Salač
Webová stránka značky: Salač
Ján Salač
Borek 40, Dřisy 277 14, Česká republika
krmiva.salac@centrum.cz
Výpis produktov
Analytické zložky: hrubý proteín 40%, hrubé tuky 4%, hrubá vláknina 1%, vlhkosť 22%, hrubý popol 4%.
Kód: PHARMAOBC012353
Analytické zložky: hrubý proteín 40% min, tuky 4%, hrubá vláknina 1%, vlhkosť 22%, hrubý popol 4%.
Kód: PHARMAOBC012267
6,63 €
7,29 €
(–9 %)
Jednotková cena:
22,10 € / 1 kg
Analytické zložky: hrubý proteín 37%, hrubé tuky 7%, hrubá vláknina 2%, vlhkosť 18%, hrubý popol 4%.
Kód: PHARMAOBC026256
2,05 €
Jednotková cena:
20,50 € / 1 kg
Sendvičové rezy z kuracieho mäsa a tresky – chutná odmena pre psa, balenie 100 g.
Kód: ABOV007994
5,50 €
5,60 €
(–1 %)
Jednotková cena:
22 € / 1 kg
Sušené kačacie prúžky Salač 250 g – chutná a kvalitná maškrta pre vášho psa.
Kód: ABOV024485
5,69 €
5,79 €
(–1 %)
Jednotková cena:
22,76 € / 1 kg
Chutné rolky z kačacieho mäsa a tresky – lahodná odmena pre vášho psa, balenie 250 g.
Kód: ABOV025136
5,85 €
Jednotková cena:
23,40 € / 1 kg
Mäkké prúžky z kačacieho mäsa a tresky – chutná a voňavá odmena pre psov, balenie 250 g.
Kód: ABOV029911
5,72 €
Jednotková cena:
22,88 € / 1 kg
Sušený kačací plátok Salač 250 g – chutná a prírodná maškrta pre vášho psa.
Kód: ABOV006070
7,23 €
Jednotková cena:
28,92 € / 1 kg
Pamlsok Salač Rolka kura-treska 250 g – chutná odmena pre psov.
Kód: ABOV002413
Analytické zložky: hrubý proteín 78%, hrubé tuky 2%, hrubá vláknina 1%, vlhkosť 18%, hrubý popol 3%.
Kód: PHARMAOBC020466
5,86 €
Jednotková cena:
23,44 € / 1 kg
Analytické zložky: hrubý proteín 48%, hrubé tuky 4%, hrubá vláknina 1%, vlhkosť 22%.
Kód: PHARMAOBC020461
5,84 €
Jednotková cena:
23,36 € / 1 kg
Analytické zložky: hrubý proteín 22%, hrubé tuky 4%, hrubá vláknina 1%, vlhkosť 18%, hrubý popol 3%.
Kód: PHARMAOBC020460
Ovládacie prvky výpisu
147 položiek celkom