Marp
Webová stránka značky: Marp
Pučálka s.r.o.
Malkovského 584, 199 00 Praha 9 Česká Republika
info@krmiva-pucalka.cz
Výpis produktov
4,30 €
5,90 €
(–27 %)
Jednotková cena:
43 € / 1 kg
Doplnok stravy pre psov. Bohatý zdroj vitamínov a minerálov. Balenie 100 g.
Kód: 17254
8,80 €
10,90 €
(–19 %)
Jednotková cena:
17,60 € / 1 kg
Doplnok stravy pre psov. Bohatý zdroj vitamínov a minerálov. Balenie 500 g.
Kód: 19162
3,07 €
Jednotková cena:
17,06 € / 1 l
Lahodná omáčka z jahňacieho mäsa ideálna na zaliatie granúl.
Kód: 7361
3,07 €
Jednotková cena:
17,06 € / 1 l
Lahodná omáčka z rybacieho mäsa ideálna na zaliatie granúl.
Kód: 7362
2,92 €
Jednotková cena:
12,70 € / 1 l
Doplnkové krmivo z jahňaťa, ideálne na zavodnenie alebo pri nechutenstve. Vhodný pre psov aj mačky. Balenie 230ml.
Kód: 8846
3,10 €
Jednotková cena:
7,75 € / 1 kg
Kvalitná monoproteínová konzerva pre psov vyrobená z tuniaka. Balenie 400g.
Kód: 18766
3,10 €
Jednotková cena:
7,75 € / 1 kg
Kvalitná monoproteínová konzerva pre psov vyrobená z králičieho mäsa. Balenie 400g.
Kód: 18764
3,10 €
Jednotková cena:
7,75 € / 1 kg
Holistické krmivo v konzerve. Obsahuje čisté jahňacie mäso zaliate vývarom. Balenie 400 g.
Kód: 6245
3,10 €
Jednotková cena:
7,75 € / 1 kg
Holistické krmivo v konzerve s jahňacím mäsom a zeleninou. Balenie 400 g.
Kód: 6249
2,70 €
Jednotková cena:
6,75 € / 1 kg
Konzerva s mäsom z bielej ryby a kuraťa pre psov s nadváhou. Balenie 400 g.
Kód: 16330
3,20 €
Jednotková cena:
8 € / 1 kg
Kvalitná monoproteínová konzerva pre psov vyrobená z morčacieho mäsa. Balenie 400g.
Kód: 18765
13 €
14,20 €
(–8 %)
Jednotková cena:
26 € / 1 kg
Doplnok stravy bohatý na jód, potrebný pre správne fungovanie štítnej žľazy. Balenie 500 g.
Kód: 17602
Ovládacie prvky výpisu
24 položiek celkom