Dog’s Chef Scottish Salmon with Asparagus & Spinach ACTIVE DOGS 6 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s lososom. Balenie 6 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 13050
56 € / ks Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg
Dog’s Chef Scottish Salmon with Asparagus & Spinach ACTIVE DOGS 6 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Filety z divokého lososa, so zeleninou a sladkými zemiakmi, sú ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátny a výživný losos je ľahko stráviteľný, obsahuje vysoký podiel bielkovín, omega 3-mastných kyselín a vitamínov. Prospieva k správnej srdcovej, nervovej aj svalovej činnosti. Zmes zeleniny zabezpečí tú najkvalitnejšiu prímes vitamínov, stopových prvkov a vlákniny.  Aby spolu s mäsom, svojim vyváženým pomerom a kvalitou surovín, zabezpečili dostatok energie pre každého psieho športovca. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: losos 65% (čerstvo pripravený losos 35%, sušený losos 23%, lososový olej 4%, lososový vývar 3%), sladké zemiaky, fazuľa, repná dreň, kôpor, špenát, fenikel, špargľa, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, FOS (192 mg/kg), MOS (48 mg/kg), extrakt z olív.
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 32%, surové oleje a tuky 15%, surová vláknina 2,5%, surový popol 9%, *NFE 34%, vlhkosť 8%, vápnik 1,8%, fosfor 1,1%, omega3 3,4%, omega6 1,3%, *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 378 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ.

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 85 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 12 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 140


10 - 20 kg
140 - 235


20 - 30 kg
235 - 320


30 - 40 kg
320 - 395


   40kg +
    395 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 6 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 6.3 kg
EAN: 8588008528051
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588008528051
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 6kg pre dospelych psov 8588008528754
Dog’s Chef Lamb with brown rice and seaweed ADULT 6kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
46,50 €
Jednotková cena: 7,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7349
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 6kg
55 €
Jednotková cena: 9,17 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7354
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 12 kg 8588007416892
89 €
Jednotková cena: 7,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 11503
dogs chef diet loch trout and salmon with asparagus senior light 12 kg 8588007416786
87 €
Jednotková cena: 7,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 12 kg.

Kód: 11508
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg Small breed
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Morčacie mäso s bielou ryžou a morskými riasami je ideálne krmivo pre malé plemená psov, vrátane tých, ktoré majú sklon k nadváhe. Obsahuje 32 % morčacieho...

Kód: 7325
Dogs Chef Lamb with Sweet potato Mint SMALL BREED 6 kg 8588007416625
56 €
Jednotková cena: 9,03 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 6 kg.

Kód: 11700
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 2kg pre dospelych psov 8588008528259
19 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s rybou a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7346
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 12kg 8588008528525
104 €
Jednotková cena: 8,67 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 12kg.

Kód: 18019
Dogs Chef Turkey Duck with Sweet potato and Camomile SMALL BREED 500 g 8588008528099 1
7,60 €
Jednotková cena: 15,20 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 11501
Dogs Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 6 kg 8588007416557
50,50 €
Jednotková cena: 8,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12718
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 6 kg 8588007416311
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 6 kg.

Kód: 11604
Dogs Chef Salmon Haddock with Sweet potato and Asparagus ALL PUPPIES 500g 8588008528242
7,20 €
Jednotková cena: 14,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 500 g.

Kód: 9065
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 6kg
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7699
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 2 kg 8588007416267
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11515
Dogs Chef Venison Salmon with Sweet potato Mulberry ADULT 12 kg 8588007416847
92 €
Jednotková cena: 7,67 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s divinovým steakom. Balenie 12 kg.

Kód: 11708
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 500g
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7353