PIPER kapsička divina s tekvicou 150 g

Neohodnotené
Značka: Piper
Doprajte svojmu psovi výnimočný gurmánsky zážitok s príchuťou diviny a tekvice.
PIPER – Divina s tekvicou je kompletné krmivo pre dospelých psov, ktoré spája...
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
9.10.2026
Kód: 5041
2,41 € / ks Jednotková cena: 16,07 € / 1 kg
PIPER kapsička divina s tekvicou 150 g
Neohodnotené
Značka: Piper
Doprajte svojmu psovi výnimočný gurmánsky zážitok s príchuťou diviny a tekvice.
PIPER – Divina s tekvicou je kompletné krmivo pre dospelých psov, ktoré spája kvalitné mäso z diviny s lahodnou tekvicou. Toto jedlo je nielen chutné, ale aj výživné – poskytuje všetky potrebné živiny pre zdravie, vitalitu a dobrú kondíciu vášho štvornohého priateľa.

Hlavné výhody:

✔️ Mäso z diviny – bohaté na bielkoviny, železo a prírodné aminokyseliny

✔️ Tekvica – zdroj vlákniny a vitamínov, podporuje trávenie

✔️ Vysoká stráviteľnosť a prirodzená chuť

✔️ Bez umelých farbív, aróm a konzervantov

✔️ Obsahuje vitamíny a minerály pre zdravú kožu a lesklú srsť

Ideálne ako komplené krmivo alebo chutné spestrenie denného menu vášho psa.

Zloženie: mäso a živočíšne produkty 60% (z toho divina 4%), vývar, zelenina (tekvica 4%), oleje a tuky (ľanový olej 0,2%), minerálne látky.

Analýza: dusíkaté látky 10%, surové oleje a tuky 7%, surový popol 2,5%, surová vláknina 0,8%, vlhkosť 78%, vápnik 0,3%, fosfor 0,25%.

Doplnkové látky na 1kg: Vit. D3 - 240 IU, Vit. - E 20 mg, zinok (chelát zinku glycín hydrátu, oxid zinočnatý) - 13 mg.

Balenie: 150g

Dodatočné parametre

Kategória: Piper konzervy pre psov
Hmotnosť: 0.2 kg
EAN: 5902921307341
EAN: 5902921307341
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výrobná spoločnosť : Dolina Noteci
Adresa : DNP Sp z o.o. Polanowo 27A 89-300 Wyrzysk POLAND
E-mail : petfood@dolina-noteci.pl

Podobné produkty

PIPER konzerva pre psa králik s jablkami , 800g
4,62 €
Jednotková cena: 5,77 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien králik s jablkom.Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65 % (hovädzie mäso 10 %,...

Kód: WEBER455084
PIPER konzerva pre psov zverina a tekvica, 800g
4,17 €
4,62 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,21 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo s divinou a tekvicou pre psy, podporujúce trávenie, zdravú srsť a nervový systém.

Kód: WEBER455003
Piper Platinum Kapsička pre psov hovädzie a hnedá ryža 150g
2,15 €
2,73 € (–21 %)
Jednotková cena: 14,33 € / 1 kg

Kompletné mokré krmivo pre psy s hovädzinou a ryžou, ideálne pre psov s potravinovou intoleranciou, bohaté na energiu poskytujúce mastné kyseliny a vlákninu...

Kód: WEBER455014
PIPER konzerva pre psa kačka s hruškou, 800g
4,17 €
4,62 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,21 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien kačka s hruškou.Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65 % (hovädzie mäso 10 %, bravčové...

Kód: WEBER455085
PIPER kapsička jahňa s hnedou ryžou, 150 g
2,17 €
2,40 € (–9 %)
Jednotková cena: 14,47 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s jahňacinou, mrkvou a hnedou ryžou.Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu 60 % (z toho 4 % jahňacích...

Kód: WEBER455060
Piper Konzerva pre psov hovädzia pečeň so zemiakmi 800g
4,17 €
4,62 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,21 € / 1 kg

Komplexné krmivo pre psy je výživné, bohaté na bielkoviny a ľahko stráviteľné, s vitamínmi a minerálmi podporujúcimi zdravie.

Kód: WEBER455001
PIPER konzerva pre psa králik s jablkom, 400g
1,88 €
Jednotková cena: 4,70 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien králik s jablkom.Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65 % (hovädzie mäso 10 %,...

Kód: WEBER455074
PIPER konzerva pre psa hovädzie držky s cviklou, 800g
3,64 €
4,62 € (–21 %)
Jednotková cena: 4,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien hovädzie držky s cviklou.Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65% (hovädzie mäso 10%,...

Kód: WEBER455072
Piper Junior hovädzie srdiečka s mrkvou 400g
3,17 €
Jednotková cena: 7,93 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá sa sústreďuje na kvalitné živiny, podporuje rast, imunitu a kvalitu srsti s obsahom hovädzích sŕdc a omega mastných kyselín.

Kód: WEBER613107
PIPER JUNIOR 400g kuracie žalúdky a cvikla konzerva pre šteniatka
2,70 €
Jednotková cena: 6,75 € / 1 kg

Piper Dog Junior - kuracie žalúdky je kompletné krmivo pre šteňatá psov všetkých plemien do dovŕšenia 1.roka života. Zloženie krmiva bolo zostavené tak, aby...

Kód: COBBYS40448
PIPER konzerva pre psa treska a rajčiny, 800g
4,17 €
4,61 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,21 € / 1 kg

Krmivo z tresky je zdrojom lyzínu a arginínu, ako aj polynenasýtených mastných kyselín z rodiny n-3, ako aj dopĺňanie stravy psa EPA a DHA kyselinami.

Kód: WEBER455071
PIPER Plat.kapsička pre psov kačka, 150 g
2,73 €
Jednotková cena: 18,20 € / 1 kg

Zloženie: 65% kačica (srdce, pečeň, kačacie mäso), kačacie vývar, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, tripolyfosfát sodný.Analytické zložky: proteín - 10%...

Kód: WEBER455015
PIPER kapsička pre psov divina a tekvica, 500 g
3,13 €
3,49 € (–10 %)
Jednotková cena: 6,26 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien s divinou a tekvicou. Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65% (hovädzie mäso 10%,...

Kód: WEBER455007
PIPER ADULT kaps. jahnamrkvahneda ryza 150g 5902921301745
Akcia
2,10 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Doprajte svojmu psovi chutné a vyvážené jedlo, ktoré podporí jeho zdravie a vitalitu každý deň. PIPER ADULT jahňa s mrkvou a hnedou ryžou je kompletné krmivo...

Kód: 18621
PIPER konzerva pre psov hovädzia pečeň a zemiaky, 400 g
2,28 €
2,52 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,70 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien. Strava je ľahko stráviteľná a bohatá na bielkoviny.

Kód: WEBER455054
PIPER konzerva cat kura, 400g
PIPER konzerva cat kura, 400g
Skladom u dodávateľa
3,42 €
3,79 € (–9 %)
Jednotková cena: 8,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé mačky všetkých plemien kura.Zloženie: mäso a živočíšne produkty 65 % (kuracie filé 10 %, hovädzie mäso 10 %,...

Kód: WEBER455081