olej na zdravú srsť a vitalitu. Vyznačuje sa vysokým podielom nenasýtených omega-3 mastných kyselín a karotenoidov. Organizmus si...

Kód: PHARMAOBC005141
TropiDog Lososový olej pre psov 750ml
40,93 €
Jednotková cena: 54,57 € / 1 l

TropiDog Lososový olej pre psov. Doplnkové krmivo pre psov. POSILNENÁ IMUNITA. Nerafinovaný lososový olej určený pre doplnenie diéty psov. Výnimočne...

Kód: COBBYS6954023
Meat Love Olej losos, 250ml
Meat Love Olej losos, 250ml
Skladom u dodávateľa
25,68 €
Jednotková cena: 102,72 € / 1 l

LOSOSOVÝ OLEJ 250 ml, 500 ml-zlepšuje štruktúru pokožky a srsti -posilňuje imunitný systém-pomáha proti strate srsti a svrbeniu -podporuje srdce a krvný obeh...

Kód: WEBER539093
OBC009987 1414593594
14,76 €
Jednotková cena: 29,52 € / 1 l

Lososový olej, prírodný doplnok stravy. Balenie s pumpičkou.

Kód: 18718
OBC023903 1692772660
12,24 €
Jednotková cena: 61,20 € / 1 l

Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 200 ml.

Kód: 8958
VITAR lanovy olej 200ml 8595011144017
12,24 €
Jednotková cena: 61,20 € / 1 l

Olej na posilnenie imunity, nervovej a kardiovaskulárnej sústavy pre psov a mačky. Balenie 200 ml.

Kód: 8957
VITAR Veterinae lososovy olej 500 ml 8595011143973
18,36 €
Jednotková cena: 36,72 € / 1 l

Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 500 ml.

Kód: 8120
VITAR ostropestrecovy olej 200ml 8595011144130
9,38 €
Jednotková cena: 46,90 € / 1 l

Olej na podporu funkcie pečene a zupokojenie zápalov pre psov a mačky. Balenie 200 ml.

Kód: 8959
Meat Love Olej losos, 500ml
Meat Love Olej losos, 500ml
Skladom u dodávateľa
33,63 €
Jednotková cena: 67,26 € / 1 l

LOSOSOVÝ OLEJ 250 ml, 500 ml-zlepšuje štruktúru pokožky a srsti -posilňuje imunitný systém-pomáha proti strate srsti a svrbeniu -podporuje srdce a krvný obeh...

Kód: WEBER539094
VITAR Veterinae ostropestrecovy olej 500 ml 8595011144154
15,51 €
Jednotková cena: 31,02 € / 1 l

Olej na podporu funkcie pečene a zupokojenie zápalov pre psov a mačky. Balenie 500 ml.

Kód: 8118
OBC023913 1692772921
18,36 €
Jednotková cena: 36,72 € / 1 l

Olej na posilnenie imunity, nervovej a kardiovaskulárnej sústavy pre psov a mačky. Balenie 500 ml.

Kód: 8124
Aptus OMEGA olej 250ml 6432100101365
20,70 €
Jednotková cena: 82,80 € / 1 l

Zmes rybieho a rastlinného oleja pre správne fungovanie kĺbov a kĺbových chrupaviek. Balenie 250 ml

Kód: 8905
DUVO+ Tekutý ovčí tuk pre psov a mačky 500ml
12,29 €
Jednotková cena: 24,58 € / 1 l

Tekutý ovčí tuk je prírodné a chutné doplnkové krmivo pre psy a mačky. Prispieva k zdravej a lesklej srsti a dodáva chuť bežnému jedlu. Ovčí tuk má navyše...

Kód: COBBYS65434465
VITAR Veterinae lanovy olej 1000 ml 8595011144055
30,62 €
Jednotková cena: 30,62 € / 1 l

Olej na posilnenie imunity, nervovej a kardiovaskulárnej sústavy pre psov a mačky. Balenie 1000 ml.

Kód: 8121