Dog’s Chef Salmon with Sweet potato and Vegetables PUPPY LARGE 500 g

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre šteňatá veľkých plemien s lososom a sladkými zemiakmi. Balenie 500 g.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 13096
6,70 € / ks Jednotková cena: 13,40 € / 1 kg
Dog’s Chef Salmon with Sweet potato and Vegetables PUPPY LARGE 500 g
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Filety z divokého lososa, so zeleninou a sladkými zemiakmi, sú ľahko stráviteľná a výživná voľba pre štart do života každého veľkého chlpáča. Delikátny a výživný losos je ľahko stráviteľný, obsahuje vysoký podiel bielkovín, omega 3-mastných kyselín a vitamínov. Prospieva k správnej srdcovej, nervovej aj svalovej činnosti. Zmes zeleniny zabezpečí tú najkvalitnejšiu prímes vitamínov, stopových prvkov a vlákniny.  Aby spolu s mäsom, svojim vyváženým pomerom a kvalitou surovín, zabezpečili bezproblémový vývoj a psychickú pohodu každého šteniatka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru. V tejto receptúre nemôže chýbať ani kĺbová výživa v podobe Glukosamínu, MSM a Chondroitínu, ktorých kombinácia udržuje zdravý pohybový aparát psíka. Podľa najnovších štúdií je pre správny vývoj šteniatok veľkých plemien vhodný komplex v podobe nukleotidov, ktoré sú v tejto receptúre tiež obsiahnuté.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: losos 60% (čerstvo pripravený losos 38%, sušený losos 20% a lososový vývar 2%), sladké zemiaky, zemiaky, repná dreň, ľanové semienka, minerály, vitamíny, mrkva, hrášok, doplnok omega 3, zeleninový vývar, glukosamín (355 mg/kg), MSM (355 mg/kg), chondroitín sulfát (250 mg/kg), nukleotidy, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 25%, surové oleje a tuky 13%, surová vláknina 2%, surový popol 7%, *NFE 45%, vlhkosť 8%, vápnik 1,3%, fosfor 0,8%, omega3 3,3%, omega6 0,8%, *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 376 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ, L-Karnitín 480 mg/kg

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 85 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,70 mg, seleničitan sodný 0,30 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha dospelého psa
                                      Gramy na deň


 
vek 2 - 6 mesiacov
vek 6 - 9 mesiacov
vek 9 - 12 mesiacov
vek 12 - 15 mesiacov


10 - 20 kg
210 - 250
250 - 250
250 - 220
220 - *adult


21 - 30 kg
360 - 400
400 - 400
400 - 370
370 - 320


31 - 40 kg
390 - 430
430 - 450
450 - 420
420 - 390


41 - 50 kg
480 - 520
520 - 550
550 - 530
530 - 500


51 - 60 kg
550 - 590
590 - 620
620 - 600
600 - 570


*Adult - krmivo pre dospelé psy





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 500 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 0.7 kg
EAN: 8588007416052
Veľkosť plemena: veľké,obrie
Vek psa: pre šteňatá
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416052
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Duck with Sweet potato Orange ADULT 12 kg 8588007416755
87 €
Jednotková cena: 7,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 12225
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 500g
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7353
dogs chef roasted scottish beef with carrots adult 2 kg 8588007416694
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12014
DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 6 kg 1
63 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Exkluzívna kombinácia červeného mäsa z byvola, jahňaťa a hovädzieho v spojení so skvelou zeleninou je skutočným zážitkom pre najnáročnejších psích vytrvalcov...

Kód: 7904
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 6kg
55 €
Jednotková cena: 9,17 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7354
Dogs Chef Chicken Turkey Salmon with Sweet potato and Carrot for ALL PUPPIES 15 kg 8588007416045 1
109 €
Jednotková cena: 7,27 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s kuracím mäsom na hrášku. Balenie 15 kg.

Kód: 11528
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 2 kg 8588008528693 1
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži a šteniatka s morkou a bravčovým mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 7907
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 500g 8588008528549
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18016
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 2 kg 8588007416267
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11515
Dogs Chef Pork with Sweet potato Apple ADULT 2 kg 8588007416502
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 2 kg.

Kód: 11979
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg Senio Light 8588008528143
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed SENIOR & LIGHT 10kg
Priemerné hodnotenie produktu je 2,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
65,50 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7332
dogs chef diet loch trout salmon with asparagus senior light 6 kg 8588007416274
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 6 kg.

Kód: 11518
Dogs Chef Chicken with Sweet potato and Herbs ADULT 2 kg 8588007416342
20 €
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11611
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot ACTIVE DOGS 500 g 8588007416984
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 12185
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 6 kg 8588007416311
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 6 kg.

Kód: 11604
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528778
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s rybou a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7347