EXPLORER DOG Himálajska maškrta s medom XL
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594202818997 |
| Délka: | 2,50 cm |
| Šířka: | 16,00 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818997 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Podobné produkty
dentálne kostičky pre redukciu plaku a zubného kameňa, VEGAN Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™.
Monge Gift Mini Dog Salmon with Sage je doplnkové krmivo pre dospelé psy malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka obsahu rastlinnej...
Doplnkové krmivo a pochúťka pre psov s propolisom, ktoré pomáha odstraňovať zubný plak, pôsobí protizápalovo a je vhodné ako malá odmena.
Doplnkové krmivo pre dospelé psy s kalciom a chlorofylom podporuje dentálnu hygienu a pôsobí protizápalovo.
Chutné žuvacie pochúťky pre dospelé psy. Zabavia dlhou žuvacou dobou, redukujú plak, bohaté na proteíny, bez cukru a konzervantov.
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Žuvacie plátky pre psy z byvolej kože. Podávajte ako maškrtu,...
Výborná maškrta pre psov trpiacich alergiou, pretože táto pochúťka je 100% bez lepku a ľahko stráviteľná. Vďaka špeciálnym tvarom napomáha pri čistení a...
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
Dentálne tyčinky zo syra so sušeným kokosom sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný...
Lahodný špíz pre dospelé psy, bohatý na proteíny, podporuje zdravé zuby a dlhú zábavu. Bez cukru a umelých prísad.
Štýlová maškrta pre psy z byvolej kože s kuracím mäsom. Bez tuku, udržuje zuby zdravé, svieži dych a posilňuje žuvacie svaly.
Dentálne tyčinky zo syra so sušeným kokosom sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný...
