EXPLORER DOG Žuvací jelení paroh XL tvrdý
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8594202818348 |
| Délka: | 3,00 cm |
| Šířka: | 20,00 cm |
| Hloubka: | 10,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818348 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
Súvisiaci tovar
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Podobné produkty
Monge Gift Puppy a Junior Medium – Maxi Dog Bravčové s čertovým pazúrom je doplnkové krmivo pre rastúce šteňatá stredných a maxi plemien psov. Bolo...
Tyčinky pre psov v tvare hviezdy. Doplnkové krmivo z obilnín a mäsa. Ideálne pre menšie až veľké psy. Vhodné ako pochúťka.
Dentálna starostlivosť pre dospelých psov od 4 do 11 kg a pre šteňatá staršie ako 4 mesiace. Balenie: 110g
Monge Gift Medium – Maxi Dog s kačacím mäsom a mätou piepornou je doplnkové krmivo pre dospelé psy stredných a maxi veľkostí. Bolo špeciálne vyvinuté pre...
Doplnkové krmivo a pochoutka pre psy, s kalciom a chlorofylom, bojuje proti zubnému plaku a zápalu ďasien, ideálne ako odmena.
Doplnkové krmivo a pochúťka pre psov, pomáha odstraňovať zubný povlak. Chlorofyl hojí a chráni ďasná. Ideálne ako odmena.
Monge Gift Puppy and Junior Mini Dog Lamb with Anise je doplnkové krmivo pre rastúce šteňatá malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho šteniatka...
