Marp
Webová stránka značky: Marp
Pučálka s.r.o.
Malkovského 584, 199 00 Praha 9 Česká Republika
info@krmiva-pucalka.cz
Výpis produktov
Marp rybací pamlsok z kože je kvalitný pamlsok pre psov v špičkovej kvalite. Vyrába sa ručne a len z tých najkvalitnejších surovín...
Kód: 6817
Marp rybací pamlsok z kože je kvalitný pamlsok pre psov v špičkovej kvalite. Vyrába sa ručne a len z tých najkvalitnejších surovín - konkrétne z...
Kód: 6819
85,90 €
Jednotková cena:
42,95 € / 1 kg
Holistické kompletné krmivo z jahňacieho mäsa. Balenie 2 kg.
Kód: 16261
2,90 €
Jednotková cena:
12,61 € / 1 l
Doplnkové krmivo z losa, ideálne na zavodnenie alebo pri nechutenstve. Vhodný pre psov aj mačky. Balenie 230ml.
Kód: 8845
3,15 €
3,30 €
(–4 %)
Jednotková cena:
7,87 € / 1 kg
Holistické krmivo v konzerve z hovädzieho mäsa plemena Angus s vývarom. Balenie 400 g.
Kód: 6246
3,14 €
Jednotková cena:
7,85 € / 1 kg
Holistické krmivo v konzerve. Obsahuje kuracie mäso zaliate vývarom. Balenie 400 g.
Kód: 6242
3,30 €
Jednotková cena:
8,25 € / 1 kg
Holistické krmivo v konzerve. Obsahuje mäso so zveriny zaliate vývarom. Balenie 400 g.
Kód: 6243
1,61 €
1,70 €
(–5 %)
Jednotková cena:
16,10 € / 1 kg
Holistická mäsová vanička s jahňacím mäsom a zeleninou. Balenie 100 g.
Kód: 16316
1,61 €
1,70 €
(–5 %)
Jednotková cena:
16,10 € / 1 kg
Holistická mäsová vanička z mäsa z diviaka zaliate vývarom. Balenie 100 g.
Kód: 16320
2,70 €
Jednotková cena:
6,75 € / 1 kg
Mäsová konzerva pre psov všetkých vekových kategórií. Balenie 400 g.
Kód: 16326
1,61 €
1,70 €
(–5 %)
Jednotková cena:
16,10 € / 1 kg
Holistická mäsová vanička s kuracím mäsom a zeleninou. Balenie 100 g.
Kód: 16315
19,90 €
Jednotková cena:
9,95 € / 1 kg
Holistické hypoalergénne krmivo s morčacím mäsom pre staršie psy alebo psy s nadváhou. Balenie 2 kg.
Kód: 16068
Ovládacie prvky výpisu
24 položiek celkom