Pamlsok Inaba Churu cat Morské plody 4 príchute 20 túb 280 g

Neohodnotené
Značka: Inaba
Prémiové krmivo pre mačky s obsahom kvalitného tuniaka, lososa, kreviet a iných morských plodov. Chutné, zdravé a výživné riešenie.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
7.10.2026
Kód: PHARMAOBC024582
13,59 € / ks Jednotková cena: 48,54 € / 1 kg
Pamlsok Inaba Churu cat Morské plody 4 príchute 20 túb 280 g
Neohodnotené
Značka: Inaba
Pamlsok pre mačky v 4 variantoch.
Popis: Maškrty Churu predstavujú 100% prírodné a zdravé maškrtenie pre mačky všetkých vekových kategórií. S nízkym obsahom kalórií, bez konzervantov, chemických aróm, farbív a umelých dochucovadiel.
Zloženie:
Tuniaková pochúťka s lososom: Tuniak (28,2 %), losos (1,8 %), tapioka (sušená), extrakt z tuniaka (0,9 %), kolagén.
Tuniaková pochúťka s príchuťou kreviet: Tuniak (30,0 %), tapioka (sušená), extrakt z kreviet (0,6 %), kolagén.
Tuniaková pochúťka s tuniakovými vločkami bonito: Tuniak (29,0 %), tapioka (sušená), tuniakové vločky bonito (1,0 %), extrakt z tuniaka (0,9 %), kolagén.
Tuniaková pochúťka s príchuťou morských plodov: Tuniak (30,0 %), tapioka (sušená), extrakt z tuniaka (0,5 %), extrakt z hrebenatky (0,3 %), extrakt z kraba (0,3 %), kolagén.
Analytické zložky: Bielkoviny 8,5 % , Tuky 0,5 % , vláknina 0,1 % , popol 1,5 %, vlhkosť 88%.
Doplnkové látky na 1 kg: Guárová guma ,Dochucovadlá: Camellia thea ,Vitamín E 574 mg.
Energetická hodnota: 440 kcal/kg.
Návod na použitie: Podávajte mačke ako pamlsok. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do nasledujúceho dňa. Dbajte na neustály prísun čerstvej vody. Skladovanie : Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.
Bezpečnostné pokyny: Mačke nedovoľte žuvať a prehĺtať obalový materiál. Pri manipulácii s krmivom postupujte so zvýšenou opatrnosťou. Min. trvanlivosť do: na obale. Hmotnosť: na obale. Č. výrobnej šarže: na obale.
Výrobca: Thai Inaba Foods Company Limited, Thajsko, Thajsko. Sprostredkovateľ pre EU : INABA-FOODS (EUROPE) GmbH, Berliner Allee 29, 40212 Düsseldorf, Nemecko.
Sprostredkovateľ pre SR : PHARMACOPOLA s.r.o., Svätokrížske nám. Č.11, 965 01 Žiar nad Hronom. Registračné číslo SK300410

Dodatočné parametre

Kategória: Pre mlsné jazýčky mačiek
Hmotnosť: 0.3 kg
EAN: 4262365731265
EAN: 4262365731265

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

INABA-FOODS (EUROPE) GmbH

Berliner Allee 29, 40212 Düsseldorf, Nemecko

hello@inabafoods-europe.com

Výrobná spoločnosť : INABA-FOODS (EUROPE) GmbH
Adresa : Berliner Allee 29, 40212 Düsseldorf, Nemecko
E-mail : hello@inabafoods-europe.com

Podobné produkty

393 77367 large
Drink Kattovit Gastro kura 135ml
Skladom u dodávateľa
2,73 €
Jednotková cena: 20,22 € / 1 l

Doplnkové krmivo pre mačky s jemnými kúskami mäsa, podporuje hydratáciu a trávenie, ideálne pri gastrointestinalnych problémoch.

Kód: PLACEK393-77367
OBC025235 1744622650
1,43 €
Jednotková cena: 14,30 € / 1 kg

Tuniak (30,0 %), tapioka (sušená), extrakt z tuniaka (0,9 %).pre mačky

Kód: PHARMAOBC025235
ii2
1,60 €
Jednotková cena: 32 € / 1 kg

Pochúťka pre mačky.

Kód: 7475
Vitakraft Cat drink losos a L karnitin 5x30 g 4008239579836
2,90 €
Jednotková cena: 19,33 € / 1 kg

Vitakraft Cat Vita Drink Losos & karnitín –  predstavuje zdravé osvieženie v miske. Tento lahodný drink povzbudzuje mačky k tomu aby...

Kód: 7991
Pamlsok Inaba Churu Pyre cat tuniak s lososom 4x 14g 8859387700728
2,92 €
Jednotková cena: 3,24 € / 1 kg

Šťavnaté a extra lahodné mini kapsičky s tuniakom a lososom pre mačky. Balenie 56g obsahuje 4 kapsičky.

Kód: 12238
OBC025077 1722334093
2,92 €
Jednotková cena: 48,67 € / 1 kg

Lahodné kapsičky s tuniakom na ochutenie bežného krmiva mačiek. Balenie obsahuje 4 kapsičky.

Kód: 7661
OBC024592 1711094854
2,92 €
Jednotková cena: 52,14 € / 1 kg

Lahodné krmivo pre mačky vyrobené z tuniaka, obohatené o tapioku a kolagén. Perfektné pre zdravý a vyvážený jedálniček vašej mačky.

Kód: PHARMAOBC024592
OBC026983 1773827250
2,32 €
Jednotková cena: 33,14 € / 1 kg

Mokré krmivo ako doplnok s japonskou príchuťou Dashi Umami s kuracím mäsom. Balenie 70g.

Kód: PHARMAOBC026983
213 52308 large
Pasta Ontario Kitten kura 90g
Skladom u dodávateľa
1,67 €
Jednotková cena: 16,70 € / 1 kg

Lahodná pasta z čerstvého kuracieho mäsa pre mačiatka od 4 mesiacov ako desiata na cesty. Obsahuje vývar, vitamíny a taurín pre zdravie mačky.

Kód: PLACEK213-52308
OBC024590 1711094854
2,92 €
Jednotková cena: 48,67 € / 1 kg

Šťavnaté a extra lahodné mini kapsičky s kuraťom a lososom pre mačky. Balenie obsahuje 4 kapsičky.

Kód: 7782
Pamlsok Inaba Churu Meal Topper cat Kura 4 tuby 56 g 4262365730695
Pamlsok Inaba Churu Meal Topper cat Kura 4 tuby 56 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
2,92 €
Jednotková cena: 48,67 € / 1 kg

Chutný kurací tekutý toping, ktorý si vaša mačka zamiluje. Perfektný na dozdobenie jedla a podporu hydratácie.

Kód: 7440
Pamlsok Inaba Churu Pyre cat kura 4x 14g 8859387700698
2,92 €
Jednotková cena: 48,67 € / 1 kg

Šťavnaté a extra lahodné mini kapsičky s kuracím mäsom pre mačky. Balenie obsahuje 4 kapsičky.

Kód: 8197
OBC025249 1744622650
2,41 €
Jednotková cena: 24,10 € / 1 kg

grilované filé z tuniaka, bohaté na proteíny, balené v lahodnom vývare, nízky obsah kalórií, bez obilovín, konzervantov, umelých farbívtuniak 88,2 %, prášok...

Kód: PHARMAOBC025249
OBC024580 1711094854
33,52 €
Jednotková cena: 47,89 € / 1 kg

Kvalitné a chutné konzervy pre domácich miláčikov, obsahujú tuniaka, kura či lososa, obohatené o tapioku a extrakty z morských plodov.

Kód: PHARMAOBC024580
OBC024579 1711094854
33,52 €
Jednotková cena: 47,89 € / 1 kg

Vyrobené z kuracieho mäsa a tapioky, tieto doplnkové zložky ako lastúry, krevety, syr či krab zvyšujú výživovú hodnotu pre vašu mačku.

Kód: PHARMAOBC024579
snack chicken flo 150
Novinka
1,89 €
Jednotková cena: 31,50 € / 1 kg

Mačacie maškrty vo forme krémovej maškrty obsahujú 31 % čerstvého kuracieho mäsa, ktoré je zdrojom ľahko stráviteľných bielkovín a má nízky obsah tuku....

Kód: 4820269144767