Farmina N&D QUINOA GF digestion adult mini lamb and fennel 2,5 kg

Neohodnotené
Značka: Farmina
Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2026
Kód: 16080
33,98 € –13 % 29,36 € / ks Jednotková cena: 11,74 € / 1 kg
Farmina N&D QUINOA GF digestion adult mini lamb and fennel 2,5 kg
Neohodnotené
Značka: Farmina
farmina n d quinoa grain free adult mini digestion lamb 2500 g 8010276040060
33,98 € –13 %

Farmina N&D QUINOA GF digestion adult mini lamb and fennel 2,5 kg

N&D Quinoa je nová línia funkčného krmiva spoločnosti Farmina na podporu zdravia psov so špeciálnymi nutričnými potrebami. Je bez obsahu obilnín a s viac ako 90%-ným obsahom bielkovín živočíšneho pôvodu z inovatívnych zdrojov. Obsahuje quinou, vzácnu surovinu s výnimočnými nutričnými vlastnosťami.

PREČO QUINOA?
✔ Podporuje trávenie, absorpciu živín a zdravie tráviaceho traktu.
✔ Bohatá na vzácne amino-kyseliny a prírodné antioxidanty.
✔ Má nízky glykemický index.
✔ Neobsahuje lepok.
✔ Má vyšší obsah živín ako obilniny.
✔ Je v biokvalite, pestovaná v Taliansku.

Vysoko stráviteľné krmivo pre zdravie tráviaceho traktu. Hlavné vlastnosti :

• Vysoko stráviteľné
• Nízky obsah tuku
• Vysoký obsah rozpustnej vlákniny


PRÍRODNÉ pestovanie: Quinoa je prirodzene odolná zelenina, pri pestovaní nevyžaduje špeciálnu starostlivosť, vďaka čomu sa vypestuje zdravšia a prírodnejšia zeleninu.

VYSOKÝ OBSAH BIELKOVÍN: Quinoa je potravina, ktorá dokonale zapadá do filozofie nutričného systému pre mäsožravce spoločnosti Farmina, pretože obsahuje približne 13% bielkovín vysokej biologickej hodnoty, ktoré sú bohaté na vyvážený pomer esenciálnych mastných kyselín, čo je u zeleniny zriedkavosťou.

BIOLOGICKÁ HODNOTA PRIMÁRNYCH ZDROJOV BIELKOVÍN
  Bielkoviny % Biologická hodnota
vajcia 12,5 100
mäso 22 80
ryby 19 78
QUINOA 13,1 75


Natural & Delicious Quinoa, nové krmivo s vynikajúcimi technologickými vlastnosťami:
Trvanlivé vysokokvalitné vitamíny: Vďaka technológii vákuového vstrekovania pridáva spoločnosť Farmina vitamíny na konci výrobného procesu, po extrudovaní a sušení, čím chráni vitamíny pred mechanickým a tepelným znehodnotením a dodáva im dlhšiu trvanlivosť a vyššiu účinnosť.
Balené v ochrannej atmosfére: Používame dusík, ktorým sa nahrádza kyslík, čo predchádza oxidácii tukov a skazeniu produktu. Technologické riešenie sa využíva tiež v potravinárskom priemysle a zaručí ochranu živín vďaka úplnej izolácii granuly od vonkajšieho prostredia.

Zloženie: Čerstvé jahňacie mäso (22%), hrachový škrob, bielkoviny zo sušeného jahňacieho mäsa (12%), kurací tuk, sušené vajcia, semená quinoy (8%), bielkoviny zo sušených sleďov, rybí tuk (zo sleďov), sušený fenikel (2.0%), sušená mäta (2.0%), sušené artičoky (2.0%), inulín (0.6%), frukto-oligosacharidy (0.4%), výťažok z kvasníc (0.4%) (zdroj mannán-oligosacharidov), uhličitan vápenatý, psýllium (semená a plevy), chlorid draselný, chlorid sodný, výťažok z aloe vera, glukozamín, chondroitín sulfát. 

Doplnkové látky na 1 kg :
Výživové doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: (3a672b) vitamín A 15000IU; (E671) vitamín D3 1500IU; (3a700) vitamín E 600mg; (3a300) vitamín C 150mg; (3a314) niacín 37.5mg; (3a841) kalcium pantotenát, D-forma 15mg; vitamín B2 7.5mg; (3a831) vitamín B6 6mg; (3a820) vitamín B1 4.5mg; (3a880) biotín 0.38mg; (3a316) kyselina listová 0.45mg; vitamín B12 0.1mg; (3a890) cholín chlorid 2500mg; [3a160(a)] betakarotén 1.5mg; (3a370) taurín 1000mg; (3a910) L-karnitín 250mg.
Zlúčeniny mikroprvkov: (3b6.10) zinok (chelát zinku hydroxyanalógu metionínu): 163.80mg; (3b5.10) mangán (chelát mangánu hydroxyanalógu metionínu): 64.60mg; (3b108) železo (chelát železa glycínhydrátu): 58.30mg; (3b4.10) meď (chelát medi hydroxyanalógu metionínu): 15.80mg; [3b811(8.12)] selén (inaktivované selenizované kvasnice) 0.00088mg.
Aminokyseliny, ich soli a analógy: (3c301) DL-metionín, technicky čistý 2000mg.
Senzorické doplnkové látky:
výťažok zo zeleného čaju 100mg; výťažok z rozmarínu lekárskeho.
Technologické doplnkové látky: Antioxidanty: (E 306) výťažok tokoferolu z rastlinných olejov. 

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 25.00%; tuky 12.00%; vláknina 1.90%; vlhkosť 9.00%; popol 7.50%; vápnik 0.90%; fosfor 0.60%; sodík 0.40%; draslík 0.60%; horčík 0.09%; Omega-6 mastné kyseliny 1.90%; Omega-3 mastné kyseliny 0.40%; DHA 0.20%; EPA 0.15%; glukozamín 1200mg/kg; chondroitín sulfát 900mg/kg. 

Návod na podávanie: Produkt podávajte bez úpravy, podľa odporúčanej dennej dávky uvedenej v tabuľke. Na začiatku sa odporúča zmiešať krmivo N&D s pôvodne podávaným krmivom. Čerstvá voda musí byť neustále k dispozícii.  Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na balení. Hmotnosť netto, dátum minimálnej trvanlivosti, kód šarže a registračné číslo fabriky sú uvedené na zadnej strane obalu. 

Skladovanie: Uchovávajte v uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Farmina N&D granule pre psov
Hmotnosť: 2.7 kg
EAN: 8010276040060
EAN: 8010276040060

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Farmina Pet Foods

Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko

info@farmina.com

Výrobná spoločnosť : Farmina Pet Foods
Adresa : Via Nazionale delle Puglie, 80035 Nola (NA), Taliansko
E-mail : info@farmina.com

Podobné produkty

OBC023749 1691563659
33,80 €
36,29 € (–6 %)
Jednotková cena: 6,76 € / 1 kg

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom a tropickým ovocím pre dospelých psov malých plemien. Balenie 5 kg.

Kód: 9117
OBC026331 1788953035
Novinka
26,99 €

Krmivo pre šteňatá s bielou srsťou. Obsahuje jednoduchý živočíšny proteín, ktorý pomáha znižovať riziko zmeny sfarbenia srsti.Zloženie: morský vlk, sladké...

Kód: PHARMAOBC026331
farmina n d pumpkin grain free adult mini wild boar and apple 2500 g 8010276033291
27 €
28,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 10,80 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín s mäsom z diviaka pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2,5 kg.

Kód: 3016
farmina n d lg ancestral puppy mini lamb and blueberry 2500 g 8010276033703
22,82 €
24,49 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,13 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre šteňatá malých plemien a gravidné suky. Balenie 2,5 kg.

Kód: 4235
farmina n d lg ancestral adult mini lamb and blueberry 7 kg 8010276035097
40,05 €
42,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,72 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre dospelých psov malých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: 5371
583 01 nd ocean adult mini cod spelt [400x600pxl]@img farmina site
11,90 €
12,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 14,88 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov malých plemien s obsahom tresky. Balenie 800 g.

Kód: ABOV022858
OBC024831 1721202677
69,86 €
74,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,98 € / 1 kg

Funkčné kompletné krmivo pre dospelé psy malých plemienbielkoviny 23 %; oleje a tuky 12 %; vláknina 2,8 %; popol 7,9 %.

Kód: PHARMAOBC024831
OBC018847 1575879479
65,19 €
69,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,43 € / 1 kg

Kompletné odľahčené krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien s nadváhou. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV024636
farmina n d quinoa grain free digestion adult all breeds lamb and fennel 7 kg 8010276035639
65,19 €
69,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 9,31 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín na citlivé trávenie pre dospelých psov všetkých plemien. Balenie 7 kg.

Kód: 6599
OBC019159 1587552856
65,19 €
69,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,43 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre starších psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: ABOV006333
farmina n d grain free adult medium maxi lamb and blueberry 12 kg 8010276036117
91,27 €
97,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,61 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 23243
Photoroom 20250306 102858
28,78 €
33,98 € (–15 %)
Jednotková cena: 14,39 € / 1 kg

jahňacie mäso (24 %), dehydrovaný jahňací proteín (24 %), sladké zemiaky, kurací tuk, rybí olej (zo sleďa), hydrolyzovaný rybí proteín, sušená spirulina (5...

Kód: PHARMAOBC026334
OBC018851 1575879752
70,78 €
75,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 5,90 € / 1 kg

Kompletné krmivo s nízkym obsahom obilnín pre šteňatá stredných a veľkých plemien. Balenie 12 kg.

Kód: 23244
N D Farmina Quinoa Mini Senior Jagniecina 1 5 kg
52,43 €
56,99 € (–8 %)
Jednotková cena: 10,49 € / 1 kg

Prémiové kompletné suché krmivo bez obilnín vyvinuté pre mini seniorov so špecifickými nutričnými potrebami a citlivým trávením. Obsahuje vysoko kvalitný...

Kód: PHARMAOBC026321
farmina n d grain free adult mini lamb and blueberry 800 g 8010276021809
13,96 €
14,99 € (–6 %)
Jednotková cena: 17,45 € / 1 kg

Kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov malých plemien s jahňacím mäsom. Balenie 800 g.

Kód: 23562
OBC024154 1703148906
31,64 €
33,98 € (–6 %)
Jednotková cena: 15,82 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá a dojčiace feny, vyrobené z jahňacieho mäsa, s prídavkom spiruliny, kurkumínu a rybieho oleja.

Kód: PHARMAOBC024154