EXPLORER DOG Himálajska maškrta s ľanovým semienkom XXL
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8594202818904 |
| Délka: | 3,00 cm |
| Šířka: | 18,50 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818904 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Podobné produkty
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
MONGE GIFT ALL BREEDS DOG VEGETAL S CHLORELOU A MÄTOU je doplnkové krmivo pre dospelé psy všetkých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka...
dentálne kostičky pre redukciu plaku a zubného kameňa Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™ Dental.
Doplnkové krmivo pre dospelé psy. Doplnkové krmivo a pochúťka pre psov s kalciom Zábavným spôsobom napomáha k odstraňovaniu zubného povlaku a kameňa...
Žuvacie kosti s kuracím mäsom, 11 cm, 2 x 60 g - ideálny žuvací produkt pre vášho psa. Skvelé na zábavu a výživu.
Dentálne pochúťky pre psov s príchuťou šunky s chlorofylom, napomáhajú odstraňovaniu zubného povlaku a kameňa, prevencia proti zápalom ďasien.
Výborná maškrta pre psov trpiacich alergiou, pretože táto pochúťka je 100% bez lepku a ľahko stráviteľná. Vďaka špeciálnym tvarom napomáha pri čistení a...
100% prírodný produkt určený na žuvanie a okusovanie. Byvolí roh je extra tvrdý a neštípe sa. Žuvací byvolí roh je maškrta pre psov, ktorá je extrémne vhodná...
Lahodné žuvacie lahôdky pre dospelé psy, ktoré zabavia, podporia zdravie zubov a neobsahujú pridaný cukor ani konzervačné látky.
Lahodné žuvacie kosti pre dospelé psy. Znižuje zubný plak, predchádza zubnému kameňu, bohaté na proteíny. Bez cukru a konzervantov.
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Monge Gift All Breeds Senior Dog s králičím mäsom a harmančekom je doplnkové krmivo pre psov seniorov všetkých veľkostí. Bolo špeciálne vyvinuté pre pohodu...
Výborná maškrta pre psov trpiacich alergiou, pretože táto pochúťka je 100% bez lepku a ľahko stráviteľná. Vďaka špeciálnym tvarom napomáha pri čistení a...
