FISH4DOGS Maškrty pre psov DENTAL SEA morská ryba - štvorčeky 575 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| EAN: | 5056008824280 |
| Délka: | 48,00 cm |
| Šířka: | 38,00 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 18240,00 cm3 |
| Nomenclature: | 23091011 |
| EAN: | 5056008824280 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Podobné produkty
Žuvacia maškrta z byvolej kože obalená kačacími prsiami, podporuje zdravé zuby a čerstvý dych, posilňuje žuvacie svaly a zabaví na dlhý čas.
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
Monge Gift Puppy and Junior Mini Dog Lamb with Anise je doplnkové krmivo pre rastúce šteňatá malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho šteniatka...
Doplnkové krmivo pre psov starších ako 4 mesiace-quinoou a mätou.
Maškrta pre psy z byvolej kože a kuracieho mäsa, podporuje zdravé zuby a dych. Bez tuku, silná koža, dlhé žuvanie. Balenie po 6 ks.
Doplnkové krmivo a pochoutka pre psy, s kalciom a chlorofylom, bojuje proti zubnému plaku a zápalu ďasien, ideálne ako odmena.
Dentálna pochúťka z propolisu pre psy účinne odstraňuje zubný kameň, znižuje zubný povlak a predchádza zápalom ďasien.
