Meat Love Olej losos, 500ml

Neohodnotené
Značka: Meat Love
LOSOSOVÝ OLEJ 250 ml, 500 ml-zlepšuje štruktúru pokožky a srsti -posilňuje imunitný systém-pomáha proti strate srsti a svrbeniu -podporuje srdce a krvný obeh -podporuje...
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
12.10.2026
Kód: WEBER539094
33,63 € / KS Jednotková cena: 67,26 € / 1 l
Meat Love Olej losos, 500ml
Neohodnotené
Značka: Meat Love
LOSOSOVÝ OLEJ 250 ml, 500 ml

-zlepšuje štruktúru pokožky a srsti

-posilňuje imunitný systém

-pomáha proti strate srsti a svrbeniu

-podporuje srdce a krvný obeh

-podporuje chuť do jedla

-bez prísad a konzervačných látok

Vrátane praktického dávkovača, čerpadla pre optimálne dávkovanie. Čistý, lisovaný za studena a nerafinovaný. Spracované čerstvo ulovené lososy.

Zloženie na 100 ml: Čistý lososový olej (voľné mastné kyseliny 2%, Omega-3 mastné kyseliny 15%, Omega-6 mastné kyseliny 14%, EPA 2,5%, DHA 4%, ALA 5%)

Analytické zložky: 100% lososový olej

Dávkovanie:

Jeden olej pre psov a mačky. Zmiešajte v rámci denného jedla.

Denná dávka pre malé psy/mačky do 10 kg = 5 ml

pre stredné psy do 25 kg = 10 ml

pre veľké psy do 45 kg = 15 ml

1 čajová lyžička = cca 5 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Oleje pre psa
Hmotnosť: 1 kg
EAN: 4260275021322
EAN: 4260275021322

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Fleischesluts Tiernahrung GmbH Germany

5, 27299 Langwedel, Nemecko

shop@fleischeslust-tierfutter.com

Výrobná spoločnosť : Fleischesluts Tiernahrung GmbH Germany
Adresa : 5, 27299 Langwedel, Nemecko
E-mail : shop@fleischeslust-tierfutter.com

Podobné produkty

zeus olej z norskeho lososa pre psov a macky 1000 ml
15,90 €
Jednotková cena: 15,90 € / 1 l

Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 1000 ml.

Kód: 10226
244 11285 large
Olej Beaphar lososový 430ml
Skladom u dodávateľa
12,32 €
14,96 € (–17 %)
Jednotková cena: 28,65 € / 1 l

Beaphar lososový olej je chutným doplnkom stravy pre psy, ktorý napomáhá tráveniu. Lososový olej obsahuje mastné kyseliny Omega 3 (24%) a Omega 6 (6%),...

Kód: PLACEK244-11285
VITAR ostropestrecovy olej 200ml 8595011144130
9,38 €
Jednotková cena: 46,90 € / 1 l

Olej na podporu funkcie pečene a zupokojenie zápalov pre psov a mačky. Balenie 200 ml.

Kód: 8959
zeus olej z norskeho lososa pre psov a macky 250 ml
10,90 €
Jednotková cena: 43,60 € / 1 l

Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 250 ml.

Kód: 10227
Aptus OMEGA olej 250ml 6432100101365
20,70 €
Jednotková cena: 82,80 € / 1 l

Zmes rybieho a rastlinného oleja pre správne fungovanie kĺbov a kĺbových chrupaviek. Balenie 250 ml

Kód: 8905
OSM235R
21,77 €
21,95 €
Jednotková cena: 43,54 € / 1 l

Lososový olej je chutný doplnok vyrobený z kvalitného nórskeho lososa. S vysokým obsahom omega 3 mastných kyselín prospešných pre mačky i psov, podporuje...

Kód: AGS92OSM235R
OBC023903 1692772660
12,24 €
Jednotková cena: 61,20 € / 1 l

Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 200 ml.

Kód: 8958
VITAR Veterinae lanovy olej 1000 ml 8595011144055
30,62 €
Jednotková cena: 30,62 € / 1 l

Olej na posilnenie imunity, nervovej a kardiovaskulárnej sústavy pre psov a mačky. Balenie 1000 ml.

Kód: 8121
VITAR lanovy olej 200ml 8595011144017
12,24 €
Jednotková cena: 61,20 € / 1 l

Olej na posilnenie imunity, nervovej a kardiovaskulárnej sústavy pre psov a mačky. Balenie 200 ml.

Kód: 8957
VITAR Veterinae lososovy olej 500 ml 8595011143973
18,36 €
Jednotková cena: 36,72 € / 1 l

Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 500 ml.

Kód: 8120
TropiDog Lososový a ľanový olej pre psov 750ml
40,98 €
Jednotková cena: 54,64 € / 1 l

TropiDog Lososový a ľanový olej pre psov. LESKLÁ SRSŤ. Doplnkové krmivo pre psov. Nerafinovaný lososový a ľanový olej určený pre doplnenie diéty psov....

Kód: COBBYS6954033
zeus olej z norskeho lososa pre psov a macky 500 ml
12,58 €
12,90 € (–2 %)
Jednotková cena: 25,16 € / 1 l

Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 500 ml.

Kód: 10228
OBC009987 1414593594
14,76 €
Jednotková cena: 29,52 € / 1 l

Lososový olej, prírodný doplnok stravy. Balenie s pumpičkou.

Kód: 18718
OBC023905 1692772660
30,62 €
Jednotková cena: 30,62 € / 1 l

Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 1000 ml.

Kód: 8119
TropiDog Lososový a ľanový olej pre psov 250ml
15,03 €
Jednotková cena: 60,12 € / 1 l

TropiDog Lososový a ľanový olej pre psov. LESKLÁ SRSŤ. Doplnkové krmivo pre psov. Nerafinovaný lososový a ľanový olej určený pre doplnenie diéty psov....

Kód: COBBYS6954032
TropiDog Lososový olej pre psov 750ml
40,93 €
Jednotková cena: 54,57 € / 1 l

TropiDog Lososový olej pre psov. Doplnkové krmivo pre psov. POSILNENÁ IMUNITA. Nerafinovaný lososový olej určený pre doplnenie diéty psov. Výnimočne...

Kód: COBBYS6954023