Farmina Vet Life dog renal 2 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné dietetické krmivo pre psov s akútnou alebo chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 2 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
1.10.2026
Kód: 10141
25,49 € –9 % 22,99 € / ks Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg
Farmina Vet Life dog renal 2 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC007184 1382091766
25,49 € –9 %

Farmina Vet Life dog Renal granule pre psy 2 kg

Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že:

  1. Ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom
  2. Budete pravidelne absolvovať kontroly u veterinárneho lekára
  3. V prípade zhoršenia zdravotného stavu Vášho psa okamžite navštívite veterinárneho lekára

 

Farmina Vet Life Renal je kompletná veterinárna diéta pre psy na podporu funkcie obličiek v prípadoch akútneho alebo chronického renálneho zlyhania. Toto krmivo obsahuje nízku hladinu fosforu a znížený obsah bielkovín s vysokou biologickou hodnotou. Omega-3 mastné kyseliny (EPA, DHA) znížujú riziko zhoršovania glomerulárnej fitrácie. Komplex antioxidantov (vitamíny E a C, taurín a luteín) posilňuje imunitu a tlmí účinky voľných radikálov.

Zloženie:

Sladký zemiak, ryža, kurací tuk, sušené vajcia, uhličitan vápenatý, ľanové semiačka, rybí tuk, bielkoviny z rýb - hydrolyzované, chlorid sodný, chlorid draselný. Zdroje bielkovín: sušené vajcia, bielkoviny z rýb - hydrolyzované.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:

Doplnkové látky na 1 kg - Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 15000IU; (E671) vitamín D3 900IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 150mg; (3a314) niacín 38mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 15mg; vitamín B2 7.5mg; (3a831) vitamín B6 6mg; (3a820) vitamín B1 4.5mg; (3a880) biotín 0.4mg; (3a316) kyselina listová 0.45mg; vitamín B12 0.06mg; (3a890) cholín chlorid 1500mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 1000mg; (3a910) L-karnitín 250mg. Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 174.6mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 68mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 43.1mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 4.9mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice): 0.14960mg; (3b202) jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 1.56mg. Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 3000mg, (3.2.3) L-Lyzín monohydrochlorid, technicky čistý 6000mg. Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov 10mg.

Analytické zložky v sušine*:

Bielkoviny 13.30%; tuky 15.00%; vláknina 1.40%; popol 4.50%; vápnik 0.60%; fosfor 0.25%; sodík 0.15%; draslík 0.60%; horčík 0.06%; Omega-3 mastné kyseliny 0.50%; Omega 6-mastné kyseliny 2.80%; EPA 0.10%; DHA 0.25%.

*Živiny po odstránení vlhkosti z krmiva. 

Energetická hodnota:

EM Kcal/Kg 3781 - Mj/Kg 15,82

Dávkovanie:

Hmotnosť dospelého

psa v kg

Min./max. odporúčané
denné množstvo v g/deň
2 30 - 60
5 60 - 115
10 100 - 195
20 175 - 325
30 240 - 440
40 300 - 540
50 350 - 640
>60 6,5 - 11,5 g/kg ž.hm

Zabezpečte psovi stály prístup k pitnej vode

 

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Dodatočné parametre

Kategória: Močové cesty a obličky psa
Hmotnosť: 2 kg
EAN: 8010276025241
EAN: 8010276025241

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC023300 1679414014
28,42 €
29,78 € (–4 %)
Jednotková cena: 14,21 € / 1 kg

kompletné diétne krmivo pre dospelé psy odporúčané na rozpúšťanie struvitových kameňov a prevenciu opakovanej tvorby.bielkoviny 22,00%; tuky 16,00%; vláknina...

Kód: PHARMAOBC023300
OBC022340 1653914963
20,49 €
Jednotková cena: 13,66 € / 1 kg

Diétne krmivo pre psy na podporu obličiek a srdca, efektívne pri renálnej leishmanióze. Kvalitné a vyvážené zloženie pre optimálne zdravie.

Kód: PHARMAOBC022340
OBC007185 1382091766
83,21 €
91,99 € (–9 %)
Jednotková cena: 6,93 € / 1 kg

Prémiové krmivo pre psov na podporu činnosti obličiek, ideálne pri chronickej alebo prechodnej renálnej nedostatočnosti. Obsahuje kvalitné sušené vajcia.

Kód: PHARMAOBC007185
Calibra vet diet dog struvite oxalate management 2kg 8594062082354
19,62 €
Jednotková cena: 9,81 € / 1 kg

Podporuje rozpúšťanie struvitových kameňov a zabraňuje ich opätovnému vzniku. Balenie 2 kg.

Kód: 10382
OBC025040 1724660609
6 €
6,11 € (–1 %)
Jednotková cena: 6,67 € / 1 kg

Toto diétne kompletné krmivo je navrhnuté na mieru so špeciálnou receptúrou poskytnúť optimálnu výživu pre psov s ochorením pečene.

Kód: PHARMAOBC025040
OBC023299 1679414014
28,90 €
30,14 € (–4 %)
Jednotková cena: 14,45 € / 1 kg

kompletné diétne krmivo pre dospelé psy, odporúčané na podporu funkcie obličiek v prípadoch chronickej alebo akútnej obličkovej nedostatočnosti a na zníženie...

Kód: PHARMAOBC023299
royal canin dog urinary s o granule pre psov na rozpustenie struvitovych kamenov a obmedzenie ich tvorby 374
60 €
Jednotková cena: 8 € / 1 kg

Diéta okysľujúca moč pre psov s cystitídou a proti tvorbe močových kameňov. Balenie 7,5 kg.

Kód: 11925
OBC022279 1655121168
3,56 €
Jednotková cena: 8,90 € / 1 kg

Kompletné vlhké diétne krmivo na okyslenie moču a rozpustenie stuvitových kameňov. Balenie 400g.

Kód: 11435
OBC007172 1382091764
23,89 €
25,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 11,95 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre psov trpiacich kryštálmi v dolných močových cestách, upravuje pH moču. Balenie 2 kg.

Kód: ABOV010152
royal canin dog renal special granule pre psov na podporu funkcie obliciek v pripade chronickej oblickovej nedostatocnosti 512
75,77 €
Jednotková cena: 7,58 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre psov a anorexiou, ktoré pomáha k detoxikácii a správnej funkcii obličiek. Balenie 10 kg.

Kód: 11917
OBC004780 1465475785
3,94 €
Jednotková cena: 10,65 € / 1 kg

Produkt znižuje tvorbu struvitových a kalcium fosfátových kameňov. Má nízky obsah bielkovín a tukov, je ideálny pre udržanie zdravého močového systému.

Kód: PHARMAOBC004780
royal canin dog urinary s o ageing 7 granule pre psov starsich ako 7 rokov na rozpustenie struvitovych kamenov a obmedzenie ich opakovanej tvorby 411
73,60 €
Jednotková cena: 9,20 € / 1 kg

Okysľujúca diéta pre psov nad 7 rokov, ktorá pomáha rozpúšťať struvitové kamene. Balenie 8 kg.

Kód: 12071
Royal Canin VHN dog renal special konzerva pre psy 410 g
4,30 €
Jednotková cena: 10,49 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre anorektických psov s chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 410 g.

Kód: 11863
OBC024937 1730799759
3,60 €
3,67 € (–1 %)
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Josera VET konzerva Dog Help Renal 400 g je kompletné mokré diétne krmivo pre psov, ktoré podporuje funkciu obličiek pri chronickej renálnej insuficiencii a...

Kód: PHARMAOBC024937
OBC022277 1660041569
3,56 €
Jednotková cena: 8,90 € / 1 kg

Kompletné vlhké diétne krmivo pri chronickej obličkovej nedostatočnosti. Balenie 400 g.

Kód: 22574
MONGE VetSolution Dog Renal and Oxalate 150g paštéta pre psov na podporu funkcie obličiek v prípade chronického zlyhania obličiek
1,25 €
1,39 € (–10 %)
Jednotková cena: 8,33 € / 1 kg

MONGE VETSOLUTION RENAL AND OXALATE CANINE je kompletné diétne krmivo pre psov, špeciálne vyvinuté na podporu funkcie obličiek v prípade chronickej alebo...

Kód: COBBYS70014526