Josera VET Dog Help Liver 0,9 kg

Neohodnotené
Značka: Josera

Toto diétne kompletné krmivo je navrhnuté na mieru so špeciálnou receptúrou poskytnúť optimálnu výživu pre psov s ochorením pečene.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
7.10.2026
Kód: PHARMAOBC025040
6,11 € –1 % 6 € / ks Jednotková cena: 6,67 € / 1 kg
Josera VET Dog Help Liver 0,9 kg
Neohodnotené
Značka: Josera
OBC025040 1724660609
6,11 € –1 %

Toto diétne kompletné krmivo je navrhnuté na mieru so špeciálnou receptúrou poskytnúť optimálnu výživu pre psov s ochorením pečene.

Zloženie: kukurica; sušený hydinový proteín; ryža; hydinový tuk; sušené repné rezky (prírodný zdroj vlákniny); hydrolyzovaný hydinový proteín; hydrolyzované droždie; lososový olej; minerály; mletý koreň čakanky (prírodný zdroj inulínu); oregano; zázvor; rozmarín; žihľava; 0,03 % ostropestreca mariánskeho; brusnica.

Analytické zložky: Bielkoviny 18%, tuky 16% , vláknina 2,6%, popol 4,1%.

Doplnkové látky na 1 kg:   vitamin A  17,300  I.U./kg  vitamin D3 1,300 I.U./kg ,  vitamin E 400 mg/kg , Vitamín C (askorbylmonofosfát vápenato-sodná soľ) 200 mg/kg , vitamin B1  10  mg/ kg vitamin B2 15 mg/ kg, vitamin B6  15 mg/kg, vitamin B12  70 mcg/kg.   D-pantotenát vápenatý 35 mg/kg ,niacín  60 mg/kg, kyselina listová  4mg/kg biotín  725 mcg/kg, L-carnitín 500 mg/ kg, železo (monohydrát síranu železnatého)  200 mg/kg, zinok (chelát zinku glycínu, hydrát(tuhá látka) 180 mg/kg ,mangán (oxid manganatý)  16 mg/kg meď (meďnatý chelát glycínu)hydrát (tuhá látka) 3,4 mg/kg, jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 2,0 mg/kg ,selén (seleničitan sodný)  0,25 mg/kg.

Energetická hodnota: 3,662 kcal/kg.

Podávajte len na odporučenie veterinára. V prípade chronickej pečeňovej nedostatočnosti: odporúčaná dĺžka krmenia do 4 mesiacov. 

Návod na použitie: Podávajte psovi ako kompletné krmivo. Dbajte na neustály prísun čerstvej vody.

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Bezpečnostné pokyny: Psovi nedovoľte žuvať a prehĺtať obalový materiál. Pri manipulácii s krmivom postupujte so zvýšenou opatrnosťou.Min. trvanlivosť do: na obale. Hmotnosť: na obale. Č. výrobnej šarže: na obale. Výrobca: Josera petfood GmbH & CO KG, Nemecko

Dodatočné parametre

Kategória: Močové cesty a obličky psa
Hmotnosť: 1 kg
EAN: 4032254768197
EAN: 4032254768197

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Josera Petfood GmbH & Co. KG

Josera Petfood GmbH & Co. KG, Leutershäuser Str. 31, 91555 Feuchtwangen, Germany

info@josera.de

Výrobná spoločnosť : Josera Petfood GmbH & Co. KG
Adresa : Josera Petfood GmbH & Co. KG, Leutershäuser Str. 31, 91555 Feuchtwangen, Germany
E-mail : info@josera.de

Podobné produkty

Royal Canin VHN dog Urinary SO dog konzerva pre psy 200 g 9003579308462
2,10 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov, ktoré rozpúšťa struvitové kamene a okysľuje moč. Balenie 200g.

Kód: 9076
royal canin vhn dog renal granule pre psov 2 kg 3182550710992 1
17,52 €
Jednotková cena: 8,76 € / 1 kg

Dietetické kompletné krmivo pre psov s chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 2 kg.

Kód: 11912
OBC025189 1725616972
4,30 €
Jednotková cena: 12,29 € / 1 kg

Konzerva na podporu obličiek pre psy so špeciálnymi zdravotnými potrebami.

Kód: PHARMAOBC025189
OBC025042 1724660578
5,14 €
5,28 € (–2 %)
Jednotková cena: 5,71 € / 1 kg

Toto diétne kompletné krmivo je navrhnuté na mieru so špeciálnou receptúrou poskytnúť podporu  pri chronickej renálnej insuficiencii.

Kód: PHARMAOBC025042
royal canin vhn urinary so pouch kapsicka pre psy 100 g x 12 9003579010020
12,49 €
Jednotková cena: 5,20 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo, ktoré rozpúšťa struvitové kamene a predchádza ich vzniku. Balenie 12 x 100 g.

Kód: 11853
OBC012721 1463383870
3,21 €
3,49 € (–8 %)
Jednotková cena: 10,70 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov rozpúšťa struvitové kamene a znižuje opätovný výskyt. Balenie 300 g.

Kód: 10143
royal canin dog renal select granule pre dospelych psov na podporu funkcie obliciek v pripade chronickej oblickovej nedostatocnosti 506
73,40 €
Jednotková cena: 7,34 € / 1 kg

Veterinárne diétne krmivo pre psov s ochorením obličiek – podporuje zdravú funkciu obličiek a vyváženú výživu počas liečby.

Kód: RC3182550842648
royal canin dog renal granule pre dospelych psov na podporu funkcie obliciek v pripade chronickej oblickovej nedostatocnosti 726
92,50 €
Jednotková cena: 6,61 € / 1 kg

Dietetické kompletné krmivo pre psov s chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 14 kg.

Kód: 11915
Royal Canin VHN dog renal konzerva pre psov 200 g 9003579000595
2,20 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov s akútnou a chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 200 g.

Kód: 9078
OBC007185 1382091766
83,21 €
91,99 € (–9 %)
Jednotková cena: 6,93 € / 1 kg

Prémiové krmivo pre psov na podporu činnosti obličiek, ideálne pri chronickej alebo prechodnej renálnej nedostatočnosti. Obsahuje kvalitné sušené vajcia.

Kód: PHARMAOBC007185
OBC004780 1465475785
3,67 €
3,86 € (–4 %)
Jednotková cena: 9,92 € / 1 kg

Produkt znižuje tvorbu struvitových a kalcium fosfátových kameňov. Má nízky obsah bielkovín a tukov, je ideálny pre udržanie zdravého močového systému.

Kód: PHARMAOBC004780
specific ckw heart and kidney support pre psov 300 g 5701170820324
3 €

Kompletná a nutrične vyvážená konzerva pri ochoreniach obličiek a srdca pre psov. Balenie 300 g.

Kód: 10788
royal canin dog urinary s o small granule pre psy malych plemien na rozpustenie struvitovych kamenov a obmedzenie ich tvorby 221
41,70 €
Jednotková cena: 10,43 € / 1 kg

Diéta okysľujúca moč pre psov do 10 kg s cystitídou a proti tvorbe močových kameňov. Balenie 4 kg.

Kód: 11927
OBC024937 1730799759
3,60 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Josera VET konzerva Dog Help Renal 400 g je kompletné mokré diétne krmivo pre psov, ktoré podporuje funkciu obličiek pri chronickej renálnej insuficiencii a...

Kód: PHARMAOBC024937
MONGE VetSolution Dog Renal and Oxalate 2kg diétne suché krmivo pre psov na podporu funkcie obličiek v prípade chronického zlyhania obličiek
26,47 €
Jednotková cena: 13,24 € / 1 kg

Monge VetSolution Renal and Oxalate Canine je kompletné diétne krmivo pre psov, špeciálne vyvinuté na podporu funkcie obličiek v prípadoch chronického alebo...

Kód: COBBYS70081139
royal canin vhn dog renal cig kapsicky psy 12 x 100 g 9003579000540
Royal Canin VHN dog renal cig kapsičky psy 12 x100 g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
13,09 €
13,80 € (–5 %)
Jednotková cena: 9,70 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov s akútnou a chronickou renálnou insuficienciou. Balenie 12 x 100 g.

Kód: 11864