EXPLORER DOG Himálajska maškrta s ľanovým semienkom XL
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594202818898 |
| Délka: | 2,50 cm |
| Šířka: | 16,00 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818898 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Podobné produkty
Doplnkové krmivo pre dospelé psy z obilnín a mäsa, ideálne ako pochúťka. Obsahuje proteíny, tuky, vlákninu a antioxidanty.
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
100% prírodný produkt určený na žuvanie a okusovanie. Byvolí roh je extra tvrdý a neštípe sa. Žuvací byvolí roh je maškrta pre psov, ktorá je extrémne vhodná...
Doplňkové krmivo pro psy. Doplňkové krmivo a pochoutka pro psy s propolisem v atraktivním balení Zábavným způsobem napomáhá k odstraňování zubního plaku a...
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Dentálna starostlivosť pre dospelých psov od 4 do 11 kg a pre šteňatá staršie ako 4 mesiace. Balenie: 110g
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
Výborná maškrta pre psov trpiacich alergiou, pretože táto pochúťka je 100% bez lepku a ľahko stráviteľná. Vďaka špeciálnym tvarom napomáha pri čistení a...
Dentálne tyčinky zo syra s jahodami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
dentálne kostičky pre redukciu plaku a zubného kameňa, VEGAN Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™.
Doplnkové krmivo pre dospelé psy s kalciom a chlorofylom podporuje dentálnu hygienu a pôsobí protizápalovo.
Tyčinky pre psov v tvare hviezdy. Doplnkové krmivo z obilnín a mäsa. Ideálne pre menšie až veľké psy. Vhodné ako pochúťka.
Lahodné žuvacie lahôdky pre dospelé psy, ktoré zabavia, podporia zdravie zubov a neobsahujú pridaný cukor ani konzervačné látky.
Doplnkové krmivo pre psy s príchuťou šunky s chlorofylom napomáha odstraňovať zubný povlak a chráni ďasná pred zápalom.
