Piper Junior hovädzie srdiečka s mrkvou 400g

Neohodnotené
Značka: Piper
Kompletné krmivo pre šteňatá sa sústreďuje na kvalitné živiny, podporuje rast, imunitu a kvalitu srsti s obsahom hovädzích sŕdc a omega mastných kyselín.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
9.10.2026
Kód: WEBER613107
3,17 € / KS Jednotková cena: 7,93 € / 1 kg
Piper Junior hovädzie srdiečka s mrkvou 400g
Neohodnotené
Značka: Piper
Kompletné krmivo bez obilnín, pre šteňatá všetkých plemien s hovädzími srdciami a mrkvou.

Zloženie: mäso a živočíšne produkty 65% (hovädzie mäso 10%, bravčové mäso 10%, z toho hovädzie srdcia 10%,kuracia pečeň 3%, kuracie žalúdky 3%),vývar, mrkva 4%, minerálne látky, produkty rastlinného pôvodu, oleje a tuky (lososový olej 0,2%),juka 0,01%,sušený rozmarín 0,01%.

Analýza: dusíkaté látky 11%, surové oleje a tuky 7,5%, surový popol 2,5%, surová vláknina 0,5%, vlhkosť 76%, vápnik 0,3%, fosfor 0,25%.

Doplnkové látky na 1kg: Vi. D3 - 240 IU, zinok (chelát zinku glycín hydrátu, oxid zinočnatý) 13 mg.

Odporúčaná denná dávka: orientujte sa podľa nižšie priloženej tabuľky. V prípade ak je pes kŕmený aj inými druhmi krmiva, odporúčanú dennú dávku znížte adekvátne k ostatnému príjmu potravy.

Váha šteňaťa v kg Dávka na deň v g

2,5 400

5 600

10 1000

15 1200

20 1600

Hmotnosť: 400g

Dodatočné parametre

Kategória: Piper konzervy pre psov
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 5902921308003
EAN: 5902921308003

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výrobná spoločnosť : Dolina Noteci
Adresa : DNP Sp z o.o. Polanowo 27A 89-300 Wyrzysk POLAND
E-mail : petfood@dolina-noteci.pl

Podobné produkty

PIPER konzerva pre psa treska a rajčiny, 800g
4,17 €
4,61 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,21 € / 1 kg

Krmivo z tresky je zdrojom lyzínu a arginínu, ako aj polynenasýtených mastných kyselín z rodiny n-3, ako aj dopĺňanie stravy psa EPA a DHA kyselinami.

Kód: WEBER455071
PIPER konzerva pre psa jahňa s mrkvou , 400g
1,99 €
2,51 € (–20 %)
Jednotková cena: 4,98 € / 1 kg

Krmivo na báze mäsa a vedľajších produktov z bravčového, hovädzieho a jahňacieho mäsa. Do krmiva sa pridáva zelenina - mrkva, ktorá dodáva vitamín A a...

Kód: WEBER455087
PIPER konzerva pre psa prepelica s brusnicami , 800g
4,17 €
4,62 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,21 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien prepelica s brusnicami.Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu 65% (hovädzie mäso 10%,...

Kód: WEBER455078
PIPER kapsička pre psa morka s brokolicou, 500g
3,49 €
Jednotková cena: 6,98 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien morka s brokolicou.Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65% (hovädzie mäso 15%,...

Kód: WEBER455076
PIPER kapsička pre psa kačka s hruškou, 500g
2,73 €
3,49 € (–21 %)
Jednotková cena: 5,46 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien kačka s hruškou.Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65 % (hovädzie mäso 10 %, bravčové...

Kód: WEBER455075
PIPER konzerva pre psa králik s jablkami , 800g
4,62 €
Jednotková cena: 5,77 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien králik s jablkom.Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65 % (hovädzie mäso 10 %,...

Kód: WEBER455084
PIPER konzerva pre psa kuracie srdiečka so špenátom , 400g
2,51 €
Jednotková cena: 6,27 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien s kuracími srdiečkami a špenátom. Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu 65 % (hovädzie...

Kód: WEBER455086
PIPER Plat.kapsička pre psov kačka, 150 g
2,73 €
Jednotková cena: 18,20 € / 1 kg

Zloženie: 65% kačica (srdce, pečeň, kačacie mäso), kačacie vývar, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, tripolyfosfát sodný.Analytické zložky: proteín - 10%...

Kód: WEBER455015
PIPER konzerva pre psa kačka s hruškou, 800g
4,17 €
4,62 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,21 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien kačka s hruškou.Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65 % (hovädzie mäso 10 %, bravčové...

Kód: WEBER455085
PIPER konzerva pre psa králik s jablkom, 400g
1,88 €
Jednotková cena: 4,70 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien králik s jablkom.Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65 % (hovädzie mäso 10 %,...

Kód: WEBER455074
PIPER konzerva pre psa hovädzie držky s cviklou, 400g
1,89 €
2,41 € (–21 %)
Jednotková cena: 4,73 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé psy všetkých plemien hovädzie držky s cviklou.Zloženie: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu 65% (hovädzie mäso 10%,...

Kód: WEBER455073
PIPER konzerva pre psov jahňa mrkva a hnedá ryža, 800g
4,17 €
4,62 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,21 € / 1 kg

Vyvážené krmivo s jahňacinou, mrkvou a hnedou ryžou, bohaté na bielkoviny a nenasýtené mastné kyseliny pre zdravie a lesklú srsť psov.

Kód: WEBER455002
PIPER kapsička jahňa s hnedou ryžou, 150 g
2,17 €
2,40 € (–9 %)
Jednotková cena: 14,47 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s jahňacinou, mrkvou a hnedou ryžou.Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu 60 % (z toho 4 % jahňacích...

Kód: WEBER455060
PIPER JUNIOR 400g kuracie žalúdky a cvikla konzerva pre šteniatka
2,70 €
Jednotková cena: 6,75 € / 1 kg

Piper Dog Junior - kuracie žalúdky je kompletné krmivo pre šteňatá psov všetkých plemien do dovŕšenia 1.roka života. Zloženie krmiva bolo zostavené tak, aby...

Kód: COBBYS40448
PIPER ADULT 500g kapsička pre psov hovädzia pečeň a zemiaky
2,26 €
Jednotková cena: 4,52 € / 1 kg

Piper Adult -hovädzia pečeň a zemiaky je kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien. Strava je ľahko stráviteľná a bohatá na bielkoviny. Pridanie...

Kód: COBBYS40424
PIPER konzerva cat kura, 400g
PIPER konzerva cat kura, 400g
Skladom u dodávateľa
3,42 €
3,79 € (–9 %)
Jednotková cena: 8,55 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín, pre dospelé mačky všetkých plemien kura.Zloženie: mäso a živočíšne produkty 65 % (kuracie filé 10 %, hovädzie mäso 10 %,...

Kód: WEBER455081