Josera VET konzerva Dog Help Renal 400 g

Neohodnotené
Značka: Josera

Josera VET konzerva Dog Help Renal 400 g je kompletné mokré diétne krmivo pre psov, ktoré podporuje funkciu obličiek pri chronickej renálnej insuficiencii a zároveň pomáha znižovať riziko vzniku oxalátových kameňov v močových cestách. 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
7.10.2026
Kód: PHARMAOBC024937
3,60 € / ks Jednotková cena: 9 € / 1 kg
Josera VET konzerva Dog Help Renal 400 g
Neohodnotené
Značka: Josera

Josera VET konzerva Dog Help Renal 400 g je kompletné mokré diétne krmivo pre psov, ktoré podporuje funkciu obličiek pri chronickej renálnej insuficiencii a zároveň pomáha znižovať riziko vzniku oxalátových kameňov v močových cestách. 

Zloženie: mäso a živočíšne deriváty; obilniny; ryby a rybie deriváty; oleje a tuky; minerálne látky; deriváty rastlinného pôvodu; dextróza.

Analytické zloženie: Bielkoviny 6,5%, tuky 6,5%, vláknina 1,2%, popol 1,2%, vlhkosť 74%, vápnik 0,20%, fosfor 0,12%, sodík 0,08%, horčík 0,01%, draslík 0,19 %, chlorid 0,2%, síra 0,11% , hydroprolin 0,12%, Vitamín D3 220 U.I./ kg.

Doplnkové látky na 1 kg:  vitamín A I.U./kg 1 200, vitamín E mg/kg 100,  zinok (chelát zinku glycínu, hydrát (tuhá látka)) mg/kg 34, mangán (oxid manganatý) mg/kg 15  jód [ako jodičnan vápenatý bezvodý] 0,5 mg/kg, selén [ako seleničitan sodný] 0,03 mg/kg. , .

Energetická hodnota:  1.172 kcal/kg.

Odporúčaná dĺžka podávania pri chronickej obličkovej nedostatočnosti: spočiatku do šiestich mesiacov. Pred podaním alebo pred predĺžením obdobia podávania odporúčame poradiť sa s veterinárnym lekárom. Zdroje bielkovín: bravčové mäso, kuracie mäso, losos, ryža. Odporúčaná dĺžka podávania pri tvorbe oxalátových kameňov: spočiatku do šiestich mesiacov. Pred podaním odporúčame poradiť sa s veterinárnym lekárom.

Návod na použitie: Podávajte psovi  ako kompletné krmivo. Dbajte na neustály prísun čerstvej vody.

Skladovanie : Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení uchovávajte v chladničke pri teplote 2 až 6 °C a spotrebujte pri izbovej teplote do 24 hodín.

Dodatočné parametre

Kategória: Močové cesty a obličky psa
Hmotnosť: 0.5 kg
EAN: 4032254768234
EAN: 4032254768234

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Josera Petfood GmbH & Co. KG

Josera Petfood GmbH & Co. KG, Leutershäuser Str. 31, 91555 Feuchtwangen, Germany

info@josera.de

Výrobná spoločnosť : Josera Petfood GmbH & Co. KG
Adresa : Josera Petfood GmbH & Co. KG, Leutershäuser Str. 31, 91555 Feuchtwangen, Germany
E-mail : info@josera.de

Podobné produkty

MONGE VetSolution Dog Urinary Struvite 2kg na rozpúšťanie močových kameňov monoproteínové bravčové mäso
24,98 €
Jednotková cena: 12,49 € / 1 kg

Monge VetSolution Canine Urinary Struvite je kompletné dietetické krmivo pre psy, formulované na rozpúšťanie struvitových močových kameňov a na zníženie...

Kód: COBBYS70081030
OBC004225 1378132508
113,28 €
Jednotková cena: 9,44 € / 1 kg

Špeciálne diétne krmivo na báze kvalitných surovín, podporuje zdravie obličiek a srdca, predchádza tvorbe oxalátových kameňov.

Kód: PHARMAOBC004225
Royal Canin VHN dog renal konzerva pre psov 200 g 9003579000595
2,20 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov s akútnou a chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 200 g.

Kód: 9078
royal canin dog early renal granule na podporu funkcie obliciek v pripade pociatocnej chronickej oblickovej nedostatocnosti 566
17,56 €
Jednotková cena: 8,78 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre psov s chronickým renálnym zlyhaním v počiatočnej fáze. Balenie 2 kg.

Kód: 11905
royal canin vhn dog early renal granule pre psy 7 kg 3182550915649
51,40 €
Jednotková cena: 7,34 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre psov s chronickým renálnym zlyhaním v počiatočnej fáze. Balenie 7 kg.

Kód: 11906
royal canin vhn dog renal granule pre psov 2 kg 3182550710992 1
17,52 €
Jednotková cena: 8,76 € / 1 kg

Dietetické kompletné krmivo pre psov s chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 2 kg.

Kód: 11912
OBC007189 1382091767
83,21 €
91,99 € (–9 %)
Jednotková cena: 6,93 € / 1 kg

Doplnok pre rozpúšťanie struvitových kameňov a ich prevenciu. Vyrobené z kuracieho mäsa, ideálne pre zdravie močových ciest.

Kód: PHARMAOBC007189
royal canin dog urinary s o small granule pre psy malych plemien na rozpustenie struvitovych kamenov a obmedzenie ich tvorby 221
41,70 €
Jednotková cena: 10,43 € / 1 kg

Diéta okysľujúca moč pre psov do 10 kg s cystitídou a proti tvorbe močových kameňov. Balenie 4 kg.

Kód: 11927
royal canin vhn dog renal cig kapsicky psy 12 x 100 g 9003579000540
Royal Canin VHN dog renal cig kapsičky psy 12 x100 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
13,09 €
13,80 € (–5 %)
Jednotková cena: 9,70 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov s akútnou a chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 12 x 100 g.

Kód: 11864
OBC007188 1382091767
22 €
25,49 € (–13 %)
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre psov, ktoré rozpúšťa struvitové kamene a znižuje opätovný výskyt. Balenie 2 kg.

Kód: 10144
OBC021629 1643023753
20,80 €
Jednotková cena: 10,40 € / 1 kg

Na podporu funkcie ľadvín a srdca v prípade chronickej nedostatočnosti. Balenie 2 kg.

Kód: 268
OBC025440 1730303190
2,30 €
Jednotková cena: 11,79 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo so zníženým obsahom kvalitných bielkovín a fosforu pre dospelých psov určené na podporu funkcie obličiek v prípade chronickej...

Kód: PHARMAOBC025440
OBC004227 1378132509
104,71 €
Jednotková cena: 8,73 € / 1 kg

Ideálne riešenie pre obéznych psov s kolitídou a zápchou. Vyrobené z prírodných surovín. Skvelé pre zdravé trávenie.

Kód: PHARMAOBC004227
Calibra vet diet dog struvite oxalate management 12kg 8594062082347
82,58 €
Jednotková cena: 6,88 € / 1 kg

Podporuje rozpúšťanie struvitových kameňov a zabraňuje ich opätovnému vzniku. Balenie 12 kg.

Kód: 10383
royal canin vhn urin so mod cal kapsicka pre psy 100 g x 12 9003579010143
12,80 €
Jednotková cena: 116,36 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psy s nadváhou, ktoré rozpúšťa struvitové kamene. Balenie 12 x 100g.

Kód: 11855
royal canin vhn urinary so dog konzerva pre psy 410 g 9003579310632
4,50 €
Jednotková cena: 10,98 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov, ktoré rozpúšťa struvitové kamene a okysľuje moč. Balenie 410 g.

Kód: 11856