Dog’s Chef Angus Beef with Cauliflower & Carrot small ACTIVE DOGS 6kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 6kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 18022
58 € / ks Jednotková cena: 9,67 € / 1 kg
Dog’s Chef Angus Beef with Cauliflower & Carrot small ACTIVE DOGS 6kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Extra porcia hovädzieho mäsa zo škótskych pastvín v spojení so skvelou zeleninou je chutnou kombináciou pre najnáročnejších psích vytrvalcov.

Hovädzina je veľmi výživná, ľahko stráviteľná s nízkym obsahom tukov a zároveň bohatým zdrojom kvalitnej bielkoviny. So svojim vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín a minerálov prospieva k zlepšeniu imunity a zníženiu rizika kardiovaskulárnych ochorení. V spojení s vitamínmi a antioxidantami nabitou zeleninou je táto receptúra veľmi zdravou a chutnou hypoalergénnou voľbou pre náročného psieho šampióna. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré sú nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru, čím udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. A  samozrejme pre športovcov nepostrádateľný komplex kĺbnej výživy pre pohybový aparát v perfektnej kondícii dodáva tomuto krmivu punc špičkového produktu.

Výhody krmiva: 


zlepšenie imunity a zníženie rizika kardiovaskulárnych ochorení
komplex kĺbnej výživy pre pohybový aparát
hypoalergénna voľba
udržiavanie zdravého zažívacieho traktu
zvýšenie obranyschopnosti


Zloženie: Hovädzie 65% (čerstvo pripravené hovädzie mäso 35%, sušené hovädzie mäso 25%, hovädzí tuk 5%), Sladké zemiaky, Fazuľa, Repná dreň, Mrkva, Zelená fazuľka, Karfiol, Cuketa, Rajčiak, Minerály, Doplnok omega 3, Fruktooligosacharidy FOS (192mg/kg), Glukosamín (170 mg/kg), Metylsulfonylmetán - MSM (170 mg/kg), Chondroitín sulfát (125 mg/kg), Mananoligosacharidy MOS (48 mg/kg), Extrakt z olív.

Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 36%, surový olej a tuky 18%, surová vláknina 4%, surový popol 6,5%, vlhkosť 8%, *NFE 27,5%, vápnik 1,2%, fosfor 0,9%, omega3 0,8%, omega6 1,3%, kolagén 14%.
*NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 391 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ.

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,6 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramov na deň


1 - 3 kg
25 - 55


3 - 5 kg
55 - 80


5 - 7 kg
80 - 100


7 - 10 kg
100 - 135





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie: 6 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 6.3 kg
EAN: 8588008528501
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588008528501
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

dogs chef roasted scottish beef with carrots for small active breed 2 kg 8588008528471
23,50 €
Jednotková cena: 11,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 18021
Dogs Chef Salmon Haddock with Sweet potato and Asparagus ALL PUPPIES 500g 8588008528242
7,20 €
Jednotková cena: 14,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 500 g.

Kód: 9065
Dogs Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 12 kg 8588007416861
85 €
Jednotková cena: 7,08 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 12630
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 6 kg 8588007416434
52,50 €
Jednotková cena: 8,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 6 kg.

Kód: 11678
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528761
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7351
Dogs Chef Tuna Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 2 kg 8588007416229
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 2 kg.

Kód: 11451
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg All puppies
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je určené pre šteňatá malých a stredných plemien. Morčacie mäso poskytuje kvalitné bielkoviny a vitamíny,...

Kód: 7336
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 6kg
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7699
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 6kg
55 €
Jednotková cena: 9,17 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7354
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 500g 8588008528549
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18016
Dogs Chef Rabbit Turkey with Sweet potato and Blackberry 12kg pre dospelych psov 8588008528570
95 €
Jednotková cena: 7,92 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 12kg.

Kód: 19086
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 15 kg 8588007416281
107 €
Jednotková cena: 7,13 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 15 kg.

Kód: 11514
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 12kg 8588008528525
104 €
Jednotková cena: 8,67 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 12kg.

Kód: 18019
dogs chef mulberry glazed venison steak adult 2 kg 8588007416465
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s divinovým steakom. Balenie 2 kg.

Kód: 11737
Dogs Chef Lamb with Sweet potato Mint SMALL BREED 500 g 8588007416618
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 500 g.

Kód: 11688
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528778
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s rybou a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7347