Josera VET Cat Help Weight&Diabetic 2 kg

Neohodnotené
Značka: Josera
Josera Help Weight & Diabetic môže pomôcť vašej labke cítiť sa lepšie tým, že jej pomôže schudnúť a udržať si ideálnu hmotnosť zníženým príjmom kalórií. Pre mačky...
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: PHARMAOBC024991
13,32 € –2 % 12,99 € / ks Jednotková cena: 6,50 € / 1 kg
Josera VET Cat Help Weight&Diabetic 2 kg
Neohodnotené
Značka: Josera
OBC024991 1724662113
13,32 € –2 %

Josera Help Weight & Diabetic môže pomôcť vašej labke cítiť sa lepšie tým, že jej pomôže schudnúť a udržať si ideálnu hmotnosť zníženým príjmom kalórií. Pre mačky trpiace cukrovkou

Zloženie: sušený hydinový proteín; kukurica; sušený škvarkový proteín; ryža; celulóza; sušená repná dužina (prírodný zdroj vlákniny); hydinový tuk; hydrolyzovaný živočíšny proteín; minerály; hydrolyzát z hydinovej pečene; šupky psyllia; oregano; zázvor 0,04 %; rozmarín; žihľava; bodliak mliečny; brusnica.

Analytické zložky: Bielkoviny 35,2% , tuky 9,8%, vláknina 5,7% , popol 6,7%.

Doplnkové látky na 1 kg:  vitamin A  24,000  I.U./kg  vitamin D3 1,800 I.U./kg ,  vitamin E 220 mg/kg  vitamin B1  15  mg/ kg vitamin B2 20 mg/ kg, vitamin B6  20 mg/kg, vitamin B12  100  mcg/kg,  D-pantotenát vápenatý 50 mg/kg ,niacín  90 mg/kg, kyselina listová  5mg/kg, L-karnitín 500 mcg/kg biotín  1, 000 mcg/kg,železo (monohydrát síranu železnatého)  200 mg/kg,zinok (chelát zinku glycínu, hydrát(tuhá látka)) 160 mg/kg  ,mangán (oxid manganatý)  18 mg/kg meď (meďnatý chelát glycínu)hydrát (tuhá látka)) 18mg/kg ,jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 1,8 mg/kg,selén (seleničitan sodný)  0,30 mg/kg .

Energetická hodnota: 3,468 kcal/kg.

Pri cukrovke: Nízky obsah mono- a disacharidov. Odporúčaná dĺžka kŕmenia spočiatku do 6 mesiacov.

Návod na použitie: Podávajte mačke len na odporúčanie veterinárneho lekára. Podávajte mačke ako kompletné krmivo.  Dbajte na neustály prísun čerstvej vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Obezita mačky
Hmotnosť: 2.1 kg
EAN: 4032254769675
EAN: 4032254769675

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Josera Petfood GmbH & Co. KG

Josera Petfood GmbH & Co. KG, Leutershäuser Str. 31, 91555 Feuchtwangen, Germany

info@josera.de

Výrobná spoločnosť : Josera Petfood GmbH & Co. KG
Adresa : Josera Petfood GmbH & Co. KG, Leutershäuser Str. 31, 91555 Feuchtwangen, Germany
E-mail : info@josera.de

Podobné produkty

royal canin neutered satiety balance cat dry granule pre dospele sterilizovane macky so sklonom k nadvahe 216
16,73 €
Jednotková cena: 11,15 € / 1 kg

Dietetické krmivo špeciálne pre kastrované a sterilizované mačky do 7 roku veku. Balenie 1,5 kg.

Kód: 11763
royal canin cat satiety weight management granule pre macky vyvinute na znizenie nadmernej telesnej vahy 886
22,20 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre mačky s nízkou úrovňou pohybu, znižuje a udržuje hmotnosť. Balenie 1,5 kg.

Kód: 11812
4Vets NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE WEIGHT REDUCTION 185g pre mačky na redukciu hmotnosti
3,54 €
Jednotková cena: 19,14 € / 1 kg

4Vets Natural je kompletné bezobilninové veterinárne krmivo pre mačky na redukciu hmotnosti. Kompletné krmivo pre mačky s nadváhou, obezitou a mačky po...

Kód: COBBYS40497
royal canin cat satiety weight management granule pre macky vyvinute na znizenie nadmernej telesnej vahy 886
71,99 €
Jednotková cena: 12 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre mačky s nízkou úrovňou pohybu, znižuje a udržuje hmotnosť. Balenie 6 kg.

Kód: 11814
OBC022716 1688120390
23,19 €
Jednotková cena: 11,60 € / 1 kg

S receptúrou Chicken & Pea (kura a hrášok).Kompletné diétne krmivo pro mačky - zníženíie nadmernéj hmotnostibielkoviny 43.0 %, obsah tuku 10.0 %, hrubá...

Kód: PHARMAOBC022716
OBC023219 1679313445
2,31 €
Jednotková cena: 14,81 € / 1 kg

Pre dospelé mačky s hypertyreózoubielkoviny 32%, tuky 23,4%, vláknina 1,0%

Kód: PHARMAOBC023219
OBC021150 1635433234
3,21 €
3,47 € (–7 %)
Jednotková cena: 16,05 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo pre mačky so zníženým obsahom tuku, vyrobené z jahňacieho mäsa a hrášku, ideálne na redukciu nadváhy.

Kód: PHARMAOBC021150
royal canin satiety weight management wet kapsicky v stave pre macky s recepturou na znizenie nadmernej telesnej vahy
15,50 €
Jednotková cena: 13,48 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre mačky s nízkou úrovňou pohybu, znižuje a udržuje hmotnosť. Balenie 12 x 85 g.

Kód: 11774
royal canin cat satiety weight management granule pre macky vyvinute na znizenie nadmernej telesnej vahy 886
43,70 €
Jednotková cena: 12,49 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre mačky s nízkou úrovňou pohybu, znižuje a udržuje hmotnosť. Balenie 3,5 kg.

Kód: 11813
MONGE VetSolution Cat Obesity 1,5kg diétne suché krmivo na zníženie nadváhy u mačiek
21,88 €
Jednotková cena: 14,59 € / 1 kg

Monge VetSolution Obesity Feline je kompletné dietetické krmivo pre mačky formulované na zníženie nadmernej telesnej hmotnosti. Obsahuje koncentrát melónovej...

Kód: COBBYS70081719
Royal Canin VCN neutered satiety balance granule pre macky 35kg 3182550799645
33 €
Jednotková cena: 9,43 € / 1 kg

Dietetické krmivo špeciálne pre kastrované a sterilizované mačky do 7 roku veku. Balenie 3,5 kg.

Kód: 11764
OBC010723 1439534365
57,87 €
63,98 € (–9 %)
Jednotková cena: 11,57 € / 1 kg

Produkt pre dospelé mačky s kuracím mäsom na zníženie nadváhy, vysoký obsah bielkovín, nízky obsah tuku a vysoká vláknina.

Kód: PHARMAOBC010723
OBC007232 1382091776
25,76 €
27,99 € (–7 %)
Jednotková cena: 12,88 € / 1 kg

Produkt pre dospelé mačky s kuracím mäsom na zníženie nadváhy, vysoký obsah bielkovín, nízky obsah tuku a vysoká vláknina.

Kód: PHARMAOBC007232
4Vets AIR DRIED NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE WEIGHT REDUCTION 1kg sušené krmivo pre mačky na redukciu hmotnosti
22,80 €
Jednotková cena: 22,80 € / 1 kg

Sušené krmivo pre mačky na redukciu hmotnosti. Sušené krmivo je moderný koncept kŕmenia dospelých mačiek, ktorý kombinuje chrumkavosť suchého krmiva a...

Kód: COBBYS40662
Royal Canin neutered balance cat pouch kapsicky 12x85g 9003579015643
15,59 €
Jednotková cena: 15,28 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre kastrované a sterilizované mačky, ktoré udržiava hmotnosť. Balenie 12 x 85 g.

Kód: 11744
OBC025405 1728629167
2,09 €
2,19 € (–4 %)
Jednotková cena: 20,90 € / 1 kg

VetExpert VD cat Obesity kapsička 100 gKompletné a vyvážené diétne krmivo pre dospelé mačky určené na zníženie nadváhy, obezity alebo reguláciu rovnováhy...

Kód: PHARMAOBC025405