Felix Tasty nuggets kačka a kura 50g

Neohodnotené
Značka: Felix
Lahodné pamlsky pre mačky v tvare nugetiek s obsahom kačky a kuraťa. Balenie 50 g.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 8974
1,80 € –5 % 1,70 € / ks Jednotková cena: 28,33 € / 1 kg
Felix Tasty nuggets kačka a kura 50g
Neohodnotené
Značka: Felix
Felix Tasty nuggets kacka a kura 50 g 8445290505637
1,80 € –5 %
Felix Tasty Nuggets kačka a kura sú lahodné pochúťky s vysokým obsahom bielkovín. Pamlsky majú špeciálny tvar malých nugetiek,ktoré majú hrubšiu štruktúru. Pochúťky sa tiež vyznačujú nepravidelným tvarom. 

Nenájdete v nich umelé farbivá, arómy ani konzervačné látky. Naopak obsahujú pridané vitamíny  a omega mastné kyseliny.

Zloženie: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (50 %, z toho kuracie 19 %, kačacie 4 %), obilniny, oleje a tuky, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, minerálne látky, kvasnice.

Analytické zložky: Bielkoviny 42 %, obsah tuku 17 %, obsah anorganických látok 9 %, hrubá vláknina 0,5 %, omega-6 mastné kyseliny 2,0 %,

Prísady na 1 kg: Vitamín A 32 000, vitamín D3 1 040, vitamín E 170, monohydrát síranu železnatého (Fe: 85), jodičnan vápenatý bezvodý (I: 1,3), pentahydrát síranu meďnatého (Cu: 8,9), monohydrát síranu mangánatého (Mn: 31), monohydrát síranu zinočnatého (Zn: 78), seleničitan sodný (Se: 0,092).

Dávkovanie: podávajte len ako odmenu, nie je náhrada bežnej stravy mačky. Zabezpečte prístup k čerstvej pitnej vode. Veľkosť jedného pamlska je cca 1 x 1 cm. 

Sprostredkovateľ v SR:

Nestlé Slovensko s.r.o. Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza
Registračné číslo: SK 30004
www.purina.sk

Balenie 50 g

Dodatočné parametre

Kategória: Pre mlsné jazýčky mačiek
Hmotnosť: 0.06 kg
EAN: 8445290505637
EAN: 8445290505637
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Nestlé Purina Petcare

Rue Joseph Vanderick 144, 6180 Courcelles, Belgicko

info@purina.nestle.com

Výrobná spoločnosť : Nestlé Purina Petcare
Adresa : Rue Joseph Vanderick 144, 6180 Courcelles, Belgicko
E-mail : info@purina.nestle.com

Podobné produkty

OBC025227 1728896817
3,08 €
Jednotková cena: 102,67 € / 1 kg

mäkké kuracie vankúšiky s tuniakom, nízky obsah kalórií, bez obilovín, konzervantov, umelých farbív, vyskoký obsah vody, krémová konzisteniakura 41,6 %,...

Kód: PHARMAOBC025227
OBC027033 1776160178
7,97 €
8,56 € (–6 %)
Jednotková cena: 22,14 € / 1 kg

Mäso a živočíšne deriváty; zelenina; oleje a tuky; rastlinné proteínové extrakty; deriváty rastlinného pôvodu; mlieko a mliečne deriváty (sušený syr 4,0%);...

Kód: PHARMAOBC027033
Schesir cat tuniak v zele 85g 8005852750013 1
Schesir cat tuniak v želé 85g
Skladom u dodávateľa
1,78 €
1,80 € (–1 %)
Jednotková cena: 20,94 € / 1 kg

Doplnkové vlhké krmivo pre mačky s obsahom celých kúskov tuniaka v želé.

Kód: 7764
OBC024614 1713607730
2,67 €
3,55 € (–24 %)
Jednotková cena: 78,53 € / 1 kg

Kuracie mäso (94,9 %), tuniak, prášok z morských rias, extrakt z tuniaka, tapioka (sušená), extrakt zo zeleného čaju.Kuracie mäso (98,5 %), tuniak, prášok zo...

Kód: PHARMAOBC024614
OBC027323 1781077910
Novinka
2,39 €
3,08 € (–22 %)

Analytické zložky: Bielkoviny 10%; tuk 0,5%; vláknina 0,1%; popol 1,5%; vlhkosť 86%; Energetická hodnota 15,8 Kcal.

Kód: PHARMAOBC027323
OBC027325 1781077911
Novinka
2,95 €
3,08 € (–4 %)

Analytické zložky: Bielkoviny 10%; tuk 0,5%; vláknina 0,1%; popol 1,5%; vlhkosť 86%; Energetická hodnota 15,8 Kcal.

Kód: PHARMAOBC027325
213 55303 large
Drink Ontario Kitten kura 135g
Skladom u dodávateľa
1,21 €
Jednotková cena: 8,96 € / 1 kg

Mokré krmivo pre mačky s kuracím mäsom a vývarom. Obsahuje dôležité živiny, udržiava hydratáciu. Skladujte v chladničke po otvorení.

Kód: PLACEK213-55303
Pamlsok Inaba Churu Pyre cat hairball kura 4 x 15g 4262365730565
2,92 €
Jednotková cena: 41,71 € / 1 kg

Šťavnaté a extra lahodné mini kapsičky s kuraťom pre mačky. Balenie 60 g obsahuje 4 kapsičky.

Kód: 8360
ii2 1
1,40 €
1,60 € (–12 %)
Jednotková cena: 28 € / 1 kg

Pochúťka pre mačky.

Kód: 7474
OBC025244 1732613368
2,41 €
Jednotková cena: 24,10 € / 1 kg

grilované filé z tuniaka, bohaté na proteíny, balené v lahodnom vývare, nízky obsah kalórií, bez obilovín, konzervantov, umelých farbívtuniak 88,2 %, extrakt...

Kód: PHARMAOBC025244
OBC026985 1773827250
1,94 €
2,32 € (–16 %)
Jednotková cena: 27,71 € / 1 kg

Kuracie mäso so syrom a jemné tuniakové vločky v lahodnom vývare Dashi. Balenie 70g.

Kód: PHARMAOBC026985
Felix Play Tubes kuracie a pečeň 50g
Felix Play Tubes kuracie a pečeň 50g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
1,40 €
1,60 € (–12 %)
Jednotková cena: 28 € / 1 kg

Pochúťka pre mačky.

Kód: 7473
1vitakraft milky melody pure cat treat 522x522
2,60 €
Jednotková cena: 37,14 € / 1 kg

Mliečny krém so zníženým obsahom laktózy.

Kód: 14480
OBC025254 1749455194
2,92 €
Jednotková cena: 52,14 € / 1 kg

Krémová maškrta Inaba Churu Kitten s tuniakom 4 tuby / 56 g – ideálna pre mačiatka.

Kód: ABOV006034
OBC026986 1773827250
1,94 €
2,32 € (–16 %)
Jednotková cena: 27,71 € / 1 kg

Mokré krmivo ako doplnok s japonskou príchuťou Dashi Umami a s bonito vločkami. Balenie 70g.

Kód: PHARMAOBC026986
OBC027321 1781077519
Novinka
8,55 €

Analytické zložky: Bielkoviny 27,3 %; tuk 4,4 %; vláknina 0,1%; popol 1,9%; vlhkosť 56%; Energetická hodnota 20,4 Kcal.Spestrite svojej mačke jedálniček...

Kód: PHARMAOBC027321