Dog’s Chef English Country Duck with Pumpkin & Orange ACTIVE DOGS 6 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s kačacím mäsom. Balenie 6 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 12393
56 € / ks Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg
Dog’s Chef English Country Duck with Pumpkin & Orange ACTIVE DOGS 6 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Atraktívna verzia tradičnej francúzskej kačky na pomarančoch, so sladkými zemiakmi, je skvelá chrumkavá voľba s extra dávkou energie pre aktívnych psích šampiónov. Pre ešte lepšie výkony je táto porcia obohatená o množstvo zeleniny. Kačacie mäso obsahuje množstvo kvalitných bielkovín, ktoré sú nevyhnutné pre bunky, tkanivá, enzýmy aj hormóny. Pomáhajú pri regenerácii a raste svalovej hmoty. Pridaný pomaranč, za pomoci vysokého obsahu vitamínu C, podporuje imunitný systém a chráni bunky pred radikálmi, detoxikuje a má antiseptické účinky. Táto receptúra je obohatená aj o brusnice, ktoré sú výborným antioxidantom a blahodárne vplývajú na močové cesty. Kombinácia kačacieho mäska, sladkého ovocia a koreňovej zeleniny sa, vďaka svojej jedinečnej vôni a chuti, stáva pre psíky neodolateľnou. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: kačacie mäso 65% (čerstvo pripravené kačacie mäso 35%, sušené kačacie mäso 22%, kačací tuk 5%, kačací vývar 3%), sladké zemiaky, fazuľa, repná dreň, paštrnák, cvikla, pomaranč, špargľa, tekvica, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, FOS (192 mg/kg), MOS (48 mg/kg), extrakt z olív.
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 28%, surové oleje a tuky 16%, surová vláknina 3%, surový popol 9,5%, vlhkosť 8%, *NFE 35%, vápnik 2,2%, fosfor 1,6%, omega3 0,4%, omega6 2,5%, *NFE - celkovy podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 376 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 12 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 140


10 - 20 kg
145 - 235


20 - 30 kg
235 - 320


30 - 40 kg
320 - 395


   40kg +
    395 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 6 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 6.3 kg
EAN: 8588008528020
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588008528020
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

dogs chef roasted scottish beef with carrots for small active breed 2 kg 8588008528471
23,50 €
Jednotková cena: 11,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 18021
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 12 kg 8588007416892
89 €
Jednotková cena: 7,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 11503
DOGS CHEF Traditional French Duck a lOrange SMALL BREED 2kg 8588008528303
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 9108
DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 2 kg 8588008528730 1
25,50 €
Jednotková cena: 12,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov v záťaži s byvolím, jahńacím a hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 7905
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 2 kg 8588007416427
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11660
dogs chef grandmas fine herb chicken for small breed 2 kg 8588007416380
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11630
Dogs Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 12 kg 8588007416861
85 €
Jednotková cena: 7,08 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 12630
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 10kg pre dospelych psov 8588008528389
65,50 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7348
dogs chef atlantic salmon and trout with asparagus small breed 2 kg 8588007416182
22,50 €
Jednotková cena: 11,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11242
Dogs Chef Lamb with Sweet potato Mint SMALL BREED 500 g 8588007416618
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 500 g.

Kód: 11688
dogs chef roasted scottish beef with carrots adult 6 kg 8588007416700
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12073
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 12kg 1
94 €
Jednotková cena: 7,83 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7352
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 2 kg 8588007416267
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11515
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g All puppies 8588008528396
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre šteniatka všetkých plemien psov.

Kód: 7339
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g Senior Light 8588008528129
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed SENIOR & LIGHT 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7335
Dogs Chef Chicken with Sweet potato and Herbs ADULT 2 kg 8588007416342
20 €
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11611