Dog’s Chef Venison & Salmon with Sweet potato & Mulberry ADULT 12 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s divinovým steakom. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 11708
92 € / ks Jednotková cena: 7,67 € / 1 kg
Dog’s Chef Venison & Salmon with Sweet potato & Mulberry ADULT 12 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Divinový steak glazovaný morušou, so sladkými zemiakmi, je chuťovo výrazná kombinácia mäska so sladkým ovocím. Stane sa jednoznačnou voľbou všetkých psích gurmánov.
Divina je veľmi výživná a ľahko stráviteľná. Typická nízkym obsahom tuku a cholesterolu, s vysokým obsahom minerálov. Receptúra je doplnená o lososa a lososový olej, ktorý je zdrojom EPA a DHA (ktoré prispievajú k udržaniu správnej funkcie mozgu a nervovej sústavy, dobrého zraku a k správnej funkcii srdca). Výživnou zložkou je aj pridané ovocie moruša, ktoré obsahuje organické kyseliny, množstvo vitamínov a má antioxidačné účinky. Spolu dohromady sa zdravo pohrajú s chuťovými pohárikmi každého psíka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: zverina a losos 50% (čerstvo pripravená zverina 26%, sušený losos 19%, lososový olej 2,5%, lososový vývar 2,5%), sladké zemiaky, zemiaky, hrášok, ľanové semená, repná dreň, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, moruša, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 25%, surový olej a tuky 13%, surová vláknina 3%, surový popol 8.5%, vlhkosť 8%, *NFE 42,5%, vápnik 1,6%, fosfor 0,8%, omega3 2,2%, omega6 0,8%.*NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 367 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 420 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 12 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 145


10 - 20 kg
145 - 240


20 - 30 kg
240 - 330


30 - 40 kg
330 - 410


   40kg +
    410 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 12 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 12.4 kg
EAN: 8588007416847
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416847
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 2 kg 8588007416267
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11515
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 12 kg 8588007416892
89 €
Jednotková cena: 7,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 11503
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 6 kg 8588007416670
52,50 €
Jednotková cena: 8,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 11507
dogs chef grandmas fine herb chicken for small breed 2 kg 8588007416380
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11630
Dogs Chef Venison Salmon with Sweet potato Mulberry ADULT 500 g 8588007416458
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s divinovým steakom. Balenie 500 g.

Kód: 11770
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg All puppies
48,90 €
Jednotková cena: 8,15 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je určené pre šteňatá malých a stredných plemien. Morčacie mäso poskytuje kvalitné bielkoviny a...

Kód: 7337
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 6 kg 8588007416434
52,50 €
Jednotková cena: 8,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 6 kg.

Kód: 11678
Dogs Chef Turkey Duck with Sweet potato and Camomile SMALL BREED 500 g 8588008528099 1
7,60 €
Jednotková cena: 15,20 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 11501
dogs chef horse with sweet potato and pomegranate 6 kg pre dospelych psov 8588008528532
63 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 6kg.

Kód: 18018
dogs chef roasted scottish beef with carrots for small active breed 2 kg 8588008528471
23,50 €
Jednotková cena: 11,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 18021
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 500g 8588008528549
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18016
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 12 kg 8588007416793
93 €
Jednotková cena: 7,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 12 kg.

Kód: 11559
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 6kg
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7699
dogs chef traditional french duck a lorange adult 6 kg 8588007416151
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12325
dogs chef delicious turkey with duck and camomile small breed 2 kg 8588008528082
23,50 €
Jednotková cena: 11,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá a dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 13283
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 15 kg 8588007416281
107 €
Jednotková cena: 7,13 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 15 kg.

Kód: 11514