EXPLORER DOG Himálajska maškrta s čučoriedkami S
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594202818812 |
| Délka: | 2,00 cm |
| Šířka: | 8,50 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818812 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Podobné produkty
MONGE GIFT ALL BREEDS DOG VEGETAL S CHLORELOU A MÄTOU je doplnkové krmivo pre dospelé psy všetkých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka...
Doplnkové krmivo pre psy s príchuťou šunky s chlorofylom napomáha odstraňovať zubný povlak a chráni ďasná pred zápalom.
Hovädzia koža s rybou povrchovou úpravou, ideálna na žuvanie; kvalitný materiál a dlhodobé uspokojenie pre vášho psa.
Doplnkové krmivo pre dospelé psy, bohaté na obilniny a mäso s prídavkom srvátky. Ideálne ako chutná odmena.
Žuvacia maškrta z byvolej kože obalená kačacími prsiami, podporuje zdravé zuby a čerstvý dych, posilňuje žuvacie svaly a zabaví na dlhý čas.
Chutné žuvacie pochúťky pre dospelé psy. Zabavia dlhou žuvacou dobou, redukujú plak, bohaté na proteíny, bez cukru a konzervantov.
Doplnkové krmivo pre psov starších ako 4 mesiace-quinoou a mätou.
Monge Gift Puppy a Junior Medium – Maxi Dog Bravčové s čertovým pazúrom je doplnkové krmivo pre rastúce šteňatá stredných a maxi plemien psov. Bolo...
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
Žuvacie kosti s kuracím mäsom, 11 cm, 2 x 60 g - ideálny žuvací produkt pre vášho psa. Skvelé na zábavu a výživu.
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Lahodné žuvacie kosti pre dospelé psy. Znižuje zubný plak, predchádza zubnému kameňu, bohaté na proteíny. Bez cukru a konzervantov.
Lahodný uzol z byvolej kože, obalený kuracím mäsom, bez tuku. Podporuje zdravé zuby a svieži dych, zabáva psa na dlhú dobu.
dentálne kostičky pre redukciu plaku a zubného kameňa Doplnok výživy pre psy, ProDen PlaqueOff ™ Dental.
