Farmina N&D dog SPIRULINA (GF) adult medium & maxi, lamb 7 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov s jahňacím mäsom a spirulinou. Balenie 7kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 9356
65,99 € –6 % 61,47 € / ks Jednotková cena: 8,78 € / 1 kg
Farmina N&D dog SPIRULINA (GF) adult medium & maxi, lamb 7 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC023529 1685606081
65,99 € –6 %

Farmina N&D dog SPIRULINA (GF) adult medium & maxi, lamb 7 kg

N&D Spirulina je rad krmív, ktorý Farmina vyvinula pre spokojnosť a pohodu aktívnych psov a mačiek. Vďaka obsahu Spiruliny, superpotraviny, ktorá sa vyznačuje celým radom skvelých vlastností a obsahuje veľké množstvo prospešných živín, sa jedná o krmivo, ktoré ocenia vysoko aktívni miláčikovia. Vyrobené bez obilnín a s viac ako 90 %-ným obsahom bielkovín živočíšneho pôvodu.

PREČO SPIRULINA?
Spirulina je riasa špirálovitého tvaru, ktorá je považovaná za superpotravinu. V posledných rokoch sa vo veľkej miere využíva vo výžive ľudí pre svoje početné výživové vlastnosti.

Je zdrojom mastných kyselín, vitamínov a minerálov a má pozitívny vplyv na:
✔ Stimuláciu imunitného systému.
✔ Kvalitu srsti a kože vďaka jej silným antioxidačným účinkom.
✔ Udržanie štíhlej línie vďaka ovplyvňovaniu správneho fungovania metabolizmu tukov a sacharidov.
✔ Trávenie.

Účinnosť Spiruliny je zaistená vďaka obsahu špeciálnej molekuly, fykocyanínu, ktorá spolu s chlorofylom reguluje činnosť tejto riasy.
Najdôležitejšou vlastnosťou tejto superpotraviny je schopnosť obmedziť tvorbu tuku. Vďaka tomu je ideálnou ingredienciou, ktorá prispieva k udržaniu štíhlej línie Vášho domáceho miláčika.

Zloženie: Jahňacina (22%), sušený jahňací proteín (20%), sladký zemiak, kurací tuk, sušená spirulina (5%), sušené vajcia, sleď, sušený proteín zo sleďa, sušené plody kustovnice (2,5%), rybí tuk (zo sleďov), hrachová vláknina, sušená mrkva, lucernová múčka, inulín, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj manno-oligosacharidov), sušený špenát, psýllium (semená a plevy), chlorid sodný,sušené pivovarské kvasnice, kurkuma, výťažok z aloe vera, glukozamín, chondroitín sulfát.

Doplnkové látky na 1 kg:

Výživné doplnkové látky: (3a672b) vitamín A 15000IU; (3a671) vitamín D3 1500IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 150mg; (3a314) niacín 37,5mg; (3a841) kalcium-pantotenát, D-forma 15mg; vitamín B2 (3a826) 7,5mg; (3a831) vitamín B6 6mg; (3a820) vitamín B1 4,5mg; (3a880) biotín 0,38mg; (3a316) kyselina listová 0,45mg; vitamín B12 0,1mg; (3a890) cholín
chlorid 2500mg; ([3a160(a)] betakarotén 1,5mg; (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163,8mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64,6mg;(3b108) železo (železnatý chelát glycín hydrátu): 58,3mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15,8mg; (3b812) selén (inaktivované kvasnice obohatené selénom): 0,00088mg; (3c301)
DL-metionín, technicky čistý 4000mg; (3a370) taurín 1000mg; (3a910) L-karnitín 300mg.

Senzorické doplnkové látky: výťažok zo zeleného čaju 100mg, výťažok z rozmarínu lekárskeho.

Antioxidanty:(1b306(i)) tokoferolové extrakty z rastlinných olejov.

Analytické zložky: Bielkoviny 28,00%; tuk 18,00%; vláknina 2,90%; vlhkosť 9,00%; popol 8,60%;vápnik 1,10%; fosfor 0,80%; Omega 6 mastné kyseliny 3,30%; Omega 3 mastné kyseliny 0,90%; DHA 0,50%; EPA 0,30%; glukozamín 1200mg/kg; chondroitín sulfát 900mg/kg.

Energetická hodnota: EM Kcal/Kg 3926 - Mj/Kg 16,42

Dávkovanie:

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 7.2 kg
EAN: 8010276041081
EAN: 8010276041081

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC013059 1564132056
50,27 €
53,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,18 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s mäsom z diviaka pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: ABOV005016
Farmina ND dog WHITE GF adult mini sea bass spirulina fenel 2 kg 8010276041012
29,81 €
31,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 14,91 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých bielych plemien s rybacím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 9142
OBC026331 1788953035
Novinka
24,13 €
26,90 € (–10 %)

Krmivo pre šteňatá s bielou srsťou. Obsahuje jednoduchý živočíšny proteín, ktorý pomáha znižovať riziko zmeny sfarbenia srsti.Zloženie: morský vlk, sladké...

Kód: PHARMAOBC026331
farmina n d pumpkin grain free adult medium a maxi lamb and blueberry 12 kg 8010276033369
81,03 €
86,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,75 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 2996
farmina n d grain free adult medium maxi lamb and blueberry 12 kg 8010276036117
91,27 €
97,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,61 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 23243
farmina n d lg ancestral adult mini lamb and blueberry 800 g 8010276022097 1
12,11 €
12,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,14 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 800 g.

Kód: 21921
OBC019007 1579098584
24,40 €
28,99 € (–15 %)
Jednotková cena: 9,76 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s treskou pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 2931
OBC023410 1683795588
25,14 €
26,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 12,57 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez oblinín pre dospelých psov malých plemien s kačkou. Balenie 2 kg.

Kód: 9448
OBC013074 1467889493
86,62 €
92,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,10 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre gravidné suky a šteňatá stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 3017
OBC020109 1614956601
108,97 €
116,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,08 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelé stredné a veľké kastrované plemená psov. Balenie 12 kg.

Kód: 16098
OBC026888 1770822859
64,39 €
Jednotková cena: 9,20 € / 1 kg

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé psy. Slede, quinoa, kokos a kurkuma.Bielkoviny 23,00%, tuky a oleje 12,00%, hrubá vláknina 2,80%

Kód: PHARMAOBC026898
OBC026698 1774341615
31,90 €
33,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 12,76 € / 1 kg

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé psy malých plemienbielkoviny 23 %; oleje a tuky 12 %; vláknina 2,8 %; popol 7,2 %.

Kód: PHARMAOBC027006
OBC013052 1564131896
27 €
28,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,80 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s kuracím mäsom. Balenie 2,5 kg.

Kód: 2932
farmina n d pumpkin grain free puppy mini chicken pomegranate 800 g 8010276038715
12,50 €
13,99 € (–10 %)
Jednotková cena: 15,63 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 800 g.

Kód: 16134
farmina n d grain free adult mini chicken and pomegranate 2500 g 8010276021151
24,69 €
27,99 € (–11 %)
Jednotková cena: 9,88 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s kuracím mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 24068
OBC023749 1691563659
33,80 €
36,29 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,76 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých psov malých plemien. Balenie 5 kg.

Kód: 9117