Farmina Vet Life Cat struvite management 0,4 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Vhodné krmivo na liečbu urolitiázy a idiopatickej cystitídy s vysokým obsahom bielkovín z kuracieho mäsa a optimálnym obsahom tukov.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2026
Kód: PHARMAOBC007211
6,49 € –4 % 6,20 € / ks Jednotková cena: 15,50 € / 1 kg
Farmina Vet Life Cat struvite management 0,4 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
OBC007211 1382091771
6,49 € –4 %

Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že:

  1. Ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom
  2. Budete pravidelne absolvovať kontroly u veterinárneho lekára
  3. V prípade zhoršenia zdravotného stavu Vášej mačky okamžite navštívite veterinárneho lekára

Farmina Vet Life Struvite Management je kompletná veterinárna diéta pre mačky určená na dlhodobý management pacientov so struvitovou urolitiázou a pacientov s ochorením dolného močového aparátu. Krmivo s nízkym obsahom horčíka, fosforu a vápnika znižuje riziko zhlukovania a precipitácie kryštálov. DL-metionín a chlorid amónny mierne okysľujú moč, čím sa znižuje riziko opakovaného výskytu struvitových kameňov. Nižší podiel bielkovín. Doba podávania krmiva je doporúčená v trvaní do 6 mesiacov. Predĺženie podávania krmiva konzultujte s veterinárnym lekárom.

Zloženie:

Kukuričný glutén, ryža, bielkoviny zo sušeného kuracieho mäsa, ovos, kurací tuk, bielkoviny z rýb - hydrolyzované, sušené vajcia, rybí tuk, bielkoviny zo sušených rýb, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, frukto-oligosacharidy, výťažok z kvasníc (zdroj mannán-oligosacharidov), chlorid sodný, glukozamín.

Prídavné doplnkové látky na 1 kg:

Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 15000IU; (E671) vitamín D3 600IU; (3a700) vitamín E 550mg; (3a300) vitamín C 250mg; (3a314) niacín 125mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 42mg; vitamín B2 17mg; (3a831) vitamín B6 7mg; (3a820) vitamín B1 8mg; (3a880) biotín 1.3mg; (3a316) kyselina listová 1.3mg; vitamín B12 0.08mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 2000mg; (3a910) L-karnitín 250mg. Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 130.5mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 65.5mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 43.1mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 10.8mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice): 0.13200mg; (3b202) jód (jodičnan vápenatý bezvodý): 1.56mg. Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 2500mg; (3.2.3) L-lyzín monochlorid, technicky čistý 1000mg. Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov 10mg. Regulátor kyslosti: chlorid amónny 3500mg.

Analytické zložky v sušine*:

Bielkoviny 33,00 %; tuky a oleje 16,50 %; vláknina 1,20%; popol 6,60%; vápnik 0,85%; fosfor 0,70 %; sodík 0,40%; draslík 0,65%; horčík 0,06%; chlorid 0,95%, síra 0,40%, Omega-6 mastné kyseliny 3,20%; Omega-3 mastné kyseliny 0,40%; EPA 0,10%; DHA 0,15%. Látky okysľujúce moč: chlorid amónny (3,5g/kg); technicky čistý DL-metionín (2,5/kg).

*Živiny po odstránení vlhkosti z krmiva. 

Energetická hodnota:

EM Kcal/Kg 3842 - Mj/Kg 16,07

Dávkovanie:

Hmotnosť dospelej mačky v kg 2 3 4 5 6

Min./max. odporúčané

denné množstvo v g/deň

25-40 35-55 40-65 48-75 52-85

Zabezpečte stály prístup k pitnej vode

 

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Výrobca: Farmina Pet Foods

Distribútor: PHARMACOPOLA s.r.o. © Svätokrížske nám. 11, 965 01 Žiar nad Hronom - DIČ SK2020479230 - ESHOP-SK@FARMINA.COM +421 45 678 14 00

Balenie 400 g

Dodatočné parametre

Kategória: Močové cesty a obličky mačky
Hmotnosť: 0.4 kg
EAN: 8010276022554
EAN: 8010276022554

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC023293 1679414014
23,43 €
25,49 € (–8 %)
Jednotková cena: 15,62 € / 1 kg

Alleva Care Renal-ANTIOX je kompletné diétne krmivo pre dospelé mačky, odporúčané na podporu funkcie obličiek v prípadoch chronickej alebo akútnej obličkovej...

Kód: PHARMAOBC023293
royal canin renal dry cat granule pre dospele macky na podporu funkcie obliciek v pripade chronickej oblickovej nedostatocnosti 757
54,90 €
Jednotková cena: 13,73 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre mačky s chronickým ochorením obličiek a tvorbou močových kameňov. Balenie 4 kg.

Kód: 11800
royal canin vhn cat early renal kapsicka pre macky 12 x 85 g 9003579015872
16,70 €
Jednotková cena: 9,82 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre mačky v počiatočnom štádiu chronickej renálnej insuficiencie. Balenie 12 x 85 g.

Kód: 11781
OBC026588 1763717350
1,40 €
Jednotková cena: 35 € / 1 kg

Doplnkové krmivo pre dospelé mačky, ktorého podávaním možno zvýšiť množstvo denného príjmu tekutín s cieľom zlepšiť diurézu. Prídavok DL-metionínu môže...

Kód: PHARMAOBC026588
royal canin early renal cat granule pre dospele macky na podporu funkcie obliciek v pripade chronickej oblickovej nedostatocnosti 1121
7,99 €
Jednotková cena: 19,97 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre mačky v počiatočnom štádiu chronickej renálnej insuficiencie.

Kód: 11843
royal canin vhn urinary cat so granule pre macky 1500 g 3182550711159
20,10 €
Jednotková cena: 13,40 € / 1 kg

Diéta pre dospelé mačky, ktorá rozpúšťa struvitové kamene a predchádza ich ďalšej tvorbe. Balenie 1,5 kg.

Kód: 11816
specific fkw kidney support pre macky 100 g 5701170823417 1
1,30 €
Jednotková cena: 13 € / 1 kg

Kompletne a nutrične vyvážená konzerva na podporu obličiek pre mačky. Balenie 100 g.

Kód: 10849
royal canin vhn cat renal granule pre macky 400 g 3182550711005
7,99 €
Jednotková cena: 19,97 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre mačky s chronickým ochorením obličiek a tvorbou močových kameňov. Balenie 400 g.

Kód: 11798
royal canin early renal cat granule pre dospele macky na podporu funkcie obliciek v pripade chronickej oblickovej nedostatocnosti 1121
20,38 €
Jednotková cena: 13,59 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre mačky v počiatočnom štádiu chronickej renálnej insuficiencie. Balenie 1,5 kg.

Kód: 11793
MONGE VetSolution Cat Renal 400g diétne suché krmivo pre mačky na podporu funkcie obličiek v prípade chronického zlyhania obličiek
7,21 €
Jednotková cena: 18,03 € / 1 kg

Monge VetSolution Renal Feline je kompletné dietetické krmivo pre mačky formulované na podporu funkcie obličiek v prípade chronickej alebo dočasnej renálnej...

Kód: COBBYS70081641
MONGE VetSolution Cat Renal 1,5kg diétne suché krmivo pre mačky na podporu funkcie obličiek v prípade chronického zlyhania obličiek
21,88 €
Jednotková cena: 14,59 € / 1 kg

Monge VetSolution Renal Feline je kompletné dietetické krmivo pre mačky formulované na podporu funkcie obličiek v prípade chronickej alebo dočasnej renálnej...

Kód: COBBYS70081658
royal canin vhn cat urinary so mig kapsicka pre macky 12 x 85 g 9003579010051
15,50 €
Jednotková cena: 15,20 € / 1 kg

Diétne krmivo v omáčke pre mačky s ochorením močových ciest a tvorbou urátov. Balenie 12 x 85 g.

Kód: 11788
specific fsw struvite dissolution pre macky 100 g 5701170823455 1
1,40 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Kompletne vyvážená konzerva proti vzniku struvitových močových kameňov. Balenie 100 g.

Kód: 10866
MONGE VetSolution Cat Urinary Struvite 1,5kg diétne suché krmivo pre mačky na rozpúšťanie struvitových kameňov
21,88 €
Jednotková cena: 14,59 € / 1 kg

Monge VetSolution Urinary Struvite Feline je kompletné dietetické krmivo pre mačky formulované na rozpúšťanie struvitových kameňov, znižovanie recidívy...

Kód: COBBYS70081580
OBC021345 1643024546
24,56 €
25,39 € (–3 %)
Jednotková cena: 12,28 € / 1 kg

Diétne krmivo pre mačky, s nižším obsahom proteínu, fosforu a sodíka. Vysoký obsah vitamínov a energie, vhodné pre špeciálne diéty.

Kód: PHARMAOBC021345
OBC021158 1635433234
3,09 €
Jednotková cena: 15,45 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo pre mačky s morkou a hráškom, rozpúšťa a predchádza tvorbe struvitových kameňov.

Kód: PHARMAOBC021158